Piłka nożna

Może za mało meczy Realu widziałem żeby docenić Xabiego , żeby było jasne imo w 55 nominowanych graczy powinien się znaleźć na pewno.



@def



W Gunnersach grało tylu świetnych zawodników ,że zawsze możesz się sentymentem tłumaczyć ;)
 
Xabi Alonso rozgrywającym?A wydawało mi się, że był zawodnikiem raczej defensywnym - bynajmniej w Liverpoolu...


Z Chris'a często szydzono, jako nurkującego, szczególnie gdy grał w ManUtd.


Co do Barcy, to oni sobie nagrabili taką opinie szczególnie po symulacji Busquetsa. Od kilku lat jestem wrażliwy na punkcie klubu z Katalonii i uważam, że hype, jaki wokół nich panuje, jest przesadzony. A gdy zobaczyłem, że wygrali nawet LM w szczypiorniaka lub koszykówkę, to moja niechęć do nich, jako klubu, nie zmalała... Podziwiam ich styl, ale Real ich dogania i nadejdzie dzień, kiedy Barca nie wygra mistrzostwa Hiszpanii...


A co sądzicie o Guardioli - czy sprawdziłby się w innym klubie? Osobiście uważam, że jego sposób myślenia i styl prowadzenia drużyny jest idealnie stworzony do Barcy i nie mam pewności, czy poradziłby sobie tak wyśmienicie w innym klubie (chociażby z Premier League).
 
Jak wstyd sie przyznawac? ...



Ja sie nie wstydzilem ze kibicuje Juve mimo ich degradacji do Serie B.
 
Xabi w Liverpoolu na 100% był dmf -em.



Cristiano lubił nurkować więc i taką opinię miał ,zresztą lista kmpilacji CR diving na youtube jest spora.



Wokół Barcy robi się nie tyle hype co jakąś aurę boskości. Po prostu Uefa i nie tylko próbuje zarobić jak najwięcej i dotrzec z piłką do wszystkich poprzez prawdziwych fanów aż do dziewczynek z gimnazjum które kibicować będą jedynemu słusznemu klubowi.







Guardiole widzę prędzej w premier league niż w innej lidze z tego względu ,że tam dostałby więcej niż parę miesięcy na udowodnienie co potrafi. Guardiola obejmując Barcę zaryzykował mniej więcej tak jak Andre Villas Boas biorąc Chelsea - odsunął od składu podstawowych zawdoników i dał szansę mniej znanym.







a to na rozluźnienie



Puyol jak nikt inny pasuje do tej akcji :-)



http://fcbarca.com/39774-puyol-walczy-o-przetrwanie-orangutanow.html
 
sosa











Nie nie nie! Platini powiedzial tak tylko i wylacznie o Messim , o nikim wiecej. Nie wspominal o CR itd. :)







Cos w temacie symulek i ogółem "boskiej Barcy":







 
Hubi , wiem ,że w tym cytacie mówił wyłącznie o Messim ale czytałem gdzieś z rok temu (?) ,że uefa czy fifa "radzą" sędziom uważać na wirtuozów.







jak już chcemy się przerzucać filmikami... ale moim zdaniem to bez sensu.
 
Yazz : nic straconego , stare mecze lecą na TVP Sport ,kiedyś leciały na Eurosporcie (teraz nie wiem) a jak nie to w necie znajdziesz ;)
 
tutaj dwie rzeczy godne odnotowania to druga bramka romario (jedna z ładniejszych w karierze) no i ten pan mecz komentujący...:-)
 
Od kilkunastu lat nieprzerwanie Arsenal. Polskiej piłki nie oglądam (poza reprezentacją, a i to ostatnio nieregularnie), od czasu do czasu rzucę sobie okiem na wyniki i tabele. Śledzę za to LM i Ligę Europejską, a także rozgrywki reprezentacji (mistrzostwa świata i euro). Generalnie piłka to obok sportów walki mój ulubiony sport, aczkolwiek dość już mam momentami kuriozalnych decyzji sędziowskich, korupcji, padających pod wpływem niewidzialnej siły piłkarzy i debili, którzy łamią innym nogi. Oho, właśnie oglądałem wiadomości i ponoć Sepp Blatter dał zielone światło dla nowinek technicznych usprawniających pracę sędziów... ciekawe
 
tak tak,o ile nic nie przekręciłem to na mundialu w Brazylii sędziowie będą mogli korzystać z powtórek :]
 
Chyba nie z powtórek ale z systemu rozpoznającego przekroczenie przez piłkę lini bramkowej.
 
alez Borussia gra,Kuba w swietnej dyspozycji! pisalem wczesniej,ze zainteresowalem sie nimi przez Polakow,co nie oznacza,ze znajomosc ta zakoncze w razie ewentualnych transferow:) nie przepadam za sezonowym kibicowaniem druzynie ktora aktualnie jest na topie,wiec licze,ze miedzy mna a bvb zaiskrzy na dluzej:) jakze smiesznie zabrzmial komentarz iz Howard Webb nie nabiera sie na karne :D
 
pozamiatane. no cóż, zawsze pozostaje Liga Europy :]







edit: wow 3:2 ... KO. bardzo szkoda.
 
Przerwa i bramka do szatni bardzo dużo dała francuskiemu zespołowi. Eh, szkoda, ale może w LE coś ugrają


Edit: przepraszam, słabo jestem obeznany z piłką ;/ no nic, wielki shit...
 
Ci z 3 miejsca zagrają ,a Borussia przegrała , a OM awans do LM wywalczyło.







Za trzy dni Gran Derbi , coś z tej okazji xd:







http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=Yjw_eKqjgHQ
 
Back
Top