Piłka nożna

Dzisiaj wraca Liga Mistrzów. Kogo typujecie na zwycięzcę tej edycji? Ja chyba obiektywnie dość postawię na Real, bo Barca nie wygra tego drugi raz z rzędu, Bayern nie da rady, bo jest spierdolony przez Guardiolę, a City jest dobre tylko na Premier League.. Zostaje jeszcze PSG, bo skład mają świetny, ale pozostaje pytanie czy to już zespół tego formatu?
 
Ktoś tę Ligę w tym sezonie będzie pokazywał? Nie żebym był fanem ale meczów na publicznej to nawet mi będzie brakowało. Kurwa pamiętam czasy jak na TVP pokazywali LM we wtorki i środy a w czwartki mecz Pucharu Uefa. Odkąd Korzeniowski pełni tam funkcję to na piłkę w publicznej w ogóle nie ma pieniędzy. Same maratony " na rynek marsz" by pokazywał.
 
Dzisiaj wraca Liga Mistrzów. Kogo typujecie na zwycięzcę tej edycji? Ja chyba obiektywnie dość postawię na Real, bo Barca nie wygra tego drugi raz z rzędu, Bayern nie da rady, bo jest spierdolony przez Guardiolę, a City jest dobre tylko na Premier League.. Zostaje jeszcze PSG, bo skład mają świetny, ale pozostaje pytanie czy to już zespół tego formatu?
Obiektywnie stawiam na Barcę.

A dziś PSV vs ManU. Czuję, że może być dobry meczyk, a poza tym ManU porobiło dużo transferów. Jeszcze tej ekipy w tym sezonie w akcji nie widziałem. Jestem ciekaw jak to będzie wyglądać. No i trzeba oglądnąć tego Martiala ;)
 
Dzisiaj wraca Liga Mistrzów. Kogo typujecie na zwycięzcę tej edycji? Ja chyba obiektywnie dość postawię na Real, bo Barca nie wygra tego drugi raz z rzędu, Bayern nie da rady, bo jest spierdolony przez Guardiolę, a City jest dobre tylko na Premier League.. Zostaje jeszcze PSG, bo skład mają świetny, ale pozostaje pytanie czy to już zespół tego formatu?
Wiadomo, że Real! :D A tak szczerze to na pewno ktoś z trójki Real,Bayern, Barca. Wierzę, ze mimo Beniteza na ławce Real da radę i wygra.
 
"Liga Mistrzów piłkarzy ręcznych w Canal+ i nSport+"
Pisze o tym tylko dlatego, że prawa do tych rozgrywek ma eleven, więc zachodzi pytanie jak to zrobili? Sublicencja czy wreszcie włączą 11 do oferty? Ja już dzisiaj zjebałem konsultanta bo mi podnieśli abo o 20 zł za dzierżawę sprzętu, oczywiście pomyłka w systemie, ale trochę żalów wylałem za stratę tylu praw przez Canal ...
 
"Liga Mistrzów piłkarzy ręcznych w Canal+ i nSport+"
Pisze o tym tylko dlatego, że prawa do tych rozgrywek ma eleven, więc zachodzi pytanie jak to zrobili? Sublicencja czy wreszcie włączą 11 do oferty? Ja już dzisiaj zjebałem konsultanta bo mi podnieśli abo o 20 zł za dzierżawę sprzętu, oczywiście pomyłka w systemie, ale trochę żalów wylałem za stratę tylu praw przez Canal ...
Chyba sublicencja, eleven jak na na razie tylko w ofercie multimedii, oraz na stronie 11
 


koleś łamie nogę Shawowi widłami pierdolonymi i zero kartki??? może mi ktoś to logicznie wytłumaczyć? tylko błagam nie tym, że trafił w piłkę.

ja pierdolę!!!
 


koleś łamie nogę Shawowi widłami pierdolonymi i zero kartki??? może mi ktoś to logicznie wytłumaczyć? tylko błagam nie tym, że trafił w piłkę.

ja pierdolę!!!

zlamal mu ta noge? wymieniac go w fantasy league?
 
Back
Top