Piłka nożna

Mąka ładne crossy dzisiaj, odmulil się gówniorz, a Lewemu za tego samca należy się liść na odmułkę w szatni. Grosik/Mahonek standardowo - klasa. :>
 
Ogladam na Polsacie z Multimedia i u sąsiada jak jest gol to drą morde minute wczesniej niż ja mam gola w TV. Gdzie on to kurwa ogląda ???
to samo mam, na Polsat HD jest opoznienie lekkie
 
Szkoda, ze po raz kolejny Polska nie potrafi utrzymac koncentracji przez 90 minut. Na druzyny pokroju Rumunii to wystarcza, ale w zadnym turnieju nie ugramy w ten sposob niczego wartego ugrania. Brak rezerwowych tez nie pomaga...
Super, ze sa trzy punkty :happy dance:
 
Ogólnie to, co ten Nawałka odjebał wczoraj z tymi zmianami woła, kurwa, o pomstę do nieba.
Najpierw wprowadza do gry Krychowiaka za kontuzjowanego Mączyńskiego, który ostatnio grał w piłkę nożną na światowym poziomie 2000 lat p.n.e., zamiast Góralskiego czy Dąbrowskiego, by następnie w 70-80 minucie - kiedy to nasi ledwo dyszą (zwłaszcza skrzydłowi), a Rumuni nas cisną - wprowadzić na boisko dwóch dodatkowych napastników, z których to jednego ustawia na środku pomocy. :mjsmile:


P.S: Komentarz Hajty to jest jakiś jebany, niekończący się festiwal żenady. Jakim cudem ten typ jeszcze komentuje jakiekolwiek mecze (?).
 
Last edited:
Zostaw Tomaszka, jego duet z Borkiem to jakieś +100 do meczu. Nawet jak jest nudno i chujowo to przynajmniej warto ich posluchac.
"To jest ta truskawka na torcie" " pamięta się ten skład Kamerunu" :lol:

Po 6 meczach mamy prawie komplet punktów, tylko dwa stracone. Jeszcze niedawno nie do pomyślenia.
 
Mam tylko nadzieję, że Bednarek się będzie rozwijał tak jak do tej pory i za dwa lata albo i wcześniej wymieni w 1 składzie Pazdana/Cionka. Wczoraj było widać, że ci goście niestety nie potrafią wyprowadzić piłki do przodu. Zawsze podania albo między sobą albo do Mąki, który schodził do nich po ta piłkę. Zero zaskoczenia, by zagrać coś do przodu.
 
Back
Top