Piłka nożna

Hiszpania przegrała z Gruzją 1:0 :lol:

Ktoś (nie pamiętam już kto) przedstawił ciekawy pomysł w razie nieobecności Grosickiego w 1. meczu. Na prawej obronie Jędza, na prawej pomocy Piszczek, a na lewej Błaszczykowski. Nie powiem, dość zaskakujące, ale po Kapustce na prawej obronie nic mnie już nie zdziwi :)
 
A miał James nie zagrać w dzisiejszym meczu z Paragwajem. Jednak zagrał, zaliczył asystę i strzelił bramkę i Kolumbia jest pierwszym ćwierćfinalistą CA. Kibicuję im podczas tego turnieju i będę kibicował na MŚ 2018 jak zagrają. Urzekli mnie swoją grą na MŚ 2014.
 
Hiszpania przegrała z Gruzją 1:0 :lol:

Ktoś (nie pamiętam już kto) przedstawił ciekawy pomysł w razie nieobecności Grosickiego w 1. meczu. Na prawej obronie Jędza, na prawej pomocy Piszczek, a na lewej Błaszczykowski. Nie powiem, dość zaskakujące, ale po Kapustce na prawej obronie nic mnie już nie zdziwi :)
I na lewej obronie Warzywniak? Pierdole takie cos. Wole juz Jedrzejczyka na lewej, Piszczka na prawej, a za Grosickiego juz normalnie ten chlejus, bez zbednych kombinacji.
 
No super... dzięki za wyjaśnienie. Szczerze mówiąc to jedynym wytłumaczeniem jest moda na hejtowanie Wawrzyniaka, którą zapoczątkował chyba ten filmik.

Dla mnie jest on solidnym piłkarzem. I owszem są lepsze opcje na lewą obronę, ale mniejsze palpitacje serca mam oglądając grę Kuby niż np. takiego Grosickiego, którego 90% wrzutek kończy się na pierwszym obrońcy. No chyba, że gra ze zdechlakami pokroju Andory czy Gibraltaru. Wtedy jest MVP.
 
No super... dzięki za wyjaśnienie. Szczerze mówiąc to jedynym wytłumaczeniem jest moda na hejtowanie Wawrzyniaka, którą zapoczątkował chyba ten filmik.

Dla mnie jest on solidnym piłkarzem. I owszem są lepsze opcje na lewą obronę, ale mniejsze palpitacje serca mam oglądając grę Kuby niż np. takiego Grosickiego, którego 90% wrzutek kończy się na pierwszym obrońcy. No chyba, że gra ze zdechlakami pokroju Andory czy Gibraltaru. Wtedy jest MVP.
Albo ze zdechlakami z ligue 1, nie to co Kuba, ktory wymiatal w Rosji tylko sie na nim nie poznali, a teraz wymiata w Lechii.
 
13339456_10153801657162746_8125574721052188493_n.jpg



It's official! We've signed Eric Bailly from Villarreal, subject to a work permit. ‪#‎BaillyIsRed‬
 
Albo ze zdechlakami z ligue 1, nie to co Kuba, ktory wymiatal w Rosji tylko sie na nim nie poznali, a teraz wymiata w Lechii.
No spoko. Wystarczy żeby go traktować jak ostatniego nieudacznika. Grosik może i gra solidnie w ligue 1, ale repra... Jest w tym składzie, bo jest - na skrzydłach szału nie ma - ale prochu nie wymyśli. Ciężko mi przypomnieć sobie żeby coś dał reprze poza meczami ze wspomnianymi amatorami i jedną ładną asystą z Niemcami. Oby dał mi powód do zmiany mojej opinii na Euro.

Ale nie miało być o nim. Wawrzyniak może nie był w ostatnim czasie pierwszoplanową postacią, ale robił swoje w reprze. Po meczach z nazwijmy tego "cyklu" między zakończeniem el. MŚ 2014, a Euro miałem raczej pozytywne wrażenie z jego gry. Zagrał świetny historyczny mecz z Niemcami. Nie uważam go, jak stwierdziłeś w swoim hipermegazajebistym sarkazmie za jakiegoś wymiatacza, ale nie uważam też żeby były podstawy wypowiadać o nim w jakimś szyderczym tonie.
 
