Piłka nożna

Co w 2010 Wisla stracila w ostatniej kolejce ligowej w meczu z Cracovia, teraz odzyskala :)



To jest kurwa piekno sportu. Od razu sie przypominaja walki Lawler-Manhoef, Kongo-Barry, czy niedawna Mir-Nogueira.
 
:Za kilkanascie godzin losowanko:-) Obstawiam że Barcelona trafi na kogoś pokroju Basel/Zenit/CSKA/Napoli.



Za to znów trudnych rywali będą mieć Chelsea i Bayern.







Wisła-Stoke, Legia-Schalke i po zawodach:-)
 
@ malinowsky , akurat Napoli to w tej chwili najsilniejsza drużyna z 2-giego miejsca.
 
W losowaniu LM najciekawsza para to chyba Milan vs. Arsenal.
Wyrownane powinno być Zenit vs. Benfica.

Poza tym, nie trudno wskazać faworytów, jak chociażby w Bayern vs Basel
 
Wisła - Standard Liege



Legia - Sporting Lisbona



Nie wiem jak te drużyny wyglądają teraz ale Standard chyba do przejścia?
 
Standard zdobył puchar Belgii w zeszłym sezonie. Obecnie jest 3ci w tabeli



O Sportingu nie trzeba wiele mówić...


Wisła ma szczęśliwy tydzień - najpierw awans, teraz losowanie... Powinni wybrać się na wycieczkę do Częstochowy - na kolanach.
 
1/8 - wyniki losowania



Wisła - Standard Liege vs Porto - Man City :-)



Legia - Sporting Lisbona vs Hannover 96 - Club Brugge :-)
 
Ze Standardem bedzie bardzo ciezko. Gdyby to Legia w dyspozycji z jesieni miala grac z Belgami to mieliby duze szanse na awans. Natomiast Wisla jesli nie poprawi gry to bedzie naprawde ciezko. Standard jest mocny.



Wiele na to wskazuje, ze pozegnamy naszych po 1/16, ale trzeba liczyc na niespodzianke. Jesli mamy w przyszlosci miec w elLM dwa zespoly to wypadaloby, aby chociaz jedna druzyna przesza dalej.
 
Żadnych szans nie widze. Standard to dobra poukładana drużyna z doswiadczeniem, Sporting to wiadomo:-) Koniec przygody z pucharami.
 
Pary 1/8 Ligi Mistrzów:
Olympique Lyon - APOEL
SSC Napoli - Chelsea F.C.
AC Milan - Arsenal F.C.
FC Basel - Bayern Monachium
Bayer Leverkusen - FC Barcelona
CSKA Moskwa - Real Madryt

Zenit Sankt Petersburg - S.L. Benfica
Olympique Marsylia - Inter Mediolan





No to Real ma lipę :D Zamarzną tam w lutym... Będzie ciężko.



Milan vs Arsenal - zdecydowanie najciekawszy mecz z obiektywnego punktu widzenia , bo i tak mnie najbardziej będzie RM elektryzował ;)
 
Wisła powinna sobie poradzić ze Standardem, Sporting tez nie gra jakoś rewelacyjnie wiec jest duża szance ze obie polskie drużyny awansują dalej . Wisła jeśli poprawi gre to moze awansować nawet do ćwierćfinału.Pokonując Sporting dalej są Hannover lub Club Brugge , a wiec także drużyny w zasięgu Wisły.
 
Uwazam, ze obie druzyny stac na awans do nastepnej rundy. Zobaczymy jak beda prezentowac sie na wiosne. A co do tego porownywania wisly i legii, to uwazam, iz legia gra lepiej i rowniej, ale to wisla ma wiekszy potencjal. Legia w tym sezonie w zadnym meczu nie zblizyla sie do tego co wisla pokazala w drugim meczu z Litexem, czy w 1. z APOELem. To byl naprawde ladny, poukladany futbol, bez slabszych elementow. Takie troche polaczenie Wisly za Smudy i za Petrescu.
 
