Piłka nożna

bayern pechowo.
rewanż będzie ciężki.
nie zdziwi mnie jak atletico narozrabia już w pierwszej połowie.

jeżeli bayern wzmocni morale awansem, ma szansę odegrać się realowi.
obecność atletico w ewentualnej jedno meczowej konfrontacji z królewskimi promuje tych drugich.

gdyby city zrobiło niespodziankę i zagrało w finale mój typ na konfrontację z kimkolwiek z drugiego półfinału to:
... 1x2....:confused:
 
Dla Mnie na tą chwilę Atletico faworytem LM. Jeśli Bayern nie zrobi tego co z Juventusem to zarówno city czy real atletico pokona tym bardziej że jest to jeden mecz. Są mocniejsi niż kiedyś, mają doświadczenie i drugiej ewentualnej szansy nie przepuszczą. Kolejny raz Simeone udowadnia krytykowaną przez wielu filozofię, która jednak przynosi sukcesy - 2013/14 finał gdzie pomijając rozklepankę w dogrywce prawie mięli ten puchar, 14/15 ćwierćfinał gdzie też real męczył się z nimi a teraz co najmniej półfinał z szansą znowu na finał, należy też wspomnieć że 2012/13 wygrali LE i co istotne - na swojej drodze zazwyczaj pokonywali dobre marki.
 
@theMat @HubiSSJ3
Kolega polecił mi http://moje-filmy.tk
Tanio (chociaż ostatnio podnieśli cenę, ja po miesiącu testów wziąłem premium na 6mcy za około 50zł), mnóstwo kanałów, większość najpopularniejszych jest HD. Dostęp do TV jest poprzez program Kodi, albo inny, który obsługuje listy m3u.
Teraz zarejestrować można się tylko poprzez zaproszenie. Dajcie maila ma pw to Wam wyślę zaproszenie.

[email protected]
 
I właśnie taka Legia mi się podoba!!:DC:
weź nic nie mów.. tyle dobrego że Piast gra z Pogonią Remis Szczecin w tej kolejce. oby w poniedziałek było lepiej.

dziś grała LE
Szachtar - Sevilla 2:2
Villarreal - Liverpool 1:0
 
Benzema ponoć może zapomnieć o grze w piłkę do końca sezonu ligowego, możliwe, iż na finał LM by się wykurował..
 
No to niech przed finałem odstawi jakiś skandal i UnDecima dla Realu pewna. :dance:

Ale musi zagrać w tym finale.
Ponoć z Cristiano też jest słabo, jeżeli zagra z City to podejmie wielkie ryzyko.




Co jak co, ale widać że brazylijska krew, bo fantazja nieźle ponosi :D
 
wielu z was pewnie posiada Cyfrowy Polsat i ma TVP Sport HD
To jedyny u mnie kanał sportowy ktory mi przycina i to tak jak na najgorszym streamie..
jak jest u was i czego akurat na tym jednym kanale takie problemy?

bbc hd jeszcze z serialowych
 
wielu z was pewnie posiada Cyfrowy Polsat i ma TVP Sport HD
To jedyny u mnie kanał sportowy ktory mi przycina i to tak jak na najgorszym streamie..
jak jest u was i czego akurat na tym jednym kanale takie problemy?

bbc hd jeszcze z serialowych

Sprawdziłem, u mnie wszystko w porządku. Nie mam pojęcia co się może dziać u Ciebie.
 
lech2.jpg

Co to za nowe zwyczaje.. mocni razem:DC:
"Kibicu, jesteś świadkiem łamania prawa okolicach stadionu? Nie bądź bierny, powiadom odpowiednie służby. NIECH ZWYCIĘŻA LECH!":mamed:
 
U nas wczoraj, tylko remis. Ale jesteśmy coraz bliżej, już się prawie nie da tego zepsuć :bleed:
Do tego zadebiutowała nowa flaga.
flaga.jpg
 
Byłem na tym meczu. Gdzieś był, że Cię nie widziałem? :lol: Pierwszy mecz Ekstraklasy w życiu i tyle emocji:o o: Podobało mi się prawie wszystko, jedna rzecz tylko in minus, a mianowicie #różowypasek na Torcidzie i dziecko obok tak z 5-6, a może mniej lat i nasłuchuje się wszystkim przyśpiewkom(vulgar bulgar), hałasom bez żadnych nauszników. Trochę #fucklogic. Ale reszta :OK:
 
Byłem na tym meczu. Gdzieś był, że Cię nie widziałem? :lol: Pierwszy mecz Ekstraklasy w życiu i tyle emocji:o o: Podobało mi się prawie wszystko, jedna rzecz tylko in minus, a mianowicie #różowypasek na Torcidzie i dziecko obok tak z 5-6, a może mniej lat i nasłuchuje się wszystkim przyśpiewkom(vulgar bulgar), hałasom bez żadnych nauszników. Trochę #fucklogic. Ale reszta :OK:
Jaki różowy pasek? :
 
Back
Top