Piłka nożna

Młoda Legia powinna sobie pluć w brodę, mieli szansę dzisiaj zdobyć punkty w Madrycie bo Real zaprezentował się bardzo słabo jak na tych chłopaków, jedynie Hakimi zagrał na swoim poziomie, reszta poniżej a Sergio Diaz nawet nie dojechał dzisiaj na mecz.
 
No to co, będzie dwucyfrówka czy nie? :mamed:

Nie ma szans. Nawet pomimo, że mam przeczucie, iż Bale będzie miał "dzień konia" to obstawiam, że skończy się na jakimś skromnym 5-0 lub 6-0. Może nawet Kuchy wejdzie i coś strzeli :mamed:

Składy:

Real Madryt: Navas; Danilo, Varane, Pepe, Marcelo; James, Kroos, Asensio; Bale, Benzema, Ronaldo.
Ławka: Casilla, Carvajal, Nacho, Kovačić, Isco, Lucas Vázquez, Morata.

Legia: Malarz; Bereszyński, Rzeźniczak, Czerwiński, Hlousek; Moulin, Odjidja-Ofoe, Jodłowiec; Radović, Kucharczyk, Guilherme.
Ławka: Cierzniak, Broź, Dąbrowski, Kopczyński, Hämäläinen, Kazaiszwili, Nikolić.


GDZIE JEST ISCO JA SIĘ PYTAM :(?
 
SKŁADY:

CvERPYkWEAA65N-.jpg


CvEPuGlXYAASPSx.jpg
 
Wykluczyć Legie z wszystkich możliwych rozgrywek, zamknąć i wyburzyć stadion, rozwiązać klub. WSTYD


KONIEM ICH!
 
Panowie na trybunach bardzo mocno starają się żeby to był jeden z ostatnich meczów Legii w pucharach w najbliższych latach.

 
Jaka tu sraka na kiboli :lol: jakby był to wasz interes , potem wchodzicie na "TANIO SKÓRY NIE SPRZEDAM" i macie pompę z starych napierdalających się bab :lol: . Tak jak nazywacie ich bydłem , motłochem tak oni was pewnie niedorajdami , pedałami czy rurkowcami:o o: . Bawi mnie jechanie po kimś w "internetach" .Zdrowia mordy :beer:
 
Jaka tu sraka na kiboli :lol: jakby był to wasz interes , potem wchodzicie na "TANIO SKÓRY NIE SPRZEDAM" i macie pompę z starych napierdalających się bab :lol: . Tak jak nazywacie ich bydłem , motłochem tak oni was pewnie niedorajdami , pedałami czy rurkowcami:o o: . Bawi mnie jechanie po kimś w "internetach" .Zdrowia mordy :beer:

Ja ich nie reprezentuję, oni Polskę niestety tak. Jak się napierdalają w Polsce to mi nie przeszkadza, ale za granicą przynoszą wstyd naszemu krajowi, nie tylko sobie.
 
Jaka tu sraka na kiboli :lol: jakby był to wasz interes , potem wchodzicie na "TANIO SKÓRY NIE SPRZEDAM" i macie pompę z starych napierdalających się bab :lol: . Tak jak nazywacie ich bydłem , motłochem tak oni was pewnie niedorajdami , pedałami czy rurkowcami:o o: . Bawi mnie jechanie po kimś w "internetach" .Zdrowia mordy :beer:
Oczywiście, że to mój interes, przez nich nie mam możliwości wybrać się na stadion pooglądać najlepszy klub świata. Co mnie obchodzi, że dla nich jestem niedorajdą. Skoro uważam ich za debili (zresztą jak większość społeczeństwa) to tak będę ich nazywał.
 
Back
Top