Piłka nożna

Dlaczego zakończenie?
Starość, większość mieszka poza Płockiem, brak czasu. Taka oprawa + 2 która była na meczu to około 2 tyogdnie wyjęte z życia + sporo czasu wcześniej na wymyslanie, projektowanie ustalanie. Są młode osoby które chcą i będą działać, ale już nie jako GUN. Ja działałem 12 lat i ciesze się że w końcu są ludzie którzy mogą to przejąć.
 
Metz - PSG. PSG na 2-0, grają lenia do 70min, w ok 75 min wolny dla Metz i bramka, 87 Metz wyrównuje, 90+ PSG na 3-2. Trzymam kciuki za Monaco, bo to co teraz gra PSG to jakaś jebana tragedia. Całe szczęście taśmy mi nie zjebali.
 
Właśnie coś sie strona zmieniła i nie za bardzo ogarniam. Odpaliłem coś, ale daleko od 1080. Ostatnio odpaliłem jakiś mecz na ruskim streamie to było kurwa lepiej niż w TV
Klikasz w tę ikonkę i kopiuje ci do schowka adres acestream
acepng_aaxqxpa.png
 
Klikasz w tę ikonkę i kopiuje ci do schowka adres acestream
acepng_aaxqxpa.png
Dzięki, kliknąłem cos innego i odrazu sie ace odpalił :D Coś leci i nie zacina wiec jest ok. Chyba, że polecasz konkretnie ten zaznaczony i potwierdzasz full hd to zaraz zmieniam.
 
Dzięki, kliknąłem cos innego i odrazu sie ace odpalił :D Coś leci i nie zacina wiec jest ok. Chyba, że polecasz konkretnie ten zaznaczony i potwierdzasz full hd to zaraz zmieniam.
Zaznaczyłem losowy, akurat ten odpaliłem. Czy to Full HD to nie wiem :)
 
U nas na Sadybie mamy takie powiedzonko: "Szczęście sprzyja lepszym, a sędziowie chujom"

- brak ewidentnej drugiej żółtej dla Casemiro
- błędne odgwizdanie spalonego na Lewym (Marcelo złamał linię), kiedy wyszedł sam na sam z Navasem
- druga żółta dla Vidala za czyste wejście
(a w efekcie wymuszona, choć nieprzemyślana, zmiana i zejście Lewego)

Ancelotti się pośpieszył - Robert był w Bayernie jedynym gwarantem gola "z niczego". Brak zmian - teraz ani Hummels and Boateng nie mogą się już sypnąć... Jeśli chciał wzmocnić defensywny środek, trzeba było zdjąć Muellera, który chuja zrobi...
 
Back
Top