Piłka nożna

Polska - Czechy leci od 18.00

A wieczorem liga narodow. Najciekawiej Chorwacja - Hiszpania sie zapowiada dzis.
 
Ściąga najlepszego na boisku Frankowskiego i wpuszcza Kubę :beczka: Rozumiem żeby wpuszczać Błaszczykowskiego na końcówkę, ale kurwa, nie za zawodnika najlepszego na boisku.
 
Mnie to najbardziej rozwala to, że nie ma nikogo kto by wygryzł Grosickiego z reprezentacji. Ok może facet ma jakieś umiejętności, ale dla mnie jest po prostu klasyczną, biegającą definicją jeźdźca bez głowy. No nie wiem co by musiało się stać żebym go przestał hejtować, tak mnie irytują jego boiskowe decyzje.
 
Co ty chcesz wyrównany mecz. Po prostu jesteśmy na poziomie obecnej reprezentacji Czech
Możliwe że się za bardzo rozpędziłem z tym że jesteśmy na tym samym poziomie.
No właśnie, więcej tu nie trzeba dopowiadać.

Brzęczek nie potrafi taktycznie ustawić drużyny, 1 połowę nic nie grają, a w drugiej dalej chuj i nie ma żadnego zaangażowania, nie ma zmian, a jak już wpuści to za późno i chujowe.
 
Mnie to najbardziej rozwala to, że nie ma nikogo kto by wygryzł Grosickiego z reprezentacji. Ok może facet ma jakieś umiejętności, ale dla mnie jest po prostu klasyczną, biegającą definicją jeźdźca bez głowy. No nie wiem co by musiało się stać żebym go przestał hejtować, tak mnie irytują jego boiskowe decyzje.
on jest chyba najlepszy na podmęczonych rywali, wtedy robi różnicę.
 
Chiny, Nigeria, Słowacja i my. Jedyne drużyny, które Czesi pokonali w tym roku. Z takiej grupy też pewnie byśmy nie wyszli MŚ :damjan:
 
Reprezentacja po przejęciu przez Brzęczka gra jeszcze gorzej niż na mistrzostwach, nie ma pomysłu, nie ma taktyki, nie ma zmian.
Dzisiaj sobie powiedziałem, jak Polska przegra ten mecz to nie widzę Brzęczka jako trenera reprezentacji Polski.
 
Niestety. Bzdyczek w piłce reprezentacyjnej to taki Dźwigała w piłce klubowej. Nominacja z dupy to i gra na podobnym poziomie. Wracamy do piłkarskiego średniowiecza.
 
Trzeba Jurkowi jednak oddac sprawiedliwosc, ze trafil ogolnie na chujowy okres. Kadra byla na rowni pochylej juz od jakiegos czasu. Na MS pojawily sie jakies konflikty. Duzo zawodnikow, ktorzy stanowili o sile tej kadry jeszcze pare lat temu teraz ma problemy z forma (Krycha, Kuba, Grosicki), a zastepcow jak nie byo tak nie ma.

Z gowna bata nie ukrecisz...
 
Trzeba Jurkowi jednak oddac sprawiedliwosc, ze trafil ogolnie na chujowy okres. Kadra byla na rowni pochylej juz od jakiegos czasu. Na MS pojawily sie jakies konflikty. Duzo zawodnikow, ktorzy stanowili o sile tej kadry jeszcze pare lat temu teraz ma problemy z forma (Krycha, Kuba, Grosicki), a zastepcow jak nie byo tak nie ma.

Z gowna bata nie ukrecisz...
Jakby jeszcze chociaz stawial na nowych. A tu jest ctrl+c ctrl+v z Nawalki. Wypierdolic Zielniskiego z Krychowiakiem i probowac cos nowego.
 
Przestańcie, w Wiśle Płock to działało
8D4B5434-7F49-4BA9-BB76-FBBE83AA87BD.jpeg
 
Back
Top