Piłka nożna

kiedy temu pojebowi zrobią badania psychologiczne? szukał tej zemsty odkąd tylko Szczęsny w niego wjechał. co za kurwa idiota. piłkarz genialny, ale osoba żenująca.
 
kiedy temu pojebowi zrobią badania psychologiczne? szukał tej zemsty odkąd tylko Szczęsny w niego wjechał. co za kurwa idiota. piłkarz genialny, ale osoba żenująca.
co suarez odjebal? kontuzjowal szczesnego ? bylem akurat po piwo i przegapilem
 
co suarez odjebal? kontuzjowal szczesnego ? bylem akurat po piwo i przegapilem
tak, nie miał szans dojść do piłki, ale kurwa musiał skrobnąć otwartą stopą jeszcze (nakładką), rozjebał mu dłoń, coś z kciukiem, tak to wyglądało.

co za kurwa KRETYN.
 
noga Luke Shaw
12039462_747002658760090_7643601305410423047_n.jpg
 
Drodzy Kibice, po długich i trudnych negocjacjach z Eleven Sports Network, możemy wreszcie ogłosić, że udało nam się pozyskać dla Was dwa nowe kanały sportowe na naszą platformę: Eleven i Eleven Sports. Do 15 października będą one dostępne dla abonentów nc+ posiadający w swoich pakietach CANAL+ bezpłatnie! Dodatkowym elementem wynegocjowanego porozumienia jest zagwarantowanie transmisji meczów Velux EHF Champions League przez trzy kolejne sezony zarówno w kanałach własnych nc+, jak i w Eleven Sports Network.

Czyli chyba powróci La Liga :D
 
Tak wyglada rozpiska nc+ na ten weekend. Będzie transmitowanych 31 spotkań. Pewnie sobie coś wybiorę.

piątek

godz. 18.00 Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław (Eurosport 2)
godz. 20.30 Getafe - Malaga (Eleven)
godz. 20.30 Rennes - Lille (Eleven Sports)
godz. 20.30 Zagłębie Lubin - Cracovia (Canal+ Sport)
godz. 20.30 FSV Mainz 05 - TSG 1899 Hoffenheim (Eurosport 2)


sobota

godz. 12.30 Chievo - Inter (Eleven Sports)
godz. 13.45 Chelsea - Arsenal (Canal+ Sport)
godz. 15.30 Termalica - Pogoń Szczecin (nSport+)
godz. 15.30 SV Darmstadt - Bayern Monachium (Eurosport 2)
godz. 16.00 Swansea City - Everton (Canal+ Sport)
godz. 16.00 Real Madryt - Granada (Eleven)
godz. 18.00 Podbeskidzie - Wisła Kraków (Canal+ Sport)
godz. 18.00 Udinese - Empoli (Eleven Sports)
godz. 18.15 Valencia - Betis (Eleven)
godz. 18.30 Manchester City - West Ham (Canal+ Sport 2)
godz. 20.30 Piast Gliwice - Lechia Gdańsk (Canal+ Sport)
godz. 20.45 Milan - Palermo (Eleven Sports)
godz. 22.30 Eibar - Athletico (Eleven)


niedziela

godz. 12.00 Sevilla - Celta Vigo (Eleven)
godz. 14.30 Tottenham - Crystal Palace (Canal+)
godz. 15.00 Genoa - Juventus (Eleven)
godz. 15.30 VfB Stuttgart - Schalke 04 (Eurosport 2)
godz. 15.30 Ruch Chorzów - Legia Warszawa (Canal+ Sport)
godz. 17.00 Roma - Sassuolo (Eleven Sports)
godz. 17.00 Southampton - Manchester United (Canal+ Sport 2)
godz. 17.30 Borussia Dortmund - Bayer Leverkusen (Eurosport 2)
godz. 18.00 Jagiellonia - Lech Poznań (Canal+)
godz. 18.00 Capri - Fiorentina (Eleven)
godz. 20.30 Barcelona - Levante (Eleven)
godz. 21.00 Marseille - Lyon (Eleven Sports)

poniedziałek

godz. 18.00 Korona Kielce - Górnik Łęczna (Eurosport 2)

