Piłka nożna

te eliminacje to jakis ewenement, bedzie duzo druzyn, ktore jeszcze do niedawna byly chlopkami do bicia
Taka Grecja, losowana z tego pierwszego koszyka (czyli najśliczniejszego) a w eliminacjach dwa razy wpierdol od Wysp Owczych (kurwa!!) i ostatnie miejsce w grupie bez wygranego meczu.

W dzisiejszej piłce nie ma już słabych drużyn :)
 
Gdzie jest Maczynski ?
Jak tak patrze na Kube to wcale sie nie dziwie, ze nie lapal sie do 18 w Dortmundzie. Oby odbudowal sie we Violi.
Milik jakis taki bez blysku. Olkowski w sumie tez.
Rybus moglby czasem spojrzec na pole karne przed podaniem.
Przewaga fizyczna Roberta nad rywalami jest tak duza, ze az smieszna :lol:
 
Jestem pod bardzo duzym, zeby nie powiedziec ogromnym, wrazeniem gry austriackiego zespolu. Ta Austria to juz nie ta Austria co kiedys :smile:
 
Jestem pod bardzo duzym, zeby nie powiedziec ogromnym, wrazeniem gry austriackiego zespolu. Ta Austria to juz nie ta Austria co kiedys :smile:
Prawda. Chyba największa rewelacja tych kwalifikacji obok Islandii. Dosłownie rozjebała swoją grupę. I to drużyna, która oprócz Alaby (moim zdaniem najlepszego lewego obrońcy świata) nie ma żadnych gwiazd.
 
Prawda. Chyba największa rewelacja tych kwalifikacji obok Islandii. Dosłownie rozjebała swoją grupę. I to drużyna, która oprócz Alaby (moim zdaniem najlepszego lewego obrońcy świata) nie ma żadnych gwiazd.
jeszcze trzeba dodac irlandie polnocna, walie, slowacje i wbrew pozorom albanie, ktora wszystko ma w swoich rekach by awansowac. zajebiste te eliminacje sa
 
Przepiekna druga polowa w meczu Szwecja - Austria :applause:. Kto nie ogladal moze zalowac. Luz z jakim pilke rozgrywali Austriacy byl niesamowity.

jeszcze trzeba dodac irlandie polnocna, walie, slowacje i wbrew pozorom albanie
Roman jeszcze nas wymienial, ale szczerze mowiac to my w zadnym meczu nie potrafilismy grac z sensem przez bite 90 minut. Nawet z Gibraltarem...
 
Za rok może odejdzie, tylko że za hajs. Chociaż po tegorocznej szopce, to jeżeli Keylor się rozwinie, to nie wiem czy nowy bramkarz będzie potrzebny, chociaż za rok DDG będzie już najlepszym bramkarzem na świecie.
 
Jebać DDG, Siempre Keylor!

Swoją drogą jakbym był fanem ManU to myślę, że miałbym skwaszoną minę widząc De Geę w bramce przez kilka następnych kolejek.
 
Jebać DDG, Siempre Keylor!

Swoją drogą jakbym był fanem ManU to myślę, że miałbym skwaszoną minę widząc De Geę w bramce przez kilka następnych kolejek.

W moim osobistym klubie ,,persona non grata,, dołączył właśnie do jednego babciojebcy z Liverpoolu.
 
Za rok może odejdzie, tylko że za hajs. Chociaż po tegorocznej szopce, to jeżeli Keylor się rozwinie, to nie wiem czy nowy bramkarz będzie potrzebny, chociaż za rok DDG będzie już najlepszym bramkarzem na świecie.

Panie Neuera przeskoczy dopiero jak ten skończy karierę.



Ole ole, ola ola i tylko Legia, Legia Warszawa:rofl:
 
Back
Top