Piłka nożna

Powtórka z histori i 6:2 dla Barcy ;)



a bardziej poważnie 3:2 dla Blaugrany po bramkach : Fabregas 27', Thiago 56', Messi 83' - Ramos 5', Alonso 23'
 
Liga europejska teraz prestiżowa się stała bo dwa zespoły z manchesteru będą tam grac :)
 
[list type=decimal]
[*]
Ajax
[*]
Man Utd
[*]
Man City
[*]
Trabzonspor

Valencia,

Olimpiakos

Fc Porto

Viktoria
[/list type=decimal]
 
Real 1-2 Barca : Barca gra o wszystko w przypadku przegranej może mieć 9 pkt straty. VeB



Wisła się kompromituje w Europie lepiej żeby odpadła :)
 
Liga europejska teraz prestiżowa się stała bo dwa zespoły z manchesteru będą tam grac :)


Wychodzi na to, ze nie wystarczy fura kasy, zeby wygrac LM :-)







PS. Tak a propos, to zawsze mnie smieszyli "fani" wszystkich tych Realow, Barcelon itd.
 
@Zelboys


Czemu cię smieszyli tacy "fani"? Nie kibicuję żadnej drużynie piłkarskiej i jestem ciekaw Twojej opinii.
 
Ja się trochę z Zelboysem nie zgodzę . Jestem kibicem Bayernu od wielu lat, więc nie mam nic wspólnego z tymi, których wymieniłeś . Jednak nie mogę się zgodzić z tym co piszesz, gdyż - owszem jest większość sezonowców - PRAWIDZIWI kibice tych klubów mogą czuć się urażeni .
 
Mnie się wydaję że żeby sprawdzic faktyczną ilośc fanów dla danego klubu to ten klub musi byc w kryzysie ponieważ wtedy zostaną tylko ci prawdziwi fani,a sezonowcy odejdą.
 
Sezonowosc to jedna sprawa, ale przede wszystkim sam pomysl "kibicowania" jakiejs druzynie z choroba wie skad, glownie ze wzgledu na jej poziom sportowy, to jak dla mnie ciezkie nieporozumienie.



A jak sie chlopaki z Polski kloca o wyzszosci "ich" Barcy nad Realem (badz vice versa) itd, to juz w ogole smiech na sali.
 
Back
Top