Piłka nożna

Chyba jestem zbyt przesiąknięty polskim kibolstwem, bo dzisiejsza wizyta na Levante mnie rozwaliła. Wrzucę mała relacje ze zdjęciami jak wrócę do kraju ale zupełnie inny świat niż u nas.
 
Ogólnie zmiany bardzo na +, oby to przeszło.

DrjkR0KWwAEe5r-.jpg:large
 
Ogólnie zmiany bardzo na +, oby to przeszło.

DrjkR0KWwAEe5r-.jpg:large
Ogólnie ciekawa reforma, szczególnie to ze zmianami. Ja bym dodał jeszcze:
- zaostrzenie kar za "faule taktyczne", gdzie zawodnika zupełnie nie interesuje gra w piłkę tylko zatrzymanie rywala
- zlikwidowanie w grach pucharowych zasady bramek wyjazdowych liczonych podwójnie
- likwidacja żółtej kartki za zdjęcie koszulki
 
likwidacja żółtej kartki za zdjęcie koszulki
Tego akurat nigdy nie zlikwidują. Sponsorzy by chyba piany na pysku dostali. Moment, gdy zawodnik strzela gola to najlepszy moment dla nich, bo jest pokazywany w mediach, miliony razy powtarzany. Nie mogą przepuścić takiej okazji, a co za tym idzie nie mogą pozwolić żeby jakiś grajek w takim momencie zdjął koszulkę z ich logiem.

zlikwidowanie w grach pucharowych zasady bramek wyjazdowych liczonych podwójnie
Tutaj też jestem zdecydowanie za. Podobno działają coś w tej sprawie.


P.S. miało być info o jakiejś wielkiej gwieździe przyłapanej na dopingu, a tu sza... Ukręcili łba sprawie?
 
Co za kurewska jest ta telewizja w Polsce. Nie dosć, że kurwa każde rozgrywki ma inna stacja, bo Polsta ma LM, NC+ ma Premier League, Eleven pozostałe ( z tym, że La Ligę na poł z NC+) to jeszcze jak chciałem se obejrzeć Atletico z Bilbao to się okazało, że puszczają to na Elvene Sports 4, którego nei mam i nawet tego zjebanego kanału nie ma na stronie Eleven! Czy ich do reszty pokurwiło? Jak to kurwa możliwe?
 
Nie ma dziś superklasyku. Mecz przełożony na jutro na 20-tą ze względu na fatalne warunki pogodowe(ulewa typowa dla wiosny/lata na półkuli płd)
 
Tylko mnie wkurwia Lewy tą swoją roszczeniowością wobec sędziów? Kłóci się, macha łapami. A już ten moment, gdy popisał się żenującą symulką i leciał drzeć pysk do sędziego, że karny... Wyjebało mnie z kapci z żenady :no no:

Ale mecz sam w sobie zajebisty.
 
Szczęsny zaczarował ten słupek przed strzałem :boss:

Dzisiaj faworyci w BPL się męczyli, jedynie City wygrało dość zdecydowanie.
 
  • Like
Reactions: Ian
nie lubię pepa, ale trzeba przyznać, że zrobił z man city maszynkę do wygrywania.
Ja z wiadomych względów Pepa bardzo lubię , wyniki i styl gry City mówią same za siebie , nawet na siłę ciężko się do czegoś przyczepić, tak jak mówisz jest to maszynka do wygrywania i to taka dobrze naoliwiona.
Jedyne co mnie zastanawia to czy Pep potrafiłby odnieść sukces z zespołem powiedzmy dobrym, ale nie absolutnie topowym w danej lidze tak jak to miało miejsce dotychczas.
Np: jak by sobie poradził jeśli dostałby misję odbudowania takiego chociażby Arsenalu ??? zespołu który może pozwolić sobie na jakieś dobre transfery, ale który nie posiada nieograniczonego budżetu i nie spełnia każdej zachcianki trenera.
 
Back
Top