------------------------------------------------------------------------------

liga polska - 8 meczów
liga angielska - 5 meczów
liga niemiecka - 4 mecze
liga hiszpańska - 6 meczów
liga włoska - 6 meczów
liga francuska - 2 mecze
 
Gornik zdobywa pierwsze zwycięstwo w tym sezonie i choć na chwile odbija sie od dna. Mistrz Polski Lech zamyka tabele...
 
nie rozumiem trochę co się dzieje z dzisiejszym futbolem, przecież to jest kurwa żenujące. Costa kolejny IDIOTA.

 
W tym meczu sędzia to się w ogóle nie popisuję, Coste traktuje jak nietykalnego, dodatkowo teraz padł gol po wolnym dla Chelsea po braku faulu przez Ramseya na smerfie.
 
nie lubię obrażać ludzi przy pomocy klawiatury.
mam na myśli costę.
napiszę tylko szkoda, że w obronie arsenalu nie rządzi tony adams.
pan diego miałby ciężkie popołudnie.
 
nie lubię obrażać ludzi przy pomocy klawiatury.
mam na myśli costę.
napiszę tylko szkoda, że w obronie arsenalu nie rządzi tony adams.
pan diego miałby ciężkie popołudnie.

Straszna kurwina #podsumowalem w stylu Koscielskiegio.
 
Może i jestem jednostronny, bo kibicuję Arsenalowi(mój ukochany klub na równi z Barceloną), ale wydaję mi się, że Dean wypaczył wynik meczu tą 1 czerwo kartką dla Gabriela, 2 dla Santiego była zasłużona. A brak reakcji za rękoczyny brazohiszpana uznaję za śmieszną.

Wydaję mi się jednak, że FA rozpatrzy tę całą sytuację i będzie zawieszenie dla smerfa, ale to i tak nic nie zmieni w stosunku do złej pracy sędziego w meczu.
 
Costa to jest zjeb do kwadratu, rozjebaly mnie jego smarki na Ramosa, ale i tak po meczu przybita "piątka" z Pepe i Sergio, ja rozumiem wzajemny szacunek itp. ale ja bym takiemu chujowi ręki nie podał.

 
Pamiętam jak w CdR kiedyś, Costa zaczynał kozaczyć i cwaniaczyć chyba do Ramosa. Za chwile wyrwał kopniaka od Arbeloi, został skarcony przez Pepe, potem jeszcze swoje Sergio dołożył. Szybko cygana ukrócili, dostał chyba zmianę jeszcze przed 60 minutą. Aż dziw, że w BPL nie potrafią tego..

Jakieś strony w stylu goldvod, weeba czy coś mają już w swojej ofercie Eleven? bo bym chciał wreszcie obejrzeć mecz Realu w jakimś przyzwoitym wydaniu..

EDIT:

http://www.elevensports.pl/

na głównej eleven można oglądać :O
 
Pamiętam jak w CdR kiedyś, Costa zaczynał kozaczyć i cwaniaczyć chyba do Ramosa. Za chwile wyrwał kopniaka od Arbeloi, został skarcony przez Pepe, potem jeszcze swoje Sergio dołożył. Szybko cygana ukrócili, dostał chyba zmianę jeszcze przed 60 minutą. Aż dziw, że w BPL nie potrafią tego..

Jakieś strony w stylu goldvod, weeba czy coś mają już w swojej ofercie Eleven? bo bym chciał wreszcie obejrzeć mecz Realu w jakimś przyzwoitym wydaniu..

FA jest bardziej skora do rozdawania banów po meczu,może dlatego.

Lepszej jakości streamów niż livesports.ws nie widziałem chyba nigdy.
 
Back
Top