Piłka nożna

Co się działo w końcówce meczu Udinese-Milan!!!! Doliczone 5minut, w 95 idzie akcja, długo przed polem karnym Milan wymienia piłkę, w końcu strzał Romagnoliego i GOL. Sędzia liniowy pokazuje spalonego, idzie główny słuchać decyzji VAR i bramka zaliczona. Kolejny szczęśliwie uratowany mecz.... Ale aż podskoczyłem! Wreszcie jakieś szczęście, choć tego meczu z Interem szkoda. Higuain zszedł z kontuzją, zobaczymy jak długo będzie pauzował.

 
Co się działo w końcówce meczu Udinese-Milan!!!! Doliczone 5minut, w 95 idzie akcja, długo przed polem karnym Milan wymienia piłkę, w końcu strzał Romagnoliego i GOL. Sędzia liniowy pokazuje spalonego, idzie główny słuchać decyzji VAR i bramka zaliczona. Kolejny szczęśliwie uratowany mecz.... Ale aż podskoczyłem! Wreszcie jakieś szczęście, choć tego meczu z Interem szkoda. Higuain zszedł z kontuzją, zobaczymy jak długo będzie pauzował.



kontuzja grubego nie jest poważna. zszedł bo za tydzień mecz z Juve
 
To już nawet na rynku trenerów jest deficyt pracowniczy, że trzeba sięgać po tych zza wschodniej granicy?
 
Co się działo w końcówce meczu Udinese-Milan!!!! Doliczone 5minut, w 95 idzie akcja, długo przed polem karnym Milan wymienia piłkę, w końcu strzał Romagnoliego i GOL. Sędzia liniowy pokazuje spalonego, idzie główny słuchać decyzji VAR i bramka zaliczona. Kolejny szczęśliwie uratowany mecz.... Ale aż podskoczyłem! Wreszcie jakieś szczęście, choć tego meczu z Interem szkoda. Higuain zszedł z kontuzją, zobaczymy jak długo będzie pauzował.


Jak dla kogo szkoda meczu z Interem
 

Tu kurwa by Alex Fersuson nie pomógł. Gdy na stołkach siedza te dwie kurwy, Klimczak I młody tutek, gdy szatnia rządzą jebane piłkarzyki z łysaPałka na czele to się tu nic nie zmieni.

Panie i Panowie: PAN PIŁKARZ GAJOS


A tu taki graf który powstał Zaraz po objęciu zespołu przez Djuke
IMG_20181105_082922.jpg


Kurwy wszyscy won.
 
To już nawet na rynku trenerów jest deficyt pracowniczy, że trzeba sięgać po tych zza wschodniej granicy?
Trener dla grupy docelowej. :mamed:
Najciekawsza wydaje się być jednak informacja, iż władze Lecha już w zimie zamierzały przeprowadzić zakrojoną na szeroką skalę akcję przyciągania Ukraińców na trybuny poznańskiego stadionu.
 
Ale te Napoli ciśnie PSG... Więc pewnie P$G zaraz strzeli drugą bramkę..
Niesamowicie wysoki presing. PSG nie potrafi wyjść czasem poza obręb 30m przed polem bramkowym. Duża zmiana w grze, oczywiście mocno narażeni na kontry, co już by się źle nie skoczyło.

//Karny i 1:1. Dobre meczycho się zrobiło.
 
Milik raczej nie wywalczy sobie pierwszej jedenastki liżąc zadek Ancelottiemu w wywiadach. Mało tego, za Mertensa wszedł Ounas...::really::
 
Napoli wystarczył remis niestety. Po tym golu ponownie zaczęło się granie o poziom niżej. Nie było tego "futbolu na tak" po tym 1:1.
 
Od pewnych rzeczy nie da się zrobić urlopu. Piłka to jeden z nich:
15d4bxw.jpg
Hymn Ligi Mistrzów robi wrażenie na żywo. Nawet nie spodziewałem się, że tak bardzo włos będzie mi się jeżył. Mają te rozgrywki swój niepowtarzalny klimat.
 
Hymn Ligi Mistrzów robi wrażenie na żywo. Nawet nie spodziewałem się, że tak bardzo włos będzie mi się jeżył. Mają te rozgrywki swój niepowtarzalny klimat.
No ja byłem właśnie po to żeby zobaczyć atmosferę i otoczkę. I ligi mistrzów i klimatu hiszpańskiej piłki. Pokrecić sie pod stadionem przed i po meczu, trochę po mieście. Muszę przyznać całkiem fajny mecz pod tym względem mi się trafił. Young Boys widoczni na mieście, na stadionie fajna atmosfera, Hiszpanie bardzo melodyjnie, Szwajcarzy cały czas z dopingiem. Nie spodziewałem się że takie emocje będzie czuć na trybunach, nawet w sektorze gości spina z ochroną/policją.
A mecz jak to mecz wiadomo było od razu kto wygra :fjedzia:
 
Back
Top