Dla mnie Napoli - Chelsea to będzie hit nr1 w LM, poza tym jestem ciekaw jak Real poradzi sobie w zimowych warunkach ;)

W lidze europejskiej pierwsze 2 wylosowane pary zostały utworzone z drużyn które odpadły z LM - ciekawe jakie jest na to prawdopodobieństwo?

Daje większe szanse na awans Legii niż Wiśle.



<strong style="line-height: 1.22em; ">Pary 1/8 finału:

FC Salzburg / Metalist Charków - Rubin Kazań / Olympiakos Pireus
Legia Warszawa / Sporting Lizbona - FC Porto / Manchester City
Steaua Bukareszt / Twente Enschede - Viktoria Pilzno / Schalke 04 Gelsenkirchen
Wisła Kraków / Standard Liege - Hannover 96 / Club Brugge
Stoke City / Valencia - Trabzonspor / PSV Eindhoven
AZ Alkmaar / Anderlecht - Udinese Calcio / PAOK Saloniki
Lazio Rzym / Atletico Madryt - SC Braga / Besiktas Stambuł
Ajax Amsterdam / Manchester United - Lokomotiw Moskwa / Athletic Bilbao
Uwazam, ze obie druzyny stac na awans do nastepnej rundy. Zobaczymy jak beda prezentowac sie na wiosne. A co do tego porownywania wisly i legii, to uwazam, iz legia gra lepiej i rowniej, ale to wisla ma wiekszy potencjal. Legia w tym sezonie w zadnym meczu nie zblizyla sie do tego co wisla pokazala w drugim meczu z Litexem, czy w 1. z APOELem. To byl naprawde ladny, poukladany futbol, bez slabszych elementow. Takie troche polaczenie Wisly za Smudy i za Petrescu.
@massimo86 - nie zgodzę się z Tobą ,że Wisła ma większy potencjał, nie zgodzę się również ,że Wisła zagrała na lepszym poziomie z Apoelem niż Legia. W ogóle dla mnie pierwszy mecz Wisły z Apoelem to była totalna katastrofa i masa fartu...
 
Mozesz sie nie zgadzac, masz do tego prawo. Dla Ciebie licza sie bramki i glosne nazwy klubow, dla mnie wywiazywanie sie z taktyki i wspolpraca formacji, a w tamtym meczu wszystko sie zgralo tak jak potrzeba
 
tak, Ty jesteś znawcą a ja lubię bramki i Barcelone, może i tak być ;) a i pewnie masz rację.



Ja jednak pamiętam ,że Wisła miała w tamtym meczu kupe fartu w obronie więc chyba tak wszystko ładnie nie zagrało.
 
1. Lech miał podobnie jak Legia. Lech-Braga, Legia-Lizbona a wiec obie z Portugalii, a potem szansa na mecz z MNC lub Porto, Lech miał szansę grać z Liverpoolem.



2.Wisła z tych 32 zespołów jest dla mnie najsłabszą. Nie nawidzę oglądać gry Wisły. Wiem, że powinno się kibicować Polskim drużynom w pucharach, ale podałem 1 argument za nie kibicowaniem a drugi 2,3 Polaków może grać w Borussii.



Podsumowanie: Za Legią też nie przepadam, ale wolałbym żeby to oni prześli niż Krakusy. Szansę oceniam tak LEG 20-80 SPO, WIS 30-70 STA.



Zamiana: WIS 3-97 SPO, LEG 48-52 STA.







Dziękuje :)
 
Do pobrania cały materiał "1 na 1: Na podsłuchu":



http://www.megaupload.com/?d=3L3Y3YH2
 
I to wlasnie Polska :) "Lepiej niech przejda ci, bo ci sa fajni, a tamci be." Ludzie to jakas masakra.



Niech wygrywaja, zbieraja punkty w rankingu, moze za jakies 2-3 lata bedziemy mieli dwa zespoly w elLM. Nie musze chyba w ogole pisac jakie to niesie korzysci dla calej polskiej pilki, dla wszystkich druzyn, ktore w przyszlosci beda reprezentowac Polske na arenie miedzynarodowej.
 
Back
Top