Piłka nożna

@Gaara
Dlatego nigdy nie obstawiałem (wysoko) początków sezonu, końca i jakichkolwiek pucharów. Strasznie losowe rzeczy się wtedy dzieją, prawie jak w naszej rodzimej lidze (którą notabene też nie obstawiałem nigdy).
 
Ci co maja CP dzwoniliscie juz na Infolinie, która byla reklamowana kolo 16~ na Eleven w celu informacji o tym pakiecie? - gdyz od jutra juz bd zakodowany
 
@Gaara
Dlatego nigdy nie obstawiałem (wysoko) początków sezonu, końca i jakichkolwiek pucharów. Strasznie losowe rzeczy się wtedy dzieją, prawie jak w naszej rodzimej lidze (którą notabene też nie obstawiałem nigdy).
poczatku tez nigdy nie obstawiam, ale znam te druzyny dobrze i normalnie mönchengladbach na wyjezdze by dostalo piatke. borussia i wolfsburg to sa najgorsze z tych lepszych druzyny wyjazdowe.. caly kupon zajebali, reszta oczywiscie wchodzi. pucharow tez nie obstawiam, a polska lige tylko na dobre kursy i raz wpadnie a raz nie :D
 
Tej @Gaara, ale Bayern przecież z tą Borussią to przechodzi męki co trochę. Ponadto można było wywnioskować, ze połowa bedzie odpoczywać przed Atletico...
 
Tej @Gaara, ale Bayern przecież z tą Borussią to przechodzi męki co trochę. Ponadto można było wywnioskować, ze połowa bedzie odpoczywać przed Atletico...
niewazne, w tym sezonie bayern powinien ich scisnac u siebie nawet rezerwa. wiem, ze sa niewygodni dla nich, tak samo jak dla borussi dortmund
 
Ci co maja CP dzwoniliscie juz na Infolinie, która byla reklamowana kolo 16~ na Eleven w celu informacji o tym pakiecie? - gdyz od jutra juz bd zakodowany
Podobno wyjątkowo przedłużą do ok. 7-ego, żeby zachować ciągłość sygnału. Takie informacje wyczytałem na forum Satkuriera i podobno mówili o tym konsultanci, ale kto wie. Cena 15zł i od każdego pakietu, ale to pewnie już wiesz. Mam jeszcze do końca grudnia w NC+ Eleveny po 7,5zł to w CP nie zamawiam.
 
ja się zastanawiam czy juz mi to potrzebne skoro jeszcze 2 kolejki w lidze hiszpańskiej zostaly, a potem przez (2-3 miesiace?) nic sie na tych kanałach nie będzie dzialo w pilce nożnej, a jak juz to same powtoreczki mhm?
 
Tak mi się skojarzyła kontrola bezpieczeństwa na stadionie przed finałem PP:


Wody w butelce 550ml. nie wniesiesz, ale race? Hurtowo Panowie, hurtowo!
 
Ktoś mi może wytłumaczyć dlaczego Wasyl nie dostanie medalu za wygranie BPL?

Nie rozegrał wymaganej liczby spotkań w lidze - 5 razy trzeba być na boisku, on zagrał tylko w dwóch spotkaniach. Jednakże klub dostaje określoną pulę medali którą może rozdać komu chce - magazynierom, greenkeeperom itd i jest wielce prawdopodobne że Wasyl dostanie ten medal.
 
jeżeli tottenham skończy rozgrywki na drugim miejscu to ten sezon jest największą sensacja od mistrzostwa blackburn!!!!
 
SaxaWZY.jpg

xD
 
Wasyl zdobył więcej razy mistrza angli niz Gerrard.:DC:

Wawrzyniak byl o krok od tego samego ale nadal ma tyle mistrzów ile Steven.
 
korzystaliscie z tego streamu http://hd-stream.pw ???
podobno 1,23zł kosztuje sms i nie tnie, brak reklam , mozna full ekran zrobic i ustawic jakosc HD

faktycznie tylko tyle pobieraja za sms i pozniej jest tak jak napisane w opisie?
 
korzystaliscie z tego streamu http://hd-stream.pw ???
podobno 1,23zł kosztuje sms i nie tnie, brak reklam , mozna full ekran zrobic i ustawic jakosc HD

faktycznie tylko tyle pobieraja za sms i pozniej jest tak jak napisane w opisie?
Minimum 30 za tego smsa. Daleko na takich streamach "HD plus nie tnie" nie zajedziesz
 
Back
Top