Piłka nożna

Pamiętam jak w CdR kiedyś, Costa zaczynał kozaczyć i cwaniaczyć chyba do Ramosa. Za chwile wyrwał kopniaka od Arbeloi, został skarcony przez Pepe, potem jeszcze swoje Sergio dołożył. Szybko cygana ukrócili, dostał chyba zmianę jeszcze przed 60 minutą. Aż dziw, że w BPL nie potrafią tego..

Jakieś strony w stylu goldvod, weeba czy coś mają już w swojej ofercie Eleven? bo bym chciał wreszcie obejrzeć mecz Realu w jakimś przyzwoitym wydaniu..

EDIT:

http://www.elevensports.pl/

na głównej eleven można oglądać :O
Na playerze jest też do oglądania.
 
11999023_1584735448233332_6003952436278295437_n.jpg

:lol:
 
dobrzy kumple newcastle i sunderland są na dobrej drodze do championship z obecną formą.
gorące stołki obu managerów.

po cichu liczę, że payet za chwilę złamie defensywę city po raz pierwszy w tym sezonie.
 
dobrzy kumple newcastle i sunderland są na dobrej drodze do championship z obecną formą.
gorące stołki obu managerów.

po cichu liczę, że payet za chwilę złamie defensywę city po raz pierwszy w tym sezonie.
Ej nie mów tak, kolarov u mnie w teamie pierwszy raz na kapitanie. Wypadałoby w końcu zgarnąć więcej punktów :)
 
Ej nie mów tak, kolarov u mnie w teamie pierwszy raz na kapitanie. Wypadałoby w końcu zgarnąć więcej punktów :)

to będzie dodatkowy powód, ponieważ nie mam kolarova.

payet to nadzieja młotów na lepsze jutro.
duży potencjał jest w tym chłopaku.
nawet, jak przyjdzie się z nim pożegnać i życzyć powodzenia w większym klubie, to za dobre pieniądze.
 
autobus w drugiej połowie pozwolił utrzymać zwycięstwo.
ale denerwowałem się strasznie.
city miało sporego pecha, byli nieskuteczni, ale potencjał ofensywny mają ogromny.
rewanż pod koniec stycznia, może uda się wybrać...
 
19 letni francuz dziś 2 bramki dla United , chociaż przy drugiej to musiał kolegom z Southampton sypnąć groszem za piękną asyste. Mam nadzieję ,że to nie nie tylko dobry początek ale dalej będzie grał z tak chłodną głową.
 
hahah, no kurwa średni ten mecz Lewego!!! :lol:

najlepszy piłkarz w historii Polski? IMO nie ma innej opcji, może Zibi?
 
hm, zapytam inaczej - czy mieliśmy gwiazdę takiego formatu? gościa wartego tyle $? umiejętności na pewno go bronią.
 
Back
Top