Piłka nożna

1433958356_7uhvnh_600.jpg
 
Co te chuje z Portugalii robio ? na sztos kuponie ich mam co wejdzie raczej 2300 a oni z Armenią brameczke traco ? aż takie mam tyły z futbolem,że Armenia robi Portugalie ?
@fast edit karniaczek wjechał 1-1 :D :D :D
 
Co te chuje z Portugalii robio ? na sztos kuponie ich mam co wejdzie raczej 2300 a oni z Armenią brameczke traco ? aż takie mam tyły z futbolem,że Armenia robi Portugalie ?
@fast edit karniaczek wjechał 1-1 :D :D :D
Na Portugalię sie nie stawia, oni w każdych eliminacjach dostają w pizde z teoretycznie słabszymi rywalami, poza tym, tam oprócz krisztjanu i może jeszcze dwóch grajków, to tam jest lipa w chuj.
 
Co te chuje z Portugalii robio ? na sztos kuponie ich mam co wejdzie raczej 2300 a oni z Armenią brameczke traco ? aż takie mam tyły z futbolem,że Armenia robi Portugalie ?
@fast edit karniaczek wjechał 1-1 :D :D :D

Armenia u siebie jest groźna, każdy wynik u nich jest możliwy.

Po chuj Peszko gra jako ŚPO? tylko piły przez niego tracimy, niech spada na skrzydło

PS: Ten bramkarz Portugalii to gdzie stał?
 
Last edited:
Armenia blisko ale lofciam CR7 <333333333
Lewy kot ale cieszmy się też z Milika bo dobre rzeczy robi.Fajnie ,że Kuba asystował - kop pozytywny na psyche.
 
Wjebać hattricka w 4 minuty, mimo ż e gragrało się chujowy mecz. Just Lewaaandowski. Milik najlepszy na boisku, ładna bramka i genialne asystty
 
Back
Top