Piłka nożna

skład Polaków :
22. Łukasz Fabiański
20. Łukasz Piszczek, 21. Michał Pazdan, 15. Kamil Glik, 13. Maciej Rybus
16. Jakub Błaszczykowski, 8. Grzegorz Krychowiak, 5. Krzysztof Mączyński, 11. Kamil Grosicki
7. Arkadiusz Milik, 9. Robert Lewandowski.

podoba mi się, nie będziemy się murować , kalkulować tylko grać o pełną stawkę.
 
Rybus dawał radę ostatnio, bardziej martwi mnie Piszczek i Mączyński. Ale w sumie, czy były lepsze alternatywy na te pozycje?
 
Uwielbiam klimat kibicowski na meczach w Szkocji czy Irlandii. Hymn Szkocji rozjebał system, ciary!
 
Olkowski? Słabszy od Piszcza. No Jędrzej na propsie, ale Jodłowiec też bez formy, Linetty raczej też nie imponuje...
 
Olkowski? Słabszy od Piszcza. No Jędrzej na propsie, ale Jodłowiec też bez formy, Linetty raczej też nie imponuje...
Przypomnij mi kiedy ostatnio grał Piszczek? Po kontuzji ile zagrał, 1 mecz? Proszę Cię...
 
lekko spalony sie nie liczy. dla mnie zielinski za make, rybus moze grac, bo dawal rade, na pewno lepiej niz wawrzyniak. mi szkoda, ze boenisch nie gra w leverkusen, bo jak juz gra, to robi to dobrze. na prawa obrone nie mam kompletnie pomyslu, trzeba czekac na powrot piszcza do formy
 
Szkoda tego gola. Akcje mozna bylo przerwac ze dwa albo trzy razy. Mecz zaczyna sie od nowa. Szkoci nie pokazali nic, jak Polacy nie spekaja to bedzie dobrze.
 
Ajajaj ale sieknął skubaniec, nasi grają bardzo dobrze, oby się nie posrało w drugiej połówce
 
lekko spalony sie nie liczy. dla mnie zielinski za make, rybus moze grac, bo dawal rade, na pewno lepiej niz wawrzyniak. mi szkoda, ze boenisch nie gra w leverkusen, bo jak juz gra, to robi to dobrze. na prawa obrone nie mam kompletnie pomyslu, trzeba czekac na powrot piszcza do formy
Spalony to spalony. Nie ma czegoś takiego jak spalony, ale lekko, błąd sędziego. Nasi po 25 minutach tragedia, klasyczna reprezentacja. Druga połowa to będzie horror, klasyczna reprezentacja.
 
Spalony to spalony. Nie ma czegoś takiego jak spalony, ale lekko, błąd sędziego. Nasi po 25 minutach tragedia, klasyczna reprezentacja. Druga połowa to będzie horror, klasyczna reprezentacja.
Wygramy 4:1. Pewne info.
 
Olkowski gra na słabym poziomie ostatnio i do tego śmiem twierdzić, że nie zagrałby tak jak Piszczek dzisiaj.
 
Spalony to spalony. Nie ma czegoś takiego jak spalony, ale lekko, błąd sędziego. Nasi po 25 minutach tragedia, klasyczna reprezentacja. Druga połowa to będzie horror, klasyczna reprezentacja.
byl spalony ale lekko, mowi ci to cos? olkowski serio teraz tragedie gra w köln
@Gambit zgadzam sie, chyba mu ktos maki na lustro wysypal
 
Olkowski w tym sezonie jest cieniem samego siebie z wiosny, Nawałka mając dwóch zawodników bez formy wybrał tego bardziej doświadczonego.
ps. po za tym Piszczek przez wiele lat grał z Kubą i Lewandowskim i na pewno jest lepiej zgrany z nimi niż Olkowski.
 
Chciałem napisać, że najsłabsi dzisiaj są Rybus i Grosicki.. No i dał Kamil popis. Jeszcze kurwa Milik musi zejść.
 
Back
Top