Piłka nożna

Jaka ta piłka przewrotna. 82 minuta, Polska rozpoczyna obronę Częstochowy, Gruzini pizgają w poprzeczkę, chwilę potem Lewy ich dobija. Kilka cm niżej i jutro w prasie zamiast lamentu i wylewania żalu będzie (miarkowana?) radość. No ale chuj, ważne, że nie zgubili punktów.
Mączyński fajtłapa of the mecz. Linetty wciąga go na śniadanie. Bez popity.
 
O chuj. Doczekaliśmy czasów kiedy Wyspy Owcze mają 2 wygrane w eliminacjach.
Bez tytułu.jpg


Nie ma już słabych drużyn:)!
Edit: oj już 2-1;)
 
Tak jak myślałem- w mediach Lewy wielkim bohaterem, o Miliku tylko wzmianka. Te cymbały nigdy się nie nauczą, że wypadałoby zobaczyć mecz, a nie usłyszeć od kolegi kto strzelił bramkę. Czasami te durnie potrafią wychwalać kolesia, który grał cały mecz jak kupa i trafił karnego.
 
@Arlovski @InnePoznaniaki

Gdzie najlepiej brać miejsca u Was na stadionie? Zastanawiam się nad sektorem L3, albo I2 (zielona trybuna). Lepiej wyżej, czy niżej?
 
Ja pierdziele, to ja przedłużam umowę z NC+ na 2 lata, a oni mogę mnie wychujac i nie przedłużyć praw do transmisji do ligi hiszpańskiej? Włoska i francuska już stracona, woleli kupować jakiś golf, żeglarstwo czy wyścigi samochodowe. No chyba, ze dadzą ten kanał Eleven Sports Network do pakietów, ale to premium i pewnie znowu jakieś opłaty.
 
zaragoza- girona 0-3 w pierwszym meczu.
girona- zaragoza 1-4 rewanż.

dobry dwumecz, emocji nie brakowało.
zaragoza z las palmas zagra o promocję.
 
Wszyscy faworyci na Copa America zawiedli. Najlepiej chyba wypadła Argentyna bo oni dominowali i potem przegrali na własne życzenie. Natomiast reszta ekip nic wielkiego nie gra. Chile wczoraj także dało sobie wbić 3 gole słabemu Meksykowi co nie wystawił najsilniejszego składu.
 
Co za fatalny mecz. 60 minuta i totalnie nic się nie dzieje. Nigdy nie zrozumiem ludzi którzy chodzą, wydają pieniądze na kadrę na mecze towarzyskie. Zaszczyt oglądać takiego Cionka...
 
zszedł właśnie :) Władek Kiepski za niego.
No tak, ale wcześniej o tym słyszałem tylko jak strata była.

Matkobosko, ale tragedia ten mecz. Nie wiem czy to śmieszne, czy straszne, ale za Nawałki ciągle gramy chujowo, tylko że wygrywamy większość meczów. Pewnie jakiegoś farfocla wcisną.
No i ten Mączyński...
 
Koszyk 1:
Niemcy
Belgia
Holandia
Portugalia
Rumunia
Anglia
Walia
Hiszpania
Chorwacja

Koszyk 2:
Słowacja
Austria
Włochy
Szwajcaria
Czechy
Francja
Islandia
Dania
Bośnia i Hercegowina

Koszyk 3:
Ukraina
Szkocja
Polska
Węgry
Szwecja
Albania
Irlandia Północna
Serbia
Grecja

Koszyk 4:
Turcja
Słowenia
Izrael
Irlandia
Norwegia
Bułgaria
Wyspy Owcze
Czarnogóra
Estonia

Koszyk 5:
Cypr
Łotwa
Armenia
Finlandia
Białoruś
Macedonia
Azerbejdżan
Litwa
Mołdawia

Koszyk 6:
Kazachstan
Luksemburg
Liechtenstein
Gruzja
Malta
San Marino
Andora

Osobiście uważam, że znalezienie się w niższym koszyku tylko nam ... pomoże. Polscy piłkarze udowodnili, że dużo lepiej sobie radzą, kiedy nie mają za łatwo. Dwóch silnych rywali ich zmobilizuje do lepszej gry.
 
Kiedy losowanie tych grup do el. MŚ?

Grupa marzeń: Rumunia (co oni kurwa robią w 1 koszyku?), Bośnia, Polska, Wyspy Owcze, Łotwa, San Marino.
Grupa śmierci(dla nas): Niemcy, Francja, Polska, Turcja(ew. Słowenia), Cypr, Gruzja
 
Back
Top