No spoko. Wystarczy żeby go traktować jak ostatniego nieudacznika. Grosik może i gra solidnie w ligue 1, ale repra... Jest w tym składzie, bo jest - na skrzydłach szału nie ma - ale prochu nie wymyśli. Ciężko mi przypomnieć sobie żeby coś dał reprze poza meczami ze wspomnianymi amatorami i jedną ładną asystą z Niemcami. Oby dał mi powód do zmiany mojej opinii na Euro.

Ale nie miało być o nim. Wawrzyniak może nie był w ostatnim czasie pierwszoplanową postacią, ale robił swoje w reprze. Po meczach z nazwijmy tego "cyklu" między zakończeniem el. MŚ 2014, a Euro miałem raczej pozytywne wrażenie z jego gry. Zagrał świetny historyczny mecz z Niemcami. Nie uważam go, jak stwierdziłeś w swoim hipermegazajebistym sarkazmie za jakiegoś wymiatacza, ale nie uważam też żeby były podstawy wypowiadać o nim w jakimś szyderczym tonie.
ja go hejtuje, bo kazdy w kazdym meczu jakim gral( i ktorego ogladalem), robil w chuj bubli. tych dobrych nie pamietam, wiec pewnie przeslania mi to nieco sytuacje, ale nie zmienia to faktu, ze jest slaby
co do grosika, tez nie uwazam go za nie wiadomo jak dobrego, tyle co narobi szumu(co w sumie jest nam potrzebne), no i umie wykonczyc akcje, a to + szybkosc, wystarcza, zeby grac na skrzydle w naszej reprze
 
Wawrzyniak gral w reprezentacji 3 mecze z Niemcami - zadnego nie przegral. Malo jest takich pilkarzy na swiecie. :mamed:

Nie moge znalezc ale niedawno widzialem statystyki ile bramek traci reprezentacja z Wawrzyniakiem, a ile bez. Sami sie domyslcie jakie to byly liczby.
 
Ja już od dawna mówię, że na papierze mamy najmocniejszą pakę od lat tylko potrzebny jest selekcjoner światowej klasy. W samej grze drużyny NIC się nie zmieniło. Teraz znowu będzie nic się nie stało... ale kciuki oczywiście trzymam
 
ogladalem w niedzele albo sobote 1 mecz finalowy clj legia vs pogon mecz bym okreslil stwierdzeniem GSP. Dzisiaj byl rewanz no ale niestety od 80 minuty dalem rade ogladac. Po meczu kibice pogoni szczecin wbiegli na boisko. Wiekszosc osob pobiegla do swoich pilkarzy pogadac, pocieszyc czy chuj wie co zrobic. Kilku natomiast do pilkarzy legii zaczelo sie rzucac i do sedziow.
 
"Pogba był zawodnikiem Realu przez 2 godziny", mówi AS, a w treści powołuje się na Wikipedię."

O kurwulus, hiszpański AS osiągnął już poziom dna, nie żeby to była dla mnie nowość, ale pisać takie newsy to jest już szczyt debilizmu
 
Urugwaj odpada z Copa America po porażce z Wenezuelą.... Rozumiem, że grają bez Suareza, ale kurwa, z Wenezuelą... Do tego Luis się nieźle wściekł, że nie zagrał.
 
Urugwaj odpada z Copa America po porażce z Wenezuelą.... Rozumiem, że grają bez Suareza, ale kurwa, z Wenezuelą... Do tego Luis się nieźle wściekł, że nie zagrał.

Bramkarz Urugwaju zawalił całkowicie przy golu dla Wenezueli. Kuriozalna sytuacja zważywszy, że Muslera to naprawdę solidny bramkarz i nie powinien dać się zaskoczyć strzałem z 40 metrów.
 
Back
Top