Piłka nożna

trophy_fifa_clubworldcup.jpg




Jak obstawiacie finał klubowych mistrzostw świata?



Ja typuje FC Barcelona 3 : 0 Santos
 
Jak ktoś ma i chce obejrzeć, to na Eurosporcie2 transmitują. W ogóle to ciekawa konfrontacja, bo chętnie bym zobaczył jak taki Santos (lub inne południowoamerykańskie kluby) radzi sobie na tle europejskich drużyn. Ale z Barcą to mu większych szans nie daję.
 
Jeszcze w poprzednim sezonie Kuba tak przestrzelil :D W sumie trzeba tez sie znalezc w tym miejscu :) Lewy w obecnej formie to nasz najlepszy pilkarz (nie licze tu bramkarzy).
 
@Hubi - gratuluje trafnego wytypowania wyniku.


Barcelona zagrała swoje, a Santos raził nieporadnością w ataku. Zwycięstwo hiszpańskiego klubu - jak najbardziej zasłużone.
 
To co Barcelona z nimi zrobiła to troche śmieszne Santos nie istniał. Gdyby wszyscy zawodnicy Barcy mieli takie parcie na bramki jak Dani Alves to jeszcze 4 bramki lekko by padły : )
 
Wielki mecz Barcelony i Messiego już chyba nikt nie powinnien miec wątpliwości kto jest najlepszy na świecie w ostatnich latach.
 
@up



Nie zgodzę się z Tobą, co do określenia meczu "wielkim". Uważam, że Katalończycy zagrali swoje i tyle, na ile nieporadny przeciwnik im pozwolił. Jak na Barce - mecz, jak mecz :-)



A Messi potwierdził klasę. Dla mnie będzie legendą, jeśli wygra z Argentyną MŚ... No dobra, chociaż to Copa America...


Edit: Dodam jeszcze, że słuchając komentarza podczas tego meczu, czułem się, jakbym oglądał reprezentację Polski...
 
Maradona do czasu meczu z Anglią na mistrzostwach też przez wszystkich był mieszany z błotem więc jeszcze wszystko Messi może zdziałac.



Mi już nic nie musi udowadniac bo w chwili obecnej jest numerem 1 w historii pod względem osiągnięc i umiejętności mając dopiero 24 lata.



Wiadomo że z Argentyną samemu mistrzostw nie wygra ale to już inna sprawa ;p
 
Dla mnie tam najlepszy póki co jest Zizou :) A żeby nie kontuzje , to najlepszy w historii był by El Fenomeno :)
 
Back
Top