Piłka nożna

reddit - soccerstreams

2019-02-06_205706.jpg


:danaillegal:
 
Solari żeby wyrównać szanse posadził Casemiro. I wysłał Mariano na trybuny..
Mariano z Alaves to miał przebłyski z Lyonu. Z niego jeszcze będzie dobry grajek, tylko nie na pierwszy plan jak starał się to zrobić Julen.
 
Ramos dzisiaj pewnie znowu wyleci, gra z żółtą od 10 minuty...

KURWA VINICUS, COŚ TY TEGO KROOSA NIE WIDZIAŁ?!
 
Marcelo dzisiaj bojkotuje wszystko... Kurwa, pewnie w 60 minucie za niego wejdzie Reguillon.

A nie, też jest na trybunach..
 
Tu nie chodzi o pierdolony pas puchar.
Jak dla mnie mogliby odpadac co roku w 1 rundzie.

Ale jak już tu jestem to muszę powiedzieć że Arthur mnie pozytywnie zaskakuje coraz bardziej z meczu na mecz i będzie z niego pociecha jak się nie skurwi jak dziwka neymar
 
Nowości w Lidze Mistrzów zapowiedziane na dzisiejszej konferencji UEFA jak informuje Radio Onda Cero:

- od 2021 roku koniec znaczenia goli na wyjeździe w fazie pucharowej Ligi Mistrzów

-od 2024 roku zamiast ośmiu grup po 4 zespoły, bedą cztery grupy po 8 drużyn, a LM będzie miała być rozgrywana w weekendy

Liga Mistrzów dąży do tego żeby być jak FUT Champions :lol:
 
Nowości w Lidze Mistrzów zapowiedziane na dzisiejszej konferencji UEFA jak informuje Radio Onda Cero:

- od 2021 roku koniec znaczenia goli na wyjeździe w fazie pucharowej Ligi Mistrzów

-od 2024 roku zamiast ośmiu grup po 4 zespoły, bedą cztery grupy po 8 drużyn, a LM będzie miała być rozgrywana w weekendy

Liga Mistrzów dąży do tego żeby być jak FUT Champions :lol:
A ligi krajowe będą grały od wtorku do piątku?
 
Back
Top