Piłka nożna

Tak swoją drogą, niezłe jajca się robią z Neymarem i urodzinami jego siostry. Musi się nieźle pukać jak już będzie 5 rok z rzędu odwiedzana

W tym i poprzednim roku akurat Neymar jest poważnie kontuzjowany, skoro teraz nie gra od stycznia i jak wróci na rewanż z United to będzie cud (ma pauzować do kwietnia). Wcześniej miał różne ciekawe przygody, byle tylko znaleźć wymówkę, ale teraz wydaje się, że naprawdę jest kontuzjowany.
 
W tym i poprzednim roku akurat Neymar jest poważnie kontuzjowany, skoro teraz nie gra od stycznia i jak wróci na rewanż z United to będzie cud (ma pauzować do kwietnia). Wcześniej miał różne ciekawe przygody, byle tylko znaleźć wymówkę, ale teraz wydaje się, że naprawdę jest kontuzjowany.

Wiadomo, że ja to w formie żartu piszę. Ale mimo wszystko od 5 lat, rok w rok w tym samym czasie - wydaje się podejrzane.

A co do PSG, to jeśli oni tak mają grać, to szybko z LM się pożegnają
 
5 gol w tym sezonie strzela liverpool west hamowi.
2 ze spalonego.
gdyby jeszcze stał po drugiej stronie, ale ta sytuacja była jak na tacy.
Na powtorce analizowali. Zapatrzony byl na lalane jak w obrazek. Wygladalo jakby nie mial pojecia skad tam w ogole Milner sie wzial.
 
5c5924deca688.jpg






::clintdis::
 
Ale mnie już drażni temat Wisły, spuszczaja się nad tą Wisła, jakby LM wygrali. Po pierwszej kolejce na Reymonta też już widzę ta sraczke jak zobaczą flagę Wisła Sharks na środku młyna.
 
Ale mnie już drażni temat Wisły, spuszczaja się nad tą Wisła, jakby LM wygrali. Po pierwszej kolejce na Reymonta też już widzę ta sraczke jak zobaczą flagę Wisła Sharks na środku młyna.
Mnie to zakłamanie też na maxa wkurza. Zamiast zająć się problemem jak to możliwe, że WSZYSTKIE kluby eklapy są bardzo zadłużone. Kto za to odpowiada i jak to zdrowo rozwiązać. Jestem w stanie zrozumieć, że z 3 kluby są niegospodarnie zarządzane i mają duże długi. Ale wszystkie?
I co by się takiego wielkiego stało gdyby spuścili Wisłę do 4 ligi?
 
Ale mnie już drażni temat Wisły, spuszczaja się nad tą Wisła, jakby LM wygrali. Po pierwszej kolejce na Reymonta też już widzę ta sraczke jak zobaczą flagę Wisła Sharks na środku młyna.

Ja czekam na konflikt Sharków z resztą trybun. I kupuję już popcorn.
 
Będzie tak samo jak z konfliktem po rozpadzie TKWM:fjedzia:
Tylko, że Sharki rzadziły wtedy klubem. Teraz klub jasno stanie po stronie, że jak mają robić gnój, to wypierdalać. Poza tym reszta trybun nie była świadoma, że aż tak wielkie wały idą tam.
 
To nic nie zmienia. Uwierzcie mi nie da się wyrzucić kibiców z ich sektora bo to jest ich sektor i kto niby miałby to zrobić, janusze z wasem?
 
Back
Top