Piłka nożna

Ludzi, którzy te media oglądają. A to oznacza, że potem przeciętny Hiszpan będzie kojarzył Polaka jako zwierzę, co rozpierdala pół miasta. Wydawało mi się, że emigranci, szczególnie ci zarobkowi, powinni to rozumieć najlepiej.

Rozpierdolili pol miasta - pokaz mi zdjecia, filmiki tego rozpierdolonego miasta.

To Niemcy, Wlosi, Francuzi, Anglicy, Rosjanie, Holendrzy itd to tez zwierzeta bo robili burdy w czasie euro 2016 albo innych wiekszych imprez pilkarskich?

Tak jest jak ktos ma kompleksy np Jak ktos ma 170 wzrostu i kompleks z tego powodu i powiesz do niego maly to sie wkurwi ale jak ktos ma 190 wzrostu i powiesz do niego maly to sie tym nie przejmie.
 
W sumie to niezły paradoks: patologia krytykuje patologię - w końcu poczuwacie się do bycia reprezentowanym przez jakąś grupę patusów.
 
Rozpierdolili pol miasta - pokaz mi zdjecia, filmiki tego rozpierdolonego miasta.

To Niemcy, Wlosi, Francuzi, Anglicy, Rosjanie, Holendrzy itd to tez zwierzeta bo robili burdy w czasie euro 2016 albo innych wiekszych imprez pilkarskich?

Tak jest jak ktos ma kompleksy np Jak ktos ma 170 wzrostu i kompleks z tego powodu i powiesz do niego maly to sie wkurwi ale jak ktos ma 190 wzrostu i powiesz do niego maly to sie tym nie przejmie.
Chuj dziennikarzy obchodzi, czy miasto faktycznie jest zniszczone czy nie. Przekaz na cały kraj leci taki, a nie inny i to się liczy najbardziej.
 
Chuj dziennikarzy obchodzi, czy miasto faktycznie jest zniszczone czy nie. Przekaz na cały kraj leci taki, a nie inny i to się liczy najbardziej.
No to pokaz ten przekaz na CALY kraj ze kibice rozjebali POL miasta.
 
Ludzi, którzy te media oglądają. A to oznacza, że potem przeciętny Hiszpan będzie kojarzył Polaka jako zwierzę, co rozpierdala pół miasta. Wydawało mi się, że emigranci, szczególnie ci zarobkowi, powinni to rozumieć najlepiej.
suchar, widocznie trafiam na samych inteligentnych ludzi, bo nikt mnie nigdy od zlodzieja nie wyzwal
 
No ale nie licząc Porto to rywale raczej na poziomie strefy spadkowej w BPL a Brugge to może i nawet Championship.
tylko weź pod uwagę że angielskie kluby w europejskich pucharach nabierają takich ''specjalnych mocy'' :lol: więc ja z uznaniem patrze na te 9 pkt Leicester.
 
Śmieszne jest tu wylewanie żalu na kibiców Legii, nikt tam nie był a każdy gada, że Polsce wstydu narobili skąd wiecie jak było? W Hiszpanii policja jest bardzo upierdliwa dla kibiców i mocno prowokuje, niewydaje mi się aby to Legioniści rozkręcili awantury. Media bredzą swoje aby sprzedać temat a Wy to kupujecie bez zastanowienia.
 
Akurat jeśli chodzi o kibicowskie burdy za granicą to cieszą mnie :)
Ale z czego tu się cieszyć, bo nie rozumiem?
Śmieszne jest tu wylewanie żalu na kibiców Legii, nikt tam nie był a każdy gada, że Polsce wstydu narobili skąd wiecie jak było? W Hiszpanii policja jest bardzo upierdliwa dla kibiców i mocno prowokuje, niewydaje mi się aby to Legioniści rozkręcili awantury. Media bredzą swoje aby sprzedać temat a Wy to kupujecie bez zastanowienia.
Niedługo pomyślę, że kibole są grupą jeszcze bardziej prześladowaną niż Żydzi - gdzie nie pojadą tam są prowokowani.
Nie kumam jak można bronić bydło które jeździ po meczach tylko po to, żeby rozkręcić jakąś awanturę. Jeszcze najbardziej mnie rozpierdala, że dorabiają do tego jakąś patriotyczną ideologię.
Oczywiście nie wrzucam wszystkich kibiców Legii do jednego wora. Byłem kiedyś na meczu i muszę przyznać, że atmosferę robią zajebistą. Jednak ten procent patusów skutecznie psuje im opinię.

