Piłka nożna

IMG_20180525_090717.jpg


wyjazdowa prezentuje się bardzo fajnie.
 
Wyglądają fajnie ale Umbro robi teraz takie gowno ze to jest żart. Handluje ich ciuchami i jak czasem widzę ceny tych samych ciuchów w sklepach do śmiać ki się chce. Standardem jest około 80% marży...

Koszulki MECZOWE od nich zawsze klasa. Kolor,wytrzymalosc rewelacja. Mam Anglie z Euro 96 i United z 1999. Prane nieskonczona ilosc razy i ciagle mozna je nosic.
O innych niz meczowe produktach nie moge za wiele powiedziec.Mam nadzieje ze te ciuchy ktore spylasz nie sa z Sports Direct ;)
 
Koszulki MECZOWE od nich zawsze klasa. Kolor,wytrzymalosc rewelacja. Mam Anglie z Euro 96 i United z 1999. Prane nieskonczona ilosc razy i ciagle mozna je nosic.
O innych niz meczowe produktach nie moge za wiele powiedziec.Mam nadzieje ze te ciuchy ktore spylasz nie sa z Sports Direct ;)
Meczowe możliwe, cała reszta masakra... generalnie jak się popracuje w handlu sportowym to potem ciężko się dostosować do cen bo standard to marża 50%+
 
Widzę brak chętnych na pomoc ze strony administracji. Chuj jakoś sobie poradzimy. Wieczorem wrzucam info
jak ogarniesz sprawę oznacz, dam np jakieś 200 zł w psstore dla wygranego
zniknę przed daniem wygranej jak jeden ancymon :lesnarhappy:
 
Back
Top