Piłka nożna

delegalizacja w pizdu

Brzeczek sie nie nadaje, od poczatku sie nie nadawal, tak jak Smuda
szanujmy sie, do wyjabnia, poki jeszcze czas, czego pewnie Boniek w najblizszym czasie nie zrobi
Wuja moze jedynie trenowac jakies sredniaki z ligi polskiej, lepiej juz nie bedzie, nie ten lvl - pod kazdym wzgledem
tutaj potrzeba kogos z autorytetem, charyzma, doswiadczeniem, wizja, znane nazwisko, ktory pouklada te wszystkie klocki
 
Ziomek z pracy podobno gdzieś przeczytał. Ale chyba jakiś wał bo nigdzie nie mogę znaleźć info.
Pisał o tym portal publiszer .pl

SCAM w fachowym języku. Ten "portal" jest znany z takich akcji. Wyrywanie nerek dzieciom, porwania, czarna wołga itp.

//Jeśli mogę o coś poprosić to abyście nie klikali w takie linki, może się to źle skończyć.
 
Razem z nami Polakami
:fjedzia:

No i co z tego?

5e5a0c6ff6cbc5f5085ab4b18bf2d9bf.jpg
 
Młodzi w meczu barażowym el.ME U21 także polegli 0:1 z Portugalią. Ekipa U20 również przegrała z Portugalią wynikiem 0:2.
 
Młodzi w meczu barażowym el.ME U21 także polegli 0:1 z Portugalią. Ekipa U20 również przegrała z Portugalią wynikiem 0:2.
A seniorzy we wtorek zrobią krok na przód i myślę że z 3 dostaną easy , chyba że Portugalia 6 punktów dziś w meczu z Włochami 4 punkty zapewni sobie zwycięstwo w naszej grupie i ich trener w meczu z nami da pograć jakimś młodym zawodnikom, wtedy też pewnie przegramy ale może nie będzie aż takiego blamażu.
:stevecarell:
 
Kibice Ruchu Chorzów tłumaczący, że przecież nie gwizdali w Radomiu na hymn Polski tylko po prostu w trakcie śpiewali "Górny Śląsk", "Polska bez Sląska", "Chuj z waszym polskim jesteśmy narodem śląskim" :antonio:
 
  • Like
Reactions: Ian
Kibice Ruchu Chorzów tłumaczący, że przecież nie gwizdali w Radomiu na hymn Polski tylko po prostu w trakcie śpiewali "Górny Śląsk", "Polska bez Sląska", "Chuj z waszym polskim jesteśmy narodem śląskim" :antonio:

Nie pierwszy i na pewno nie ostatni raz

Gospodarze za to z fajnym hasłem na oprawie :)
 
46371482_3218781764934000_489891859636682752_n.jpg


Na podstawie tego screena z PESa 6 przypomniałem sobie, że kiedyś prawie każda drużyna grała ustawieniem z dwójką napastników. Chyba już teraz w Europie nikt tak nie gra... Jakaś drużyna Wam przychodzi na myśl z topowych zespołów, żeby grała w takim systemie?
 
46371482_3218781764934000_489891859636682752_n.jpg


Na podstawie tego screena z PESa 6 przypomniałem sobie, że kiedyś prawie każda drużyna grała ustawieniem z dwójką napastników. Chyba już teraz w Europie nikt tak nie gra... Jakaś drużyna Wam przychodzi na myśl z topowych zespołów, żeby grała w takim systemie?
Napoli, Juventus, Arsenal, Atletico... to tak na szybko.
 
46371482_3218781764934000_489891859636682752_n.jpg


Na podstawie tego screena z PESa 6 przypomniałem sobie, że kiedyś prawie każda drużyna grała ustawieniem z dwójką napastników. Chyba już teraz w Europie nikt tak nie gra... Jakaś drużyna Wam przychodzi na myśl z topowych zespołów, żeby grała w takim systemie?
Takim ustawieniem z dwoma prawdziwymi napastnikami z przodu już prawie nikt nie gra. Nawet jak na boisku jest dwóch napastników to teraz trenerzy zawzsze jednego ściągają gdzieś do skrzydła.
 
Napoli, Juventus, Arsenal, Atletico... to tak na szybko.

Napoli gra jednym napastnikiem (Mertensem) i to przefarbowanym ze skrzydła. To że telewizje rozrysowują Insigne i Mertensa w napadzie, a Zielińskiego/Fabiana Ruiza na lewym skrzydle, to nie oznacza, że Napoli tak gra.
Juventus gra 4-3-3 lub 4-2-3-1, Cristiano śmiga ciągle po skrzydle, nawet jak nie ma Mandżukicia, więc nie wiem skąd ten pomysł.
Arsenal podobnie, Auba w ustawieniu z Lacazette gra na lewym skrzydle, czasami na ŚPO, ale nie na ataku.
Jedynie Atletico się zgadza gdy wychodzą atakiem Costa-Griezmann.
 
Back
Top