Piłka nożna

53020346_249884162587559_5967003712214794240_n.jpg
 
Ale cyrk. Sarri chce ściągnąć Kepę i wpuścić Caballero na karne, Hiszpan mówi, że za chuj nie zejdzie, protestuje przez 2 minuty i koniec końców nie ma zmiany.

Jak przepierdoli Chelsea w karnych, to Kepa już nie zagra w Chelsea u Sarriego pewnie. Ciekawe czy nawet jak wygrają to nie wyląduje na trybunach na kilka miesięcy.

Sarri jest taki wkurwiony, że Rudiger musi trzymać żeby nie zajebał młodego Baska :lol:
15000529073945.jpg
 
80 baniek na lawce nie siadzie. Predzej Sarri poleci.
do końca sezonu raczej go nie zwolnią, a wątpię żeby po czymś takim sarri stawiał na niego. ciekawe jak zareaguje na takie zachowanie klub, jakieś zawieszenie na pewno będzie.
 
do końca sezonu raczej go nie zwolnią, a wątpię żeby po czymś takim sarri stawiał na niego. ciekawe jak zareaguje na takie zachowanie klub, jakieś zawieszenie na pewno będzie.
Jedno mnie zastanawia. Jak mogl dalej grac to po co bylo to cale zamieszanie. Moze problemem byla bariera jezykowa...
 
Bale jaki cwel, po bramce nie pozwolił się nikomu z nim cieszyć i odbiegł smutny, bo księżniczka wchodziła z ławki. Niech już wypierdala z tego klubu. I fakt faktem, ja bym karnego nie dał po tym co widziałem na powtórkach.
 
Bale jaki cwel, po bramce nie pozwolił się nikomu z nim cieszyć i odbiegł smutny, bo księżniczka wchodziła z ławki. Niech już wypierdala z tego klubu. I fakt faktem, ja bym karnego nie dał po tym co widziałem na powtórkach.
Niech wypierdala, przecież jest bramkostrzelny winiszjus :mamed:
 
taki skład kadry chciałbym widzieć na najbliższy mecz :

Szczęsny / Fabiański
Bereszyński (na lewej obronie) - Bednarek - Glik - Kędziora / Olkowski
Zieliński - Krychowiak - Klich - Grosicki
Lewandowski - Piątek
 


Terry cwaniak z kanapy.

Jak dla mnie autorytet Sarriego mocno ucierpiał po tej sytuacji.

Myślę, że jakby Czerczesow albo Petrescu prowadzili Chelsea to gówniarz prałby gacie przez miesiąc dla rezerw.
 


Terry cwaniak z kanapy.

Jak dla mnie autorytet Sarriego mocno ucierpiał po tej sytuacji.

Myślę, że jakby Czerczesow albo Petrescu prowadzili Chelsea to gówniarz prałby gacie przez miesiąc dla rezerw.

Powoli to zawodnicy przejmują rolę menadżerów, trenerów różnej maści. Niedługo sami sobie będą grali jak chcą i decydowali o tym co im wolno, a co nie. Jasne, przepisy mówią że mógł odmówić, ale zlekceważenie decyzji trenera było żenującym zachowaniem i to młodego szczyla.

Autorytet Sarriego mocno ucierpiał w drużynie. I tak pewnie poleci przed końcem sezonu, a w Chelsea potrzeba twardej ręki. Czy piłkarze specjalnie zwalniają trenera jak to było w przypadku Mou pod koniec jego pracy w MU i ciekawe, czy też nie Chelsea?
 
Powoli to zawodnicy przejmują rolę menadżerów, trenerów różnej maści. Niedługo sami sobie będą grali jak chcą i decydowali o tym co im wolno, a co nie. Jasne, przepisy mówią że mógł odmówić, ale zlekceważenie decyzji trenera było żenującym zachowaniem i to młodego szczyla.

Autorytet Sarriego mocno ucierpiał w drużynie. I tak pewnie poleci przed końcem sezonu, a w Chelsea potrzeba twardej ręki. Czy piłkarze specjalnie zwalniają trenera jak to było w przypadku Mou pod koniec jego pracy w MU i ciekawe, czy też nie Chelsea?
Moim zdaniem efekt wygorowanych plac i kwot transferowych. Placa chlopaczkom po 19-20 lat, ktorzy wiekszego pojecia o swiecie nie maja, grube miliony i czesci uderza troche sodowa.
 
Taniej jest wywalić trenera niż kilku piłkarzy. Szkoda bo potem dzieją się takie cyrki i piłkarze grają słabo by zwolnić trenera
 
Back
Top