Piłka nożna

Kluczowe sytuacje:
5. minuta. Brak czerwonej kartki dla Vidala za faul na Isco – nieprawidłowa decyzja.
27. minuta. Brak rzutu karnego po faulu Xabiego na Ramosie – nieprawidłowa decyzja.
47. minuta. Brak żółtej karki dla Vidala za faul na Casemiro – nieprawidłowa decyzja.
51. minuta. Rzut karny po faulu Casemiro na Robbenie – prawidłowa decyzja.
77. minuta. Nieodgwizdanie spalonego przy golu na 1:2 – nieprawidłowa decyzja.
79. minuta. Brak żółtej karki dla Casemiro za faul na Robbenie – nieprawidłowa decyzja.
83. minuta. Czerwona kartka dla Vidala za faul na Asensio – prawidłowa decyzja.
97. minuta. Brak karnego na Casemiro – prawidłowa decyzja.
104. minuta. Nieodgwizdanie spalonego przy golu na 2:2 – nieprawidłowa decyzja.
110. minuta. Nieodgwizdanie spalonego przy golu na 3:2 – nieprawidłowa decyzja.

 
Kluczowe sytuacje:
5. minuta.
Brak czerwonej kartki dla Vidala za faul na Isco – nieprawidłowa decyzja.
27. minuta.
Brak rzutu karnego po faulu Xabiego na Ramosie – nieprawidłowa decyzja.
47. minuta.
Brak żółtej karki dla Vidala za faul na Casemiro – nieprawidłowa decyzja.
51. minuta.
Rzut karny po faulu Casemiro na Robbenie – prawidłowa decyzja.
77. minuta.
Nieodgwizdanie spalonego przy golu na 1:2 – nieprawidłowa decyzja.
79. minuta.
Brak żółtej karki dla Casemiro za faul na Robbenie – nieprawidłowa decyzja.
83. minuta.
Czerwona kartka dla Vidala za faul na Asensio – prawidłowa decyzja.
97. minuta.
Brak karnego na Casemiro – prawidłowa decyzja.
104. minuta.
Nieodgwizdanie spalonego przy golu na 2:2 – nieprawidłowa decyzja.
110. minuta.
Nieodgwizdanie spalonego przy golu na 3:2 – nieprawidłowa decyzja.
Masz moze jakiś filmik z tą sytuacją przy golu Ramosa? Ciekaw jestem jak tam było dokładnie z tym spalonym. Chyba jeszcze spalonego nie było przy sytuacji sam na sam Lewego.
 
Marcelo jest przeciwny powtórkom wideo. :śmiech:

Jakże inne było spojrzenie na pracę sędziego piłkarzy Realu po wtorkowym zwycięstwie z Bayernem 4:2 w ćwierćfinale Ligi Mistrzów. - Błędy się zdarzają, to normalne, a we wtorek sędzia dał z siebie 100 procent - powiedział na przykład Casemiro. - Powtórki wideo nie są potrzebne - wtórował mu Marcelo.
 
Marcelo jest przeciwny powtórkom wideo. :śmiech:

Jakże inne było spojrzenie na pracę sędziego piłkarzy Realu po wtorkowym zwycięstwie z Bayernem 4:2 w ćwierćfinale Ligi Mistrzów. - Błędy się zdarzają, to normalne, a we wtorek sędzia dał z siebie 100 procent - powiedział na przykład Casemiro. - Powtórki wideo nie są potrzebne - wtórował mu Marcelo.

Nie on jeden, reprezentacja Francji po meczu z Hiszpanią też była przeciwna. :mamed: Wynika to głównie z tego, że piłkarze w tej kwestii są niewyedukowani i nie wiedzą jak miałoby to wyglądać. Ale co się im dziwić skoro nawet dziennikarze przeglądu sportowego nie są. :mamed:
 
@messifc Skąd wziałeś ten cytat? Ze strony barcelony? :śmiech:

nie wiem o co ta spinka , wieksze walki sie zdarzaly . Ronaldo na spalonym ewidentnie ale liniowy mial ciezka sytuacje zeby to zobaczyc
Wiadomka.
3546.jpg
 
no jakby w 5 minucie dal Vidalowi czerwona to napewno by nie bylo kontrowersji hehe

Wjechał prostą nogą od tyłu nie mając szans na dotknięcie piłki. Powinien zostać wyrzucony z boiska nawet jakby to była 10 sekunda meczu.

