Piłka nożna

Robert znowu marnuje sam na sam. Cała bramka otwarta, bramkarz na 6-7 metrze, a on ładuje w środek bramki na siłę. Od początku jego "wielkiej" kariery nie jestem pod wrażeniem jego gry.
no on jest z tych napastnikow co zeby strzelic jedna bramke to z 3 setki musi zjebac ;)
 
@Scurvol Pewnie dlatego zostałęm królem strzelcó Bundesligi. Nai wyglądaja jakby nie wyszli na 2 połowe.
to ze zostal krolem strzelcow Bundesligi wcale nie znaczy, ze nie marnuje sporej ilosci sytuacji. Masz przyklad tego meczu a zdarza mu sie tak bardzo czesto.Sa napastnicy, ktorzy maja dwie sytuacje i dwa gole, Lewy do takich nie nalezy on musi miec z 6 takich stuprocentowych zeby strzelic z dwie bramki. Oczywiscie nie w kazdym meczu ale czesto i gesto.
 
Ale inni nasi napastnicy nawet nie stwarzają sobie tylu okazji.
Sluchaj zeby byla jasnosc, uwazam Lewandowskiego za najlepszego polskiego pilkarza, tylko czesto jego skutecznosc a wlasciwie jej procent kuleje.
 
Sluchaj zeby byla jasnosc, uwazam Lewandowskiego za najlepszego polskiego pilkarza, tylko czesto jego skutecznosc a wlasciwie jej procent kuleje.
Miło, że sie dogadaliśmy. Mogli by pierdolnąć jeszcze chociaż brameczke i 2-2 też nas zadowala.
 
co tam się odpierdala, wynik jest świetny, niecb ten mecz sie juz konczy
 
Naszym zależy by przegrać 2-1 bo snują się jak cipy po boisku? Naszych dwóch defensywnych pomocników sobie spaceruje, a dojcze sobie klepią rozciągając naszych i tworząc dzięki temu luki na skrzydłach. Jak dla mnie to Krychowiak do zmiany + Milik.
 
Gdyby nie chujowa gra w obronie i Neuer mecz byłby do zremisowania co najmniej. Nasi mocno nie odstawali. Wydaje mi się, że wyglądali lepiej na tle Niemców niż w tym wygranym meczu rok temu. Ale wynik gorszy. Taki paradoks ;)
 
Gdyby nie chujowa gra w obronie i Neuer mecz byłby do zremisowania co najmniej. Nasi mocno nie odstawali. Wydaje mi się, że wyglądali lepiej na tle Niemców niż w tym wygranym meczu rok temu. Ale wynik gorszy. Taki paradoks ;)
Żeby teraz z Gibraltarem nie przejebali. Ogólnie jestem zadowolony z gry, w końcu grali z mistrzami świata, wszyscy pamiętamy co zrobili w finale z Brazylią.
 
Naprawde dobry mecz, pod koniec troche spuchli ale mecz napewno nie nalezal do nudnych
 
z gibraltarem lekko piatke lub wiecej pykna. szocja na szczescie przejebala z gruzja, a z irlandia gramy u siebie. dobrze sie to uklada
 
Remis z Irlandią i jesteśmy na Euro, bo Irole i Szkoci dostaną wpierdol od Niemców, Szkotom remis u siebie też nic nie da, a wygrać nie dadzą rady.
 
Turcja 3:0 Holandia :confused: Gdyby ostatnio pokonali Łotwę (stracili bramkę na 1:1 w 90 minucie) to teoretycznie pozbawili by prawie szans Holandię na trzecie miejsce w grupie. Norwegia 2:0 Chorwacja, co pozwala Skandynawom wyprzedzić Chorwatów o.O

Walia też już z pewnością jedzie na Euro, ma 5 punktów przewagi nad Żydami, a do rozegrania mecz z Bośnią i Andorrą.
 
Last edited:
Turcja 3:0 Holandia :confused: Gdyby ostatnio pokonali Łotwę (stracili bramkę na 1:1 w 90 minucie) to teoretycznie pozbawili by prawie szans Holandię na trzecie miejsce w grupie. Norwegia 2:0 Chorwacja, co pozwala Skandynawom wyprzedzić Chorwatów o.O

Walia też już z pewnością jedzie na Euro, ma 5 punktów przewagi nad Żydami, a do rozegrania mecz z Bośnią i Andorrą.
te eliminacje to jakis ewenement, bedzie duzo druzyn, ktore jeszcze do niedawna byly chlopkami do bicia
 
Islandia - największa rewelacja tych kwalifikacji. Dziś pewnie pojadą Kazachów i jako pierwsi awansują na Euro z 21 pktami (a jeszcze 2 mecze) z grupy z Holandią, Czechami i Turcją. Holandia dwukrotnie pojechana... Kto by się spodziewał :D
 
Back
Top