A co do samego meczu.... Fakt, iż po wpierdolu 1-5, i to przy Realu grającym na totalnej wyjebce, pojawiają się głosy iż w zasadzie to nie było tak źle jak się spodziewano dobitnie świadczy o tym jakim dnem jest nasza Ekstraklasy na tle reszty Europy.
 
Uwierz mi że prowokacja jest i to spora można dostać pałą, gazem albo mandat tylko za to że się stoi i jest się kibicem. Nie twierdze, że kibice to świętoszki ale to nie tylko degeneraci jak ich media opisują
 
A z czego mam się wstydzić? Cieszy mnie, że jak już robią burdy to dają rade a nie dostają w pizde.
Ta.... spuścili wpierdol m.in. 2 kelnerkom w jakiejś knajpie z której chcieli ukraść kasę fiskalną. Zaiste dają radę.
No i ja się za nich nie wstydzę bo się w ogóle z bydłem nie identyfikuje. Jak dla mnie to Hiszpanie mogli puścić w ten tłum kiboli rozpędzoną śmieciarkę i potem w tą śmieciarkę zapakować to co przejechała. Miałbym na to wyjebane.
 
Ta.... spuścili wpierdol m.in. 2 kelnerkom w jakiejś knajpie z której chcieli ukraść kasę fiskalną. Zaiste dają radę.
No i ja się za nich nie wstydzę bo się w ogóle z bydłem nie identyfikuje. Jak dla mnie to Hiszpanie mogli puścić w ten tłum kiboli rozpędzoną śmieciarkę i potem w tą śmieciarkę zapakować to co przejechała. Miałbym na to wyjebane.
Słyszałem że zjedli te kelnerki żywcem
 
Ta.... spuścili wpierdol m.in. 2 kelnerkom w jakiejś knajpie z której chcieli ukraść kasę fiskalną. Zaiste dają radę.
No i ja się za nich nie wstydzę bo się w ogóle z bydłem nie identyfikuje. Jak dla mnie to Hiszpanie mogli puścić w ten tłum kiboli rozpędzoną śmieciarkę i potem w tą śmieciarkę zapakować to co przejechała. Miałbym na to wyjebane.

Widać że mentalnie jesteś zwykłym debilem. Pomyśl zanim coś napiszesz to nie boli .
 
Widać że mentalnie jesteś zwykłym debilem. Pomyśl zanim coś napiszesz to nie boli .
Kurwa to chyba oczywiste, że to wyrażenie to hiperbola. Aczkolwiek duża część tych kiboli których tak usilnie bronisz wygłasza podobne opinie na temat wiele innych grup społecznych i podejrzewam, że w przypadku znacznego % z nich nie używają tego jako wyolbrzymienia.
Możesz mi wytłumaczyć dlaczego ich tak bronisz? Ja nie atakuje całej społeczności kibicowskiej. Chodzi mi tylko o ten procent, który na mecze jeździ tylko po to, żeby siać rozpierdol. Jeszcze jak się napierdalają między sobą gdzieś pod lasem to luz - niech robią co chcą. Ale jak przy okazji tego rozpierdalają jeszcze czyjąś własność to reszta społeczeństwa chyba ma prawo żywić do nich niechęć?
 
dzisiaj Arsenal i Atletico urządzi egzekucję przez rozstrzelanie na tych klubach których nazw nie pamiętam:sparta:
a przynajmniej na to liczę bo poszło x2 hendi -2 :mamed:
 
Back
Top