Piłka nożna

Ale chujowy jest Real przez cały sezon, że ja prdl ... dożyłem czasów, gdy woła się Isco na ratunek :facepalm:
 
Gomes jest zajebisty:boystop:
ndhjvol
 
Ale chujowy jest Real przez cały sezon, że ja prdl ... dożyłem czasów, gdy woła się Isco na ratunek :facepalm:
W drugiej już grają fajnie. Tylko szkoda że potrzeba było do tego przewagi zawodnika

Jest kurwa 2.1!
Jeszcze jednego przy takiej okazji wjebać!
Vamos!
 
Ile bym nie je**ł i wkurwiał na Ronaldo, wysyłał go na emeryturę do paryża czy innych chin, to on mi napluje w twarz ... lubię to. ale tą łysa parówę Benzeme, w ataku kolejny rok nie zdzierżę :)
 
Bayern ciezka sytuacja, Martinez out, Boateng średnio zdrowy, Hummels kontuzja. Może być dziura na środku obrony. Brawo Real, CR kolejny sezon pokazuje, dlaczego to właśnie on jest najlepszym piłkarzem wszechczasów a Messi może być jego nadwornym pucybutem :mamed:
 
Na drugą połowę wyszedł inny Real. Gdyby nie Neuer to tutaj swobodnie byłoby 5-1. A i nie wiem czy zauważyliście, ale obie kartki dla Martineza "zrobił" Ronaldo. Od czerwonej Bayern nie istniał na boisku, 2-1 to najmniejszy wymiar kary.
 
Czerwona słuszna, ale szkoda że tak się potoczyło . Mam poczucie, że Real troche na fartownym handicapie prześlizgnął się przez pierwszy mecz i ta wygrana nie jest pełnej wartości.
 
CR kolejny sezon pokazuje, dlaczego to właśnie on jest najlepszym piłkarzem wszechczasów a Messi może być jego nadwornym pucybutem

Dobry troll z Ciebie, ale Maćka to wkurwiłeś:

maciek.gif


Nie czepiam się fragmentu o Messim, bo wiem, że jako kibic Realu żyjesz obecnie w bańce ułudy, jednak przypomnę paru piłkarzy, którym CR nie byłby godzien nosić torby na trening:

Pele, Maradona, Cryuff, Platini, van Basten, Ronaldo, Ronaldinho

Nie chce mi się dalej wymieniać, lecę uspokoić Maćka...
 
Dobry troll z Ciebie, ale Maćka to wkurwiłeś:

maciek.gif


Nie czepiam się fragmentu o Messim, bo wiem, że jako kibic Realu żyjesz obecnie w bańce ułudy, jednak przypomnę paru piłkarzy, którym CR nie byłby godzien nosić torby na trening:

Pele, Maradona, Cryuff, Platini, van Basten, Ronaldo, Ronaldinho

Nie chce mi się dalej wymieniać, lecę uspokoić Maćka...
niby dlaczego ? Cristiano wygrywa wszystko i wszedzie ( liga angielska , hiszpanska ) napierdala bramki latami a Ty wyskakujesz ze nie bylby godny nosic torby Ronaldinho ?
do Platiniego czy Maradony bez sensu porownania bo sie nie da tak porownac zawodnikow z innyh pokolen .
Wiem ze modne jest dyskredytowanie Cristiano bo wyzelowany bo pizdus i t d , ale troche obiektywizmu nie zaszkodzi
 
Dobry troll z Ciebie, ale Maćka to wkurwiłeś:

maciek.gif


Nie czepiam się fragmentu o Messim, bo wiem, że jako kibic Realu żyjesz obecnie w bańce ułudy, jednak przypomnę paru piłkarzy, którym CR nie byłby godzien nosić torby na trening:

Pele, Maradona, Cryuff, Platini, van Basten, Ronaldo, Ronaldinho

Nie chce mi się dalej wymieniać, lecę uspokoić Maćka...


:mjsmile:
 
Dobry troll z Ciebie, ale Maćka to wkurwiłeś:

maciek.gif


Nie czepiam się fragmentu o Messim, bo wiem, że jako kibic Realu żyjesz obecnie w bańce ułudy, jednak przypomnę paru piłkarzy, którym CR nie byłby godzien nosić torby na trening:

Pele, Maradona, Cryuff, Platini, van Basten, Ronaldo, Ronaldinho

Nie chce mi się dalej wymieniać, lecę uspokoić Maćka...

Brzuszek mnie rozbolał od smiechu po tych dyrdymałach. Jeden ekspert juz byl ktory twierdził ze Drągowoski z Jagielloni bedzie klasa swiatową, widze że mamy kolejnego.
 
Pele, Maradona, Cryuff, Platini, van Basten, Ronaldo, Ronaldinho BUAHAHAHAHHAHAHAHHAHAHAHHAHAHH CR ich pożera, jest najlepszy w czasach, gdzie piła się rozwineła, tak samo za 10 lat inny grajek będzie o wiele lepszy od CR
 
Pele, Maradona, Cryuff, Platini, van Basten, Ronaldo, Ronaldinho BUAHAHAHAHHAHAHAHHAHAHAHHAHAHH CR ich pożera, jest najlepszy w czasach, gdzie piła się rozwineła, tak samo za 10 lat inny grajek będzie o wiele lepszy od CR

Nie, nie będzie. CR i Messi to geniusze najwyższych lotów, na ich poziom z obecnych piłkarzy może wskoczyć tylko Neymar, tylko że w jego wieku Cristiano miał już złotą piłkę i trzy drugie miejsca w tym plebiscycie, a Messi cztery złote piłki.
 
Nie, nie będzie. CR i Messi to geniusze najwyższych lotów, na ich poziom z obecnych piłkarzy może wskoczyć tylko Neymar, tylko że w jego wieku Cristiano miał już złotą piłkę i trzy drugie miejsca w tym plebiscycie, a Messi cztery złote piłki.

Neymar jest za stary na przebicie Messiego, nie ta klasa.
 
Back
Top