Piłka nożna



Ktoś pytał jak Fin będzie przywitany.

troche nie rozumie zachowania w stsunku do niego , przeciez to nie wychowanek ani nikt zwiazany z Lechem zeby nie mogl grac dla L . Troche inna sytuacja byla z Bereszynskim


Messi za to co zrobil z Boatengiem w finale nalezy mu sie
 
troche nie rozumie zachowania w stsunku do niego , przeciez to nie wychowanek ani nikt zwiazany z Lechem zeby nie mogl grac dla L . Troche inna sytuacja byla z Bereszynskim


Messi za to co zrobil z Boatengiem w finale nalezy mu sie
Figo to też nie wychowanek Barcy a świńskim ryjem go obrzucili
 
Messi za to co zrobil z Boatengiem w finale nalezy mu sie

W półfinale. Finał był z Juve. A co do Messiego to uważam że z tej trójki która była nominowana to jego bramka powinna wygrać. A ze wszystkich który były początkowo wybra to albo Lloyd (gol z połowy w finale MŚ) albo Mexes.
 
Tylko ze Figo przechodzil do Barcy w wieku 22 lat (?) gdzie przez 5 lat gry zostal wypromowany na najlepszego gracza globu do tego byl jednym z kapitanow i wielbionym pilkarzem w Barcelonie. Sam transfer rowniez wygladal zupelnie innaczej, Figo do ostatnich chwil klamal ze nigdzie sie nie wybiera, a tak naprawde mial juz podpisana wstepna umowe z Perezem ktory to wykorzystal niska kwote odstepnego ze starej umowy Figo zeby go wyciagnac z Barcy...
lBnbSeI.jpg


Rzeczywiscie taka sama sytuacja.
 
No to niech Tetteh tej starej kurwie połamie nogi w marcu, a najlepiej niech już to przez przypadek zrobi Jędrzejczyk na Malcie. Byłoby pięknie np. zerwanie krzyżowych.
 


Akurat w przypadku Realu mnie to cieszy, będą mogli rejestrować piłkarzy którzy wrócą z wypożyczeń - Asensio, Vallejo, Coentrao, a kadra jest szeroka i kompletna, stabilizacja się przyda. Martwi mnie natomiast to że ban obowiązuje dopiero od letniego okienka a dzisiaj dopiero 14 stycznie i obecne otwarte jest jeszcze 17 dni... Perez może iść na szybkie zakupy.
 
Kara na Real jest ponoć w głownie mierze przez... synów Zidane'a, jako że Zizou nie miał obywatelstwa hiszpańskiego ani jakiegoś poświadczenia że żyje w Hiszpanii..
Ale Barcelonie wyszło to na dobre, mam nadzieję, iż tak samo będzie w Realu. Pod wodzą tego magika:

 
Last edited:
Back
Top