Piłka nożna

Dunga nie potrafi dobrać zawodników do kadry to się nie ma co dziwić, że Brazylia gra taką padake. Neymarowi dał kapitana i ten dostał czerwoną i wyleciał. Ostatni turniej Dungi potem poleci wuefista.
 
Serbia mistrzem świata u-20. Dziwi mnie, że ten kraj nie umie wykorzystać swojego potencjału. Mając od lat świetną kadrę (patrząc na poszczególnych piłkarzy) i taki potencjał w młodzieżówce powinni stanowić jedną z solidnych ekip Europy, która regularnie gra w największych turniejach.
 
Wiadomo, talent jest ważny, ale sądzę, że tu zadziałała MO-TY-WA-CJA!

Serbska celebrytka/fotomodelka Nataša Šavija postanowiła zmotywować reprezentację Serbii U-20 i oświadczyła, iż w przypadku wygranej "Orłów" w sobotnim starciu MŚ z młodzieżówką Brazylii, każdego "serbskiego mistrza" zaspokoi oralnie. W związku z tym, że na swojej rozkładówce ma już pół pierwszej drużyny m.in: Adema Ljajića, Zorana Tosića (nie ma sensu dalej wymieniać;) można wierzyć jej słowom. Jak wszyscy dobrze wiemy najcześciej spotykaną formą motywacji jest striptiz, którym w głównej mierze parają się dziennikarki z Ameryki Południowej. W tym przypadku mamy do czynienia również z Południowym temperamentem, jednak w bardziej odważnym wydaniu.

n1.jpg

natasa-savija-2-instagram.jpg
 
Przegladam nowego MH (07/2015) i tam widze taki tekst:
Czerwony stroj doda Ci energii do walki ze swoimi slabosciami. Byc moze to wlasnie wyjasnia sukcesy Arsenalu.

:rofl:
 
Siemanko, czytam komentarze pod losowaniem el. LM:

Już myślałem że Astana, nie jest źle ale mogło być lepiej

Ufff, całe szczęście że nie Astana. Wtedy byłoby pozamiatane. Teraz obstawiam 60 - 40 dla Lecha.


Umiarkowanie, nie ma Astany, ale też będzie ciężko...

Kamień spadł mi z secra, że to nie Astana, ale mimo wszystko wymagający rywal i nie zdziwię się jak odpadną z nimi. Powodzenia Kolejorz!

Później patrzę, Astana 3-cia w lidze kazachskiej, skład bez rewelacji. Nie oglądam ekstraklasy, powiedzcie panowie czy Lech jest aż tak słaby (dodam, że widziałem 1/2 PP) ?

PS: Dodam, że trafili na FK Sarajewo (kojarze stamtąd byłego bramkarza Chelsea Delaca ;) )
 
Legia Warszawa zagra z lepszą drużyną z pary FC Botoșani (Rumunia) - FC Cchinwali (Gruzja)
Sląsk - Celje (Słowenia) jeśli wrocławianie awansują to w następnej rundzie zagrają z IFK Göteborg (Szwecja)
Jagiellonia - Kruoja Pakruojis(Litwa) jeśli jaga awansuje dalej to zagra ze zwycięzcą pary Dinamo Batumi (Gruzja) - AS Omónia Lefkossías (Cypr).
ja optymistą nie jestem, uważam że Śląsk i Lech mogą się szybko pożegnać z pucharami.

PS. no kibicowsko Lech trafił zajebiście, ostatnio taki rywal kibicowsko to trafił się chyba Wiśle ( Panathinaikos ) ciekawi mnie też liczba Jagi na litwie bo mają blisko.
 
Ponoć Ramos intensywnie romansuje z United :sad: Real zostanie bez kapitana. Ponoć Sergio już od kwietnia negocjuje z Diabłami, ale po części go rozumiem, bo już dawno powinien dostać tę podwyżkę z poziomu 5,5mln euro..
 
Ale Kolumbia grała fatalnie. Z zespołu, który grał piękną piłkę teraz nawet jednej akcji nie potrafią zrobić i jeszcze pół składu ma kartki na koncie. Grali byle do karnych i jeszcze tak zawalili.

Magik niezły ból dupy. Messi na 4 mecze 3 razy był zawodnikiem meczu (:confused:).
 
Last edited:
Naprawde sie ekscytujecie kto i dlaczego zostal zawodnikiem meczu w CA? Przeciez w tym turnieju sa tak beznadziejnie brzydkie, paskudne i nudne mecze, ze rezerwowego mogliby wybrac, a nie byloby kontrowersji dla mnie.
 
Ogólnie to właśnie mnie dziwi... czy te drużyny nie mają motywacji,że tak ciulowo grają ? Przecież Kolumbia na mundialu to była najpiękniej grająca reprezentacja jaką widziałem. A teraz?
 
Tar, widze ze szpila celna bo sie prujesz o artykul ;) Messi na 4 mecze wjebal jakims ogorom 1 bramke z karnego, dostal 3 nagrody za mvp, z czego jedna byla tak zenujaca ze az jej nie przyjal, reszta podobnie. Gadanie ze Messi ciagnie Argentyne za uszy to smiech na sali, jest tak samo szary jak reszta zespolu.
 
Dobra nie dyskutuje na ten temat bo meczów nie oglądałeś. Dzisiaj stawiam na Paragwaj po karnych, ale wolałbym Brazylię w półfinale.

Paragwaj to do prawdy ogóry.
 
Ale trzeba przyznać, że tak gównianiego Copa America nie bylo od lat.
edit: w zasadzie to najgorsze CA jakie pamietam
 
Back
Top