Piłka nożna

Przegląd Sportowy :facepalm:

CXE72-uWQAAcF3m.png
 
Jak ktoś ma luźne półtorej h i chce obejrzeć dobrą piłkę z fajnymi emocjami to polecam powtórkę Everton-Stoke, kapitalny mecz.
 
Oscara i Ramosa nie pobił... Ale oliwa sprawiediliwa, karny z dupy, to Cristiano chyba pierwszy raz odkąd pamiętam nie trafił karnego w światło bramki.

Jak układa się Wasza jedenastka roku? Bo ja się zdecydować nie mogę, tylu napastników w tym roku odpaliło, że ciężko wybrać.

Buffon- (brak pomysłu na prawą obronę)- Godin, Chiellini, Alaba- Rakitić, Pogba- i teraz turbo ofensywa- prawa pomoc Messi, lewe skrzydło Neymar, napad: Crisitano i Lewandowski
 
Buffon- (brak pomysłu na prawą obronę)- Godin, Chiellini, Alaba- Rakitić, Pogba- i teraz turbo ofensywa- prawa pomoc Messi, lewe skrzydło Neymar, napad: Crisitano i Lewandowski

Łoo Boże. Panie widziałeś jak chujowo na jesień gra Chiellini i Pogba? Zapytaj się fanów Juve. Ale ogólnie ciężko jest ułożyć, bo nie wszystko się widzi, kto jak gra.
 
Ja widzę to tak : Neuer-Godin,Alaba,Boateng-Verratti,Pogba,Modric-Neymar,Lewy,CR,Messi. Taktyka 3-3-4 multiofensywna. :lol:
 
Łoo Boże. Panie widziałeś jak chujowo na jesień gra Chiellini i Pogba? Zapytaj się fanów Juve. Ale ogólnie ciężko jest ułożyć, bo nie wszystko się widzi, kto jak gra.
Pogba chujowo? Może w pierwszym miesiącu, teraz takie słowo to gruba przesada. Chiellini też już dobrze.
 
Boruc obronił karnego

pięknie uśpił mahreza!

fabiański mógł przebić ten wyczyn i strzelić gola, ale minimalnie chybił w ostatniej minucie.
szkoda trochę watfordu, bo mogli urwać punkt city.

west ham piękne zawody!
cieszy wynik, ale jeszcze bardziej powrót payeta!!!!!!
tu jest szansa na top 6- bez żartów.

no i leicester, które chyba powoli pada ofiarą ciężkich czasów, które niestety nie minął:
13 Jan 20:00Gameweek 21Spurs (A)
16 Jan 17:30Gameweek 22Aston Villa (A)
23 Jan 15:00Gameweek 23Stoke (H)
02 Feb 19:45Gameweek 24Liverpool (H)
06 Feb 12:45Gameweek 25Man City (A)
13 Feb 15:00Gameweek 26Arsenal (A)
 
Wraca karma za Sociedad... Sędzia nie gwiżdże karnego za faul na Bale'u, idzie kontra i kandydat do nagrody Darwina Pepe fauluje Gomesa, karny i 1-1.
 
benitez świetny trener.
miał objąć west ham.
były rozmowy, jakieś kwity do podpisania i..... zdarzył się cud.
zadzwonił telefon!
z madrytu.
 
Radio Nacional : Benitez dostanie ostatnią szansę.
COPE : 19.30 konferencja i zwolnienie Rafy.
Czekamy.
 
To co, Zidane do końca sezonu, a po sezonie jeżeli nie zdarzy się cud, to Loew ? Marzy mi się taki scenariusz.
 
"Oficjalnie: Rafael Benítez nie jest już trenerem Realu Madryt! Nowym szkoleniowcem Królewskich został Zinédine Zidane."
 
Zajebiście!! Przecież Łysy nawet nie potrafił dobrze ogarnąć Castilli. Po cichu liczę na brak awansu do LM:wink:
 
Back
Top