Masz moze jakiś filmik z tą sytuacją przy golu Ramosa? Ciekaw jestem jak tam było dokładnie z tym spalonym. Chyba jeszcze spalonego nie było przy sytuacji sam na sam Lewego.

Mam tylko te zdjęcie, które chyba nie do końca oddaje prawdę:

lewyspalony2.jpg
 
imponuje mi te Monaco :o o:, naprawdę :pray:

Nikt nie będzie chciał na nich trafić, bo teoretycznie najsłabszy rywal, a jednocześnie wielkie zagrożenie. Błyskawicznie konstruują akcje, strzelają wiele bramek, praktycznie nikomu nie udaje się ich powstrzymać. Jeżeli mam wierzyć w ustawiane losowania, to z punktu widzenia UEFY najlepiej będzie jak Monaco wpadnie na Real, aby spróbować zrobić finał Real-Juve. Z drugiej strony trzeci finał Real-Atletico w ciągu trzech lat byłby nie na rękę UEFIE, więc może Derby Madrytu będą już w półfinale?
 
Nikt nie będzie chciał na nich trafić, bo teoretycznie najsłabszy rywal, a jednocześnie wielkie zagrożenie. Błyskawicznie konstruują akcje, strzelają wiele bramek, praktycznie nikomu nie udaje się ich powstrzymać.

Wiesz, w tym momencie to nie ma słabych drużyn ;)
A co do Monaco, to wg mnie ostatnio są w słabszej formie. Słabe mecze w lidze czy puchar z PSG, wąska kadra i brak świeżości daje się we znaki. Co nie zmienia faktu że to bardzo trudny i niewygodny rywal ... w sumie jak każdy :)

Ja tylko czekam na newsy w prasie i TV i ogólnie kibicowskie zapędy w mediach.
- za Juve bo mają Buffona i mu się wreszcie należy (już Pół powoli zaczyna się srac)
- za ateli bo to też im się należy bo przecież frajersko przegrali dwa finały
- za Monaco bo gra Glik i w ogóle sami piękni i młodzi to tez kibicować
- za Realem nikt bo złodzieje i grał z Bayernem na SB w 14 :)


Juz widzę ten ból dupy dziennikarzyn.
 
Last edited:
w przyszłym sezonie chelsea wraca do LM i barcelona i inne reale mogą sobie co najwyżej piłkę na własnej połowie popodawać.
 
Ja tylko czekam na newsy w prasie i TV i ogólnie kibicowskie zapędy w mediach.
- za Juve bo mają Buffona i mu się wreszcie należy (już Pół powoli zaczyna się srac)
- za ateli bo to też im się należy bo przecież frajersko przegrali dwa finały
- za Monaco bo gra Glik i w ogóle sami piękni i młodzi to tez kibicować
- za Realem nikt bo złodzieje i grał z Bayernem na SB w 14 :)
Mniej wiecej tak bym powiedzial. Jak wygra:
- Juve to spoko wlasnie ze wzgledu na Buffona
- Atletico to zajebiscie. Uwielbiam styl tej druzyny i jak Simeone zmieni klub i zrobi taka sama maszyne w nowym to bede kibicowal kolejnej jego druzynie
- Monco to Glik, mlodzi chlopaki i fajny styl, sporo bramek
- Real to bedzie dla mnie najgorsza opcja. Jedyny pozytyw to to, ze w koncu ktos obroni tytul i odbedzie sie to wtedy kiedy jeszcze ten sport mnie interesuje.
 
Back
Top