Piłka nożna

Ludzie o co wy się spieracie z trolem.

Każdy kto się interesuję piłką i ją ogląda to wie, że jest CR i Messi w zależności od sezonu raz jeden, raz drugi jest na 1-wszym miejscu, chociaż dla mnie każdy z nich ma predyspozycję do innej gry, a i każdy z nich jest w czymś lepszy od drugiego, więć ciężko wskazać tego Number one. Wracając do meritum to jest CR i Messi, poźniej jest przepaść i reszta kopaczy i obojętnie kogo stawicie na 3 miejscu czy 10, zawsze będzie tylko ta dwójka na koniec dnia się liczyła.
 
Besiktas zaczął atakować Lyon, a francuzi jak to mają we krwi zaczęli spierdalać :lol:
a tak na serio to turcy chyba mogą się żegnać z pucharami bo nie wierzę że uefa ich nie wyjebie.
 
Nowy Milan, nowa jakość:facepalm: Remis z bólem w derbach na początek oficjalnej współpracy z chińczykami. Długo będą musieli pracować nad tym klubem.

Warto wspomnieć, że Inter też chiński, więc takie derby Chin w Mediolanie ;) No i do bramki na 2-2 potrzebna była technologia "goal-line" więc kolejny plus technologicznej piłki.
 
Isco :heart: Bale niech nie wraca, jak ma grać tak jak ostatnio, chcę widzieć Hiszpana na boisku w jego miejsce. Przy okazji zmieni się taktykę, bo ostatnio te 4-3-3 średnio się sprawdza.
 
Real kurwy...w 90 na 3-2 i kupon w dupe. #tjmmnw
tumblr_inline_ncqffd3RGH1rtg7ef.gif

Isco x2 + Morata:heart: Nie sprzedawaj ich Florentino:pray:
 
Morate roli zmiennika nie zaakceptuje, sprzedałbym go póki Conte jest napalony i jest gotowy konkretne pieniądze na niego wyłożyć.
 
Real robi 9 zmian i gra z praktycznie jednym podstawowym zawodnikiem ... kto tak rotuje? Szczęściarz Zidane :wink:

No ja też wolałbym innego gościa a ataku zamiast Moraty.
Ogólnie zrobią kupę kasy za James i Moratę, więc bramkarz raczej pewny + jakiś młody szczylek o którym nikt nie słyszał 6 miesięcy temu?

No ale trzeba oddać królowi co królewskie, Isco zagrał dzisiaj mecz sezonu :pray:
 
Jeszcze dodam, że w tym sezonie Real ogląda się lepiej jak przegrywa czy remisuje niż gdy strzela bramkę i wychodzi na prowadzenie. To mnie najgorzej wkurza, że nie mają tej pazerności na kolejne bramki, która załącza im się gdy są już w ciemnej dupie :)

No i jeszcze raz o tym wspomnę, Real nigdy nie miał tak mocnej kadry ... zaryzykuję, że żaden klub w historii nie miał takiego dobrobytu jaki posiada ZZ.
 
@Gambit fakt jak się patrzyło na ławkę rezerwowych Królewskich w meczu Bayern - Real to, ąż sobie pomyślałem że Zizu nie ma łatwej roboty przy ustalaniu składu.
 
@Gambit fakt jak się patrzyło na ławkę rezerwowych Królewskich w meczu Bayern - Real to, ąż sobie pomyślałem że Zizu nie ma łatwej roboty przy ustalaniu składu.

Wiesz, największy problem polega na zarządzaniu ludźmi z takim ego, bo nie oszukujmy się taki James czy Isco gdyby odeszli będą z miejsca gwiazdami swoich zespołów via Ozill czy Di Maria - jednak właśnie Ci dwaj piłkarze najdosadniej pokazują co znaczy odejście z Realu.
Wracając do kadry to najbardziej cieszy mnie atmosfera w tej drużynie i jeszcze raz poratuję się przykładem Jamesa i Isco - obaj są rywalami, obaj grają zdecydowanie za mało niżby chcieli, ale obaj cieszą się z dobrej gry kolegi ... no chociaż z tym drugim trochę trudniej u Kolumbijczyka :lol: Co najbardziej wkurwia? Status gwiazd, które muszą grać chodź sa pod formą, sorry Bejl mimo całego szacunku, gdyby James dostawał tyle szans co Gareth myślę, że wróciłby do formy z pierwszego sezonu ... chociaż to czysta gdybologia bo i tak wszystko opiera się na farcie ZZ :lol:

BTW, Isco właśnie wspomniał, ze chce grać w Realu przez wiele lat, więc Case Closed,.
 
Prawda jest taka, że Bale jak grał to na wysokim poziomie, tylko że ostatnio łapie kontuzje za kontuzją, a ludzie już go skreślają, a jak ma złapać rytm meczowy po kontuzji nie grająć spotkań?, chociaż wystawienie go na Bayern uważam za błąd. Najbardziej to mnie wqrwia to, że Benzema gra, bo raz jest francuzem i dwa ulubiencem Pereza. Co do ISCO to chłop jest magikiem, ale dużo zależy jakim Real gra ustawieniem, bo nie zawsze może chlopaka się odnaleźć na boisku. Co do Jamesa to koleś zapierdala na kazdym treningu, a w wolne dni i tak przyjeżdżał do valdebebas trenować gdzie reszta druzyny siedzi w domu. Trochę mi go szkoda, bo w większości meczy w tym sezonie jak wchodził to robił różnicę i po prostu koleś ma talent, a już tak żartobliwie pisząc to dałem 100 Euro za jego koszkę :D

 
Martwiłem się o obronę Realu na mecze z Bayernem, a tymczasem we wtorek Bayern może wystawić takie czwórki

1. Lahm Alonso Alaba Bernat
2. Lahm Kimmich Alaba Bernat

Występ Hummelsa i Boatenga jest bardzo wątpliwy.

BTW, odkąd przestałem oglądać piłkę na streamach zapomniałem jak ten koleś komentuje :DC:

 
United wygrywa dziś z Chelsea - jestem w szoku
Warto jeszcze dodać że Jose dość okrojoną 11 wystawił a Chelsea praktycznie najmocniejszy skład nie licząc absencji bramkarza a praktycznie podopieczni Conte nie istnieli na murawie, dzięki temu potknięciu ponownie robi się ciekawie w walce o mistrza Premier League.
 
15 lecie i przy okazji zakończenie działalności Grupy Ultras Nafciarze.
Lało jak skurwysyn prawie cały dzień, ale na szczęście i tak nie wyszło najgorzej. Piłkarze nic nie pokazali, ale jak wygramy z Arką awansujemy do 8.
17934626_749621231878763_1077240345445531648_n.jpg
 
Back
Top