Piłka nożna

Nie jest mi z futbolem po drodze ostatnimi laty ale przyznam szczerze, że z radością obserwuje Piątka i aż chce się odpalać mecz.
Grać w AC Milan to wielka sprawa. Mają od lat problemy kadrowe i nie prezentują poziomu jak dawniej gdzie w Lidze Mistrzów byli co sezon ale z Krzyśkiem mają szansę się odbudować.
Super, że mamy takiego zawodnika. Chłopak skromny i wielka kariera przed nim. Trzy mecze i już trzy bramki w nowym klubie, kibice go będą kochać.
 
Nie wiedziałem, który mecz sobie odpalić na laptopie, a który na TV, bo chciałem zarówno Real-Alaves obejrzeć jak i Roma-Milan. Eleven podjęło decyzję za mnie, wolą na dwóch kanałach puścić mecz Milanu niż na jednym z nich mecz Realu...
To jest żart z tym "dzieleniem się" meczami przez C+ i Eleven. Ostatnio była sytuacja 4xReal w C+ i 2xEleven. I tak mam wrażenie, że jest przez większość sezonu. Miało być po równo w/g zapowiedzi na zmianę z Barcelonąred card
 
Benzema, Vinicius, Mariano. Jakby tak to funkcjonowało cały czas byłoby pięknie. Chyba jednak za późno, ale cieszą 3pkt. z takimi rywalami z którymi czasem przydarzały się głupie straty punktów.
 
Tak swoją drogą, niezłe jajca się robią z Neymarem i urodzinami jego siostry. Musi się nieźle pukać jak już będzie 5 rok z rzędu odwiedzana
 

Family Strokes :)

images

barcelona-neymar-sister-rafaella-instagram-7.jpg

4A25763800000578-5494541-image-a-2_1520937820416.jpg
 
Back
Top