Piłka nożna

leicester:
19 Dec 15:00Gameweek 17Everton (A)
26 Dec 15:00Gameweek 18Liverpool (A)
29 Dec 19:45Gameweek 19Man City (H)
02 Jan 15:00Gameweek 20Bournemouth (H)
13 Jan 20:00Gameweek 21Spurs (A)

najbliższy miesiąc wiele wyjaśni, ale oni już stworzyli piękną historię.
jak sezon skończą w czwórce to będzie naprawdę świetna sprawa .
oby w styczniu nie rozkupili tej drużyny!!!
szkoda tylko, że wasilewski mało gra.
 
– W dniu, w którym rozdzielali mózgi, dostałem niewiele, ale kiedy dzielili jaja, dostałem największe. Stawiam moje dwa jaja, że moi zawodnicy rozegrają na Bernabéu wielki mecz – powiedział Paco Jémez, trener Rayo,


:lol:
 
– W dniu, w którym rozdzielali mózgi, dostałem niewiele, ale kiedy dzielili jaja, dostałem największe. Stawiam moje dwa jaja, że moi zawodnicy rozegrają na Bernabéu wielki mecz – powiedział Paco Jémez, trener Rayo,


:lol:

Straci dwa jaja, będzie ostre strzelanie jak w każdym meczu Rayo z Realem czy Barceloną. No chyba że Jemeza nagle oświeciło że jednak warto się bronić czasami.
 
najlepszy samozwańczy trener świata w drodze do zatrudniaka.
ciekawe kto się podejmie objąć stery w tonącym okręcie.
 
Serio canal plusy nie pokazuja meczu Leicester z Evertonem? Na chuj w takim razie im tyle kanalow? No i czemu w zamian transmituja mecz nudnego United?
 
71873_899469610121961_5046812867242654886_n.jpg




Kto by pomyślał rok temu, że to się tak potoczy... Że jedna z lepszych drużyn Realu w historii, równo rok później będzie rozbita wewnętrznie, zewnętrznie, poza CdR i z brakiem perspektyw na mistrzostwo kraju i Ligę Mistrzów..
 
I co jeszcze chcą zwalniać Beniteza? Zaraz pojawi się news, że jeszcze nigdy w historii Real nie zanotował 2 domowych meczów z rzędu z 8 bramkami. :lol:Benitez tworzy historię kluby :D
 
I co jeszcze chcą zwalniać Beniteza?
Nie chodzi w zupełności o zwolnienie Beniteza, tylko w ogóle żaden kibic Realu nie chciał go na stanowisku trenera. Kaprys Pereza i tyle. Nie zmieni tego nawet 100-0. Wtopa za wtopą. Na co mi zwycięstwo 10-2 skoro przegrywają z Villreal bez ustrzelenia choć jednej?
 
nie mogę się doczekać.
carlo w bayernie.

a pep zapewne w drodze do anglii: city/united????
 
Pep, jeśli zdecyduje się na anglię, to wydaje mi się, że będzie to City. Van Gaal chyba jeszcze dostanie szansę..
 
Predzej mozna sie zastanawiac City czy Chelsea bo co mu moze ManU zaoferowac? Za City oprocz $ przemawia fakt ze tam pracuje juz pare osob z ktorymi pracowal w Barcelonie.
 
Back
Top