Piłka nożna

Obawiałem sie Austrii...na szczęście Ukraina uratowała sprawę,..grupa dosyć ciężka, ale mam nadzieję, że w końcu chociaż do ćwierćfinału dobrniemy...;-)
 
Tego się obawiałem. Im łatwiejsze grupy tym Polska radzi sobie nie za dobrze. Czas przełamac złą passe bo szansa na to jest spora
Ukraine i Irlandie Płn w formie z eliminacji pykniemy ale ... No właśnie, Euro rządzi swoimi prawami także na dzisiaj nie wykluczam nawet zwycięstwa z Niemcami

Oby obyło sie bez kontuzji i wszyscy co mają jechac pojechali
 
Tego się obawiałem. Im łatwiejsze grupy tym Polska radzi sobie nie najlepiej. Czas przełamac złą passe bo szansa na to jest spora
Ukraine i Irlandie Płn w formie z eliminacji pykniemy ale ... No właśnie, Euro rządzi swoimi prawami także na dzisiaj nie wykluczam nawet zwycięstwa z Niemcami

Oby obyło sie bez kontuzji i wszyscy co mają jechac pojechali

Niestety. Mamy chyba najłatwiejszą grupę, odkąd zaczęliśmy awansować do dużych imprez, a i tak nie będę zdziwiony, jak tradycyjnie to spierdolimy.
 
Chyba wszyscy mamy już dość pojedynków o wszystko albo o honor. Miejmy nadzieję, że luźno wywalczymy chociażby to drugie miejsce.
 
Drugie miejsce w grupie moze dać nam mecz w 1/8 ze Szwajcarią bądź Rumunią. Albanii przyznałem 4 miejsce :cool:
Wszystko nadal jest mozliwe
 
Grupa do ojebania, nie jest jakaś super łatwa, ale 2 miejsce nasi powinni ugrać na spokojnie. Ten system awansów do 1/16 i dalej jest serio chory.

Pique wyzywa Arbeloę od pachołków, Granero długo z ripostą nie czekał.

12341328_10153705829669178_8777280561053093923_n.jpg
 
Wcale jakaś super ta grupa nie jest. Mamy drużynę która wygrała grupę(bez względu na styl gry i jakość graczy) i prezentuje twardy styl gry,wymagający wiele wysiłku i gramy z nią pierwszy mecz gdzie łatwo o kartki,jakieś urazy itp.Następnie Niemców, wygraliśmy z nimi co prawda i potrafimy grać ale to będzie turniej a oni mając ambicję wygranej i to że potrafią grać na turniejach raczej nie pozwolą sobie na wpadkę. I Ukraina która potrafi grać bardzo dobrze a ponadto zakładając że zarówno my jak i oni wygrają z Irlandią(co nie musi się stać ale..), będziemy walczyć o 2 miejsce, więc każdy mecz będzie ciężki. Oczywiście Nasi pokazali że się zmieniają i potrafią grać z każdym ale turniej to jest turniej, tym bardziej że przeszłość Nas nauczyła. Ważne żeby każdy kluczowy zawodnik był zdrowy, jak najlepsza forma fizyczna i odpowiednie podejście mentalne, wtedy wszystko jest możliwe ale nie ma co napawać się teraz zbyt optymizmem tylko na chłodno oczekiwać turnieju. Ja tam uważam że w każdej grupie moglibyśmy poradzić sobie i pozytywnie zaskoczyć, a nawet wręcz bycie typowo underdog-iem lepiej sprzyjałoby kadrze.
 
grupy A i F grup śmiechu.

Czy ja wiem czy te grupy takie słabe?
Gdybyśmy byli w grupie F (zamiast Węgrów) to wydaje mi się że mielibyśmy spore kłopoty z awansem, a Austrię typuje na czarnego konia turnieju.

W grupie A mocna Szwajcaria i nieobliczalna Albania (w eliminacjach wyprzedzili Duńczyków i Serbów).

Losowanie szczęśliwe - w razie zajęcia drugiego miejsca pojawia się realna szansa na ćwierćfinał.
 
Uff, odetchnąłem z ulgą. Jakby tak Real zbliżył się do Barcelony, czy Atletico wygrywając dziś to jeszcze ktoś by pomyślał, że Benitez jest dobrym trenerem. Na szczęście przegrali. Odliczam dni do rozstania z tym panem i jeszcze jednym, czyli tym co go zatrudnił.

Jutro losowanie LM, oby nie jakiś Gent, czy Dynamo. Trzeba grać z najlepszymi. Przydałby się mecz z Juventusem, bo ewentualne odpadnięcie w 1/8 oznaczałoby pożegnanie z Rafą Koralową, a zwycięstwo wzmocni moralnie drużynę po wpadce z zeszłego sezonu. Obecny sezon i tak idzie na straty, a poniżej 3-ego w La Liga nie spadną, więc trzeba myśleć nad przyszłym sezonem.
 
Myślałem, że Carvajal jest dziurawy w obronie, ale Danilo to autostrada dla skrzydłowych, do tego lubi oddać im piłkę i w ataku gówno wnosi. Już wolę Vazqueza na tej pozycji, przynajmniej jego dośrodkowania tworzyły jakieś zagrożenia, bo dzisiaj było chyba z 30 wrzutek i może jedna się skończyła strzałem w stronę bramki..
 
Real Madrid after 15 games:
Ancelotti:
14/15 - 39 points, 55 goals.
13/14 - 37 points, 44 goals.
Benitez:
15/16 - 30 points, 32 goals.
 
Znamy losowanie 1/8 finału LM. Poniżej moje typy - pogrubione te, gdzie wynik może pójść w dwie strony, w czterech parach raczej nie widzę wyrównanej walki.

Gent - Wolfsburg 2

Roma - Real 2
PSG - Chelsea 1
Arsenal - Barcelona 2
Juventus - Bayern 2
PSV - Atletico 2
Benfica - Zenit 1 -
choć tu zupełnie nie mam zdania, na papierze Zenit, sercem Benfica, ale żadna opcja nie wydaje się bardziej prawdopodobna
Dynamo - MC 2
 
Co za popierdolone losowanie. Silne drużyny dostały silne drużyny, te najsłabsze grają między sobą. Niby fajne, bo mecz Bayern-Juve będzie, ale smutno, że teoretycznie w półfinale możemy mieć mecz Gent-Benfica jak im dalej szczęście będzie sprzyjać przy losowaniu następnym.

Biedny Arsenal, od 5 lat praktycznie zawsze Barcelona albo Bayern, rok temu dostali Monaco, które ich ograło, a tak to ciągle któraś z 3 drużyn najlepszych na świecie.
 
Też o tym samym pomyślałem - w zasadzie 3 pary są takie, że półfinał spokojnie mogłyby stworzyć. A potem faktycznie, jak się poukłada w stylu Wolfsburg (Gent) vs Zenit (Benfica) to mamy "ogórasów" w półfinale. Ale niech będzie, że to "piękno piłki" ;)
 
12373349_915989331783769_6863025253620122065_n.png

Liga Europy tak samo, można zaryzykować stwierdzenie, że Borussia vs Porto to przedwczesny finał.

PS. A Legia mogła grać z United...
 
12390865_1169281999771760_3139317647254998638_n.jpg

Chuj mnie strzela jak widzę tego typu obrazki. Formacja 3-0-7 kurwa. A już nie było źle to musieli Bekaniteza zatrudnić. (Przepraszam za wulgaryzmy ale zły jestem)
 
Back
Top