Piłka nożna

Suarez jest jak DiCaprio! świetny aktor ale oscara bym mu nie dał!

Suarez będzie zawsze w cieniu Messiego i Ronaldo i nie było jeszcze sezonu za, który miałby dostać złotą piłkę, a DiCaprio już Oscara raz powinien dostać w 93r i to inni są w jego cieniu ;p
 
Suarez będzie zawsze w cieniu Messiego i Ronaldo i nie było jeszcze sezonu za, który miałby dostać złotą piłkę, a DiCaprio już Oscara raz powinien dostać w 93r i to inni są w jego cieniu ;p

DiCaprio to już 4 razy mógł Oscara dostać. Za Wilka powinien i za drugoplanową w Django też nic by się nie stało jakby dostał, bo scena z tłumaczeniem dziur w czaszce, dokumentująca rzekome to, iż biali dzięki temu są stworzeni do bycia panami jest genialna :D No i naturalnie za Gilberta Grape'a.

No, ale to nie ten temat..
 
też jestem za tym, żeby to Leicester zdobyło mistrza, ale do końca sezonu jeszcze duuużo meczów i wątpie żeby do końca sezonu utrzymali taką formę.
 

12651240_936710279776632_19201827291315294_n.jpg

(chociaż te zdjęcie to nie wiem czy prawdziwe)

To się im akurat udało xD

I co ten Foster przedwczoraj odpierdolił, wyciągnął z trzy pewne bramki...
 
Benzema wychodzi we dwóch z Cristiano na bramkarza, Francuz napierdala z całej siły w bramkarza, minutę później w środku pola Gil wskakuje pod nogi Modriciowi, kontra i teraz Real jest w dupie. Poza Modriciem w drugiej połowie Real nie istnieje..
 
Ja bym tutaj Modricia nie winił, nie mógł przypuszczać że sędzia postanowi zatrzymać się pomiędzy nim a piłką.

Za to nie, za bezsensowny drybling do tyłu już można mieć. Ale racja, nawet Keylor niepotrzebnie wychodził żeby skrócić kąt.
 
Back
Top