Piłka nożna

stonoga1235.jpg

Sądowe kurwy
 
Kurwa trzymać to. Nie oddawać!
Ronaldo krul kuhwy!

E. Ale pięknie poszedł!
Niech was dupy pieko herterzy!
 
Taki koment mnie ubawił "Bayern jest gwałcony przez 210 minut na boisku, bo włamał się do ligi potężnego Ronaldo.":lol:
 
Z tego miejsca pragnę pozdrowić wszystkich fanów Realu piszących o wale dla Barcy z PSG. Wasze zdrówko :D

Mam nadzieję, że ta sytuacja oświeci niektórych, że przy obecnej technologii kamienia łupanego takie dyskusje nie mają sensu. Raz jednym da, a raz drugim. Czekam, aż te skorumpowane dziady wprowadzą VAR. Całkiem inaczej to się będzie oglądało.
 
Błędy były, są i dopóki nie wprowadzą powtórek będą. Ja tam dalej uważam że Real wygrał bo był lepszy (chociaż jako kibic Realu Jestem w chuj nieobiektywny)
 
Chciałbym tu przypomnieć mecz Bayernu z Arsenalem, gdzie czerwona kartka zrobiła im mecz. W meczu z Bayernem ich świetne stosunki z sędziami się odwróciły i bardzo dobrze im teraz z przegraną.
 
Cała UEFA patrzy, FIFA pewnie też i ma w dupie to co było. Mecz przeszedł do historii.
A kto powiedział, że te kurwy są jakimkolwiek odniesieniem. Czujesz się dobrze z tym będąc taką sama kurwą, skoro Ci to nie przeszkadza?
 
Czasem się dziwię jak poważni ludzie mogą po takim meczu cieszyć się z awansu i spojrzeć w lustro bez niesmaku.
No pewnie mamy sie smucić. Czy błędy sędziowskie to wina sędziów czy Realu? czy Barcy? Czy Lecha? Czy Legii?
Moim zdaniem w dogrywce Real był lepszy i prędzej czy później bramka by padła
 
A kto powiedział, że te kurwy są jakimkolwiek odniesieniem. Czujesz się dobrze z tym będąc taką sama kurwą, skoro Ci to nie przeszkadza?
Jestem kurwą i pizdooką sroką. Chłopie takie rzeczy jak ty na mnie to ja sobie codziennie do lustra mówię, żeby być jeszcze większym twardzielem:redford:

UEFA i FIFA nie są odniesieniem:mjsmile: W końcu to tylko szefostwo.
 
Back
Top