Piłka nożna

W sumie to dobrze, w końcu będą mocne transfery i wypierdolenie niepotrzebnego szrotu (Bale). Teraz Perez nie ma wymówki.

I może będzie trener z prawdziwego zdarzenia, Pochettino czy ktoś taki.
 
Nie śmieję się z Realu bo jeszcze Barca wdupi z leszczyną i będzie przykro bo zamiast trypletu będzie tylko dublet.
 
@HubiSSJ3 niestety real zostal zjebany przed dwoch trenerow, zjebali isco i asencio, tam nie ma nominalnej 9, kto tam kurwa ma strzelac gole? przydal by im sie taki kane, lewy czy salah. Bale to wogole kurwa do smietnika razem z trenerem, bo jesli trener kaze najlepszemu obroncy na swiecie sie skartkowac, przed nieprzewidywalnym ajaxem, to chyba oni tam wszyscy za duzo cpaja.
 
Ja tam jestem zdania że ten tydzień to największy sukces Realu w tym sezonie. Mam głęboką nadziej że Floren przejrzy na oczy i zrozumie co się stało z ta kadra ... albo będzie miał wyjebane i woli inwestować w stadion jak levy w totkach ;)
 
Real jak zwykle jak nie idzie to brudne zagrania.
3 mecze w 6 dni wszystko w pizde.
8 bramek straconych, 1 strzelona

Zajebiście dobre statystyki
 
@HubiSSJ3 niestety real zostal zjebany przed dwoch trenerow, zjebali isco i asencio, tam nie ma nominalnej 9, kto tam kurwa ma strzelac gole? przydal by im sie taki kane, lewy czy salah. Bale to wogole kurwa do smietnika razem z trenerem, bo jesli trener kaze najlepszemu obroncy na swiecie sie skartkowac, przed nieprzewidywalnym ajaxem, to chyba oni tam wszyscy za duzo cpaja.

Po Solarim wiele się nie spodziewałem, ale Julen zawiódł po całości. Chyba ta inba z reprezentacją się na nim mocno odbiła. W sumie musi być sezon przejściowy, gdy odchodzi jeden z lepszych piłkarzy w historii,a do tego (o zgrozo!) drużyna nawet nie robi transferów, żeby próbować go zastąpić. Przecież tu powinno być ściągniętych trzech zawodników na różne pozycje, żeby rozłożyć ten ciężar zdobywania bramek.
Na Mbappe nie ma niestety co liczyć, ale Hazard wydaje się klepnięty (o ile Florek nie odpierdoli niczego) + jakiś pomocnik oraz obowiązkowo "9". Hazard, Kane + Pochettino jako trener i nie będę narzekał. Oraz ktoś do środka pola, bo Isco pewnie odejdzie, Modrić też już stary.

Real jak zwykle jak nie idzie to brudne zagrania.
?

Przynajmniej zraszaczy nie włączyli :chuck:
 
phpkvZzYl_2.png
 
Vinicus wypada prawdopodobnie na dwa miesiące, a możliwe, że i do końca sezonu. Straci szanse na debiut w dorosłej reprezentacji Brazylii, bo był powołany. I o kim teraz będziesz @Gaara pisał posty w tym temacie :cry:?

53188132_2293817024221707_6066012530977800192_n.jpg
 
Vinicus wypada prawdopodobnie na dwa miesiące, a możliwe, że i do końca sezonu. Straci szanse na debiut w dorosłej reprezentacji Brazylii, bo był powołany. I o kim teraz będziesz @Gaara pisał posty w tym temacie :cry:?

53188132_2293817024221707_6066012530977800192_n.jpg
Cris to jest legenda czy się to komuś podoba czy nie, po jego odejściu Gran Derbi nie jest takie same.
 
Back
Top