Piłka nożna

2v1820x.jpg
 
Polskie media są niesamowite. Wszechobecna radość bo Legia przegrywa tylko 3-1. Pragnę tylko zauważyć że Real gra dużo gorzej niż np. z Eibarem a im strzelił 1 bramkę. Legii strzelili 3 do przerwy.
 
Ja ich nie reprezentuję, oni Polskę niestety tak. Jak się napierdalają w Polsce to mi nie przeszkadza, ale za granicą przynoszą wstyd naszemu krajowi, nie tylko sobie.
reprezentują Legię , a Ty wrzucasz filmiki z awantur onanizując się nimi chociaż ci to przeszkadza (przynajmniej tak to wygląda ;)

Reaktywować Agencję Pinkertona i strzelać ostrą amunicją.
W łeb sobie strzel ostrą amunicją :facepalm:
Oczywiście, że to mój interes, przez nich nie mam możliwości wybrać się na stadion pooglądać najlepszy klub świata. Co mnie obchodzi, że dla nich jestem niedorajdą. Skoro uważam ich za debili (zresztą jak większość społeczeństwa) to tak będę ich nazywał.
Kupując bilet na Legię na miesiąc przed nie wkalkulowałeś ryzyka że nie obejrzysz ? :lol: @Gaara wytłumacz mu ;)
Kogo obchodzi, co o nim myśli troglodyta?
To działa w dwie strony ;)
Jak widzisz, że ktoś sra na chodnik, to nie możesz napisać, że "zwierz sra na chodnik"? Nie rozumiem :D
Można napisać ale po co walić konia pod to jednocześnie tym gardzić.
 
Last edited:
W łeb sobie strzel ostrą amunicją :facepalm:
Ja nie niszczę czyjegoś mienia, jak ta hołota pod katowickim Spodkiem ostatnio. Strzelać do tego.
To działa w dwie strony ;)
No. Natomiast znając klasyfikację gatunków mogę mieć spokojnie wyjebane na to, co myśli o mnie krowa na polu.
Można napisać ale po co walić konia pod to jednocześnie tym gardzić.
Nie wiem. Wolę walić przy innych rzeczach, ale może ktoś lubi.
 
Ja ich nie reprezentuję, oni Polskę niestety tak. Jak się napierdalają w Polsce to mi nie przeszkadza, ale za granicą przynoszą wstyd naszemu krajowi, nie tylko sobie.
Hahaha jak to reprezentują Polskę? Co to kurwa jakaś oficjalna delegacja pojechała? Chyba tylko Polacy są tak przyjebani, że przeżywają to co robią inni obywatele tego samego państwa w swoim życiu.
 
Hahaha jak to reprezentują Polskę? Co to kurwa jakaś oficjalna delegacja pojechała? Chyba tylko Polacy są tak przyjebani, że przeżywają to co robią inni obywatele tego samego państwa w swoim życiu.

Polecam coś poczytać zanim się skompromitujesz doszczętnie.
 
Ja nie niszczę czyjegoś mienia, jak ta hołota pod katowickim Spodkiem ostatnio. Strzelać do tego.
Ale jakie pod spodkiem mienie niszczyli , ok może czegoś nie widziałem . Pisząc "strzelać do tego" naprawdę jebnij się łeb .

Nie chce mi się odbijać piłeczki.pozdr :beer:
 
Ja rozumiem, że jak Legia, to się gra, żeby tylko bez kontuzji ale do chuja wacława - Real ostatnio mnie bardzo martwi.
 
Wcale sie nie dziwie, ze Jodla nie dostaje teraz szans w reprezentacji bo to co on odpierdala na boisku wola o pomste do nieba. Zeby defensywny pomocnik z takim doswiadczeniem nie potrafil przytrzymac pilki albo sie zastawic :boystop: Gilerme tez bez sensu dzisiaj... Szkoda, przy duuuzej ilosci szczescia Legia mogla nawet zremisowac dzisiaj :werdum:
Sorry za offtop.
 
ale kogos to interesuje, co oni tam sobie w mediach popierdola? bo mnie w ogole

To czy kogoś to interesuje to jest zupełnie inna sprawa. Ja tylko napisałem że w pewien sposób reprezentują Polskę bo np. Carrusel Deportivo robiła transmisję live tj. z gniazda kibiców Legii przed Bernabeu i była mowa o Polakach, nie o Legii.
 
To czy kogoś to interesuje to jest zupełnie inna sprawa. Ja tylko napisałem że w pewien sposób reprezentują Polskę bo np. Carrusel Deportivo robiła transmisję live tj. z gniazda kibiców Legii przed Bernabeu i była mowa o Polakach, nie o Legii.
Czyli jak wymienią czyjeś obywatelstwo to znaczy, że to już jakaś reprezentacja kraju? Od ilu osób się zaczynają takie reprezentacje?
 
Miesiąc temu było 0-6 z Borusią dziś 1-5, ale gra zupełnie inna, dziś walczyli, widać że chcieli, odstawali umiejętnościami to jednak zaciskali zęby i coś tam kombinowali, dla mnie wstydu nie ma.
 
ale kogos to interesuje, co oni tam sobie w mediach popierdola? bo mnie w ogole
Ludzi, którzy te media oglądają. A to oznacza, że potem przeciętny Hiszpan będzie kojarzył Polaka jako zwierzę, co rozpierdala pół miasta. Wydawało mi się, że emigranci, szczególnie ci zarobkowi, powinni to rozumieć najlepiej.
 
Od jednej osoby.
Parę razy napierdoliłem się w samolocie. Wielki wstyd dla 38mln kraju!
Ludzi, którzy te media oglądają. A to oznacza, że potem przeciętny Hiszpan będzie kojarzył Polaka jako zwierzę, co rozpierdala pół miasta. Wydawało mi się, że emigranci, szczególnie ci zarobkowi, powinni to rozumieć najlepiej.
Mi to nie przeszkadza, nawet mnie to cieszy. Chociaż jak mnie w Stanach Chińczyk na hajs przekręcił to nie twierdzę, że chińczycy to jebane złodzieje i oszuści.
 
Parę razy napierdoliłem się w samolocie. Wielki wstyd dla 38mln kraju!

Mi to nie przeszkadza, nawet mnie to cieszy. Chociaż jak mnie w Stanach Chińczyk na hajs przekręcił to nie twierdzę, że chińczycy to jebane złodzieje i oszuści.

Jak Cie to moze cieszyc? Wez mi to wytlumacz kurwa :D Rozumiem byc obojetnym, ale cieszyc sie z opini debila?
 
Back
Top