Piłka nożna

mecz w wykonaniu Polski, tragedia. Jak tak beda grac w niedziele to Irlandia zloi im dupska
 
Psim swędem. Jak dziennikarze zamiast ganić za grę i zmiany będą chwalić i pompować balon dalej to nie mam pytań.
 
KURWA LEWY TAKI KUPONIK ZEPSUŁ :(
 

Attachments

  • asdasd.jpg
    asdasd.jpg
    61.7 KB · Views: 36
Psim swędem. Jak dziennikarze zamiast ganić za grę i zmiany będą chwalić i pompować balon dalej to nie mam pytań.
oczywiście że będą pompować, zawsze tak jest, po jesiennych meczach eliminacji, niektóre pismaki widziały nas jako czarnego konia turnieju :facepalm:, choć nawet na niego nie awansowaliśmy.


Na chuj powoływać zawodnika po poważnej kontuzji?
bo nie ma innych, pewnie jest jakąś tajną bronią, chuj wie, @mat01 pisał że grał w klubie wiec nie wiem co z nim.
 
Wynik na Hampden do przyjęcia, ale gra to jakiś dramat, oby do niedzieli była poprawa jakościowa w grze. Martwi też bardzo ławka rezerwowych, praktycznie żadnej sensownej opcji która da nową jakość drużynie gdy tego potrzebuje.
 
comment_Avn9Mo6LPZqvtKzYkfTXrHnOvZplqHuH.jpg


Ciekawe co sobie ten szkocki chlopaczek teraz mysli... przez niego jego druzyna zegna sie z Euro.
 
Przynajmniej Klopp to jest gosc, ktory chce robic cos z niczego, w przeciwienstwie do Guardioli, ktory sobie skacze z gotowca samograja na gotowiec samograj.
 
Ciekawe jak sobie poradzi z tą drużyną którą ma, ale moze w końcu LFC skończy z bezsensownymi transferami za gruby $$$
 
No i jak zwykle media robia z repry bohaterow. Matko...
Cytujac Rafala Steca z jego bloga
Najlepsza wiadomość brzmi: prezes UEFA Michel Platini tak rozdął mistrzostwa Europy (do 24 drużyn), że do wyjazdu na francuski turniej wystarcza seryjne remisowanie. I drużyna Nawałki zachowuje szanse na wyczyn bez precedensu. Na awans na Euro 2016 po ledwie jednym zwycięstwie naprawdę wartościowym, nad rywalem silniejszym niż Gruzja czy Gibraltar.
 
jestem ciekawy kloppa w liverpoolu.
poprzeczka wisi najwyżej w jego karierze.
jest kim grać, okno transferowe za dwa miesiące, kasa na transfery pewnie się znajdzie.
tylko presja na wynik duża.
ostatnie mistrzostwo ten klub świętował w czasach, gdy tłoki z detroit pokazywały miejsce w kącie jordanowi i jego bulls.

prasa w anglii węszy, że allardyce trenerem sunderlandu.
tartak wraca.
biedni kibice.
ciekawostka, że to pierwszy manager, który poprowadzi sunderland i newcastle.
oba kluby mają po ponad 120 lat i zapewne tyle też się nie lubią.
 
ostatnie mistrzostwo ten klub świętował w czasach, gdy tłoki z detroit pokazywały miejsce w kącie jordanowi i jego bulls.
Jest nawet taki kawal:
Syn, fan Liverpoolu, pyta ojca, tez wielkiego fana:
- Tato kiedy The Reds po raz ostatni wygrali Premiership ?
- Nie wiem. Zapytaj dziadka...

W sumie to i fanom Arsenalu tez go mozna, po modyfikacji, opowiedziec.
 
Back
Top