Piłka nożna

Coś Panowie pierdolić zaczynacie gremialnie. Co Nawałka ma - na ten moment, na ilość informacji, jakie mamy - do tego, że się ktoś schlał na zgrupowaniu.
Jeżeli te informacje się potwierdzą to znaczy, że:
- Nawałka wpuścił na boisko zawodnika, który dwa dni wcześniej rzygał po chlaniu (musiał to wiedzieć, nie oszukujmy się),
- impra po meczu z Danią trwała do rana (za niecałe trzy dni kolejny mecz),
- dupy piłkarzy przesiadują w pokojach zawodników już nie tylko w określonych momentach, tylko przez większość zgrupowania,
- podczas Euro bodajże, któryś z zawodników też dał ostro w palnik i następnego dnia zamiast na trening poszedł do masażysty pod pretekstem urazu.
Schlał, to wyleci.
Właśnie nie jest to tak oczywiste, skoro Adaś wprowadza na boisko skacowanego Teo.
U uwielbianego przez niektórych Leo też było chlanie ;)
Majewski, Borubar i Dudka? Leoś ich od razu wyjebał.

Oczywiście jeżeli okaże się, że całą historię wymyślił sobie jakiś pismak to będzie trzeba odszczekać, ale nie zanosi się na to.
 
Jak Fabian, Szczęsny, Tytoń zakończą kariery to zostaniemy z ręką w nocniku :|
Drągowskiemu trochę już chyba gwiazdorzenie wybili z głowy we Włoszech :)

Grabara, Majecki do tego czasu będą już ukształtowanymi zawodnikami a mają bardzo duży potencjał więc spokojnie. Szczęsny jeszcze z 10 lat bronienia, Fabian z 5-6, o bramkarzy nie ma się co martwić.
 
Się najebali to najebali. Na chuj drążyć temat....

Pamiętam jak grałem w juniorach starszych w lidze okręgowej. Zdarzało się, że z chłopakami w trakcie przerwy po piwie wypijaliśmy żeby się nawodnić :DC:

Ehhh, wzięło mnie na wspomnienia, piękne czasy to były....
 
Szczęsny jeszcze z 10 lat bronienia, Fabian z 5-6, o bramkarzy nie ma się co martwić.
Jeden kontuzja, drugi kartki i mamy problem. Wiem, że jest paru niezłych młodych, ale Grabara do Liverpoolu poszedł trochę za szybko, Majecki może pod okiem Dowhania się rozwinie, ale młody "trzeci" przydałby się już teraz i tu jedynie Drągowskiego widzę.
 
ale Grabara do Liverpoolu poszedł trochę za szybko

Za szybko bo ? Trenuje z 1 zespołem, gra w rezerwach która docelowo jest kadrą U23 a mówimy o 17 letnim chłopaku. Jak go wyszkolą do etapu który uznają za słuszny to pewnie zostanie wypożyczony do innego i możliwe że będzie podążał drogą Szczęsnego. Drągowski jest dobrym bramkarzem ale przegrywa rywalizację w Fiorentinie która nie ma wybitnych bramkarzy, na dodatek co jakiś czas są przesłanki że w głowie nie po kolei.
 
Idąc tym tropem myślenia można o takie coś podejrzewać każdego młodego chłopaka który przechodzi do zespołów juniorskich każdego z wielkich klubów.
Masz 17 lat, potrafisz tylko bronić, idziesz do legendarnego klubu i wyrywasz się z tego kraju.
9 na 10 spocznie na laurach :mamed:
 
Masz 17 lat, potrafisz tylko bronić, idziesz do legendarnego klubu i wyrywasz się z tego kraju.
9 na 10 spocznie na laurach :mamed:

No nie wiem, ja bym na to inaczej spojrzał. Przypadki Szczęsnego, Zielińskiego pokazują że można, czekam też na to co się wydarzy z Łasickim i Bielikiem, bo niby przebijają się ale coś tego nie widać. Dla mnie taka ścieżka kariery jest jak najbardziej optymalna, jeśli się okaże że nie zrobi kariery bo nie miał mentalności to dobrze że zostanie to zweryfikowane tak szybko. Fabian wyjechał do Arsenalu jako ukształtowany zawodnik i nie zdołał sobie wywalczyć miejsca w składzie a gówniarz Szczęsny przez pewien okres miał nr 1, więc nie ma reguły.
 
No nie wiem, ja bym na to inaczej spojrzał. Przypadki Szczęsnego, Zielińskiego pokazują że można, czekam też na to co się wydarzy z Łasickim i Bielikiem, bo niby przebijają się ale coś tego nie widać. Dla mnie taka ścieżka kariery jest jak najbardziej optymalna, jeśli się okaże że nie zrobi kariery bo nie miał mentalności to dobrze że zostanie to zweryfikowane tak szybko. Fabian wyjechał do Arsenalu jako ukształtowany zawodnik i nie zdołał sobie wywalczyć miejsca w składzie a gówniarz Szczęsny przez pewien okres miał nr 1, więc nie ma reguły.
Zgadzam się, że reguły nie ma, ale bardziej prawdopodobne moim zdaniem jest, że chłopak się zachłyśnie tym, co łatwo osiągnął, niż że zrobi gigantyczny postęp...
 
Zgadzam się, że reguły nie ma, ale bardziej prawdopodobne moim zdaniem jest, że chłopak się zachłyśnie tym, co łatwo osiągnął, niż że zrobi gigantyczny postęp...

"we will see what time will tell" :DC:

wojciech-pawlowski-R1.jpg
 
Się najebali to najebali. Na chuj drążyć temat....

Pamiętam jak grałem w juniorach starszych w lidze okręgowej. Zdarzało się, że z chłopakami w trakcie przerwy po piwie wypijaliśmy żeby się nawodnić :DC:

Ehhh, wzięło mnie na wspomnienia, piękne czasy to były....
Porównujesz okręgówke do reprezentacji:D ?ten tai to debil.powinien wiedzieć że dostanie szanse
 
Dlatego. Myślę, że sodówka może mu pierdolnąć szybciej, niż Drążkowi.
Jeśli miałaby mu odbić to w Polsce, gdzie trenerzy powtarzają, żeby nie przesadzać z zaangażowaniem na treningach, a starsi koledzy zachęcają do wódki przed meczem. Anglia to zupełnie inny poziom mentalności i profesjonalizmu.
 
To jakos w niego nie wierze. Czuje, ze bedzie jak te wszystkie gwiazdeczki z Legii rok, dwa za granica i powrot do kraju.
Jest jeszcze bramkarz w Sunderlandzie.

Jest też Tomek Kucz w Leverkusen. Chłopaków jest wielu na tej pozycji nie ma się co martwić.
 
Back
Top