Piłka nożna

Forza Juve, per sempre.
Kurde dziwne miny zawodników Juve, muszą sobie gazem łzawiącym po oczach psiknąć, bo coś im smutek i zdziwienie nie wychodzi.
 
10 lat temu to był najlepszy finał w historii @Comber :) Dzisiaj najciekawszy mecz był od 50 do 70 minuty, wtedy było bardzo ciekawie. Szkoda, że w tym roku nie byłem zaangażowany emocjonalnie w finał jakoś specjalnie, to trochę słabiej się go przeżywało.
 
brawo fcb, pięknie zagrali, gra juve to była woda na młyn stylu barcelony, przetrzymali kiedy mieli przetrzymać, kontrowali kiedy mieli kontrować, a jakby Suarez miał więcej szczęścia to i by kilka wjebał jeszcze bramek. nie przepadam za hiszpanami, ale świetnie to dziś rozegrali - może tak to obiektywnie oceniam, bo w chuj czasu nie oglądałem już piłki. :)
 
Nudny mecz? chwilami, ale druga połowa była bardzo dobra także nie pierdol.
Dla obiektywnego widza (bo miałem wyjebane czy wygra Juve czy Barca) ten mecz był nudny. Nie pomógł w tym fakt, że Barca prowadziła już od pierwszych minut. Przyznam, że jak Juve strzeliło to uwierzyłem, że to jeszcze nie koniec ale Suarez szybko rozwiał wątpliwości.
 
Dla obiektywnego widza (bo miałem wyjebane czy wygra Juve czy Barca) ten mecz był nudny. Nie pomógł w tym fakt, że Barca prowadziła już od pierwszych minut. Przyznam, że jak Juve strzeliło to uwierzyłem, że to jeszcze nie koniec ale Suarez szybko rozwiał wątpliwości.

Było wiadome przez 70 - 80 minut kto wygra także pod tym względem nie było wiele emocji.
 
Ogólnie to mecz był nie fair. Juventus miał przesrane, bo musiał strzelać głowy bramką, jak to powiedział Szpaku, a nie bramki głową. Dużo łatwiej miała przez to Barcelona :/
 
Mimo przegranej to wielkie brawa dla całej drużyny i klubu za powrót do elity w świetnym stylu. Marotta niech coś wyczaruje w kwestii Verrattiego bo na Pirlo już niestety pora, no i oczywiście Alvaro zostaje :D
 
memy_barca_juve_7.jpeg
 
Szkoda trochę Juve bo też mieli swoje szanse. Ale całkiem dobry meczyk ogólnie.
 
http://www.fcbarca.com/64005-oficja...ist&utm_medium=newsList&utm_campaign=mainpage

64005_1433708266.jpg

Kataloński klub oficjalnie potwierdził transfer piłkarza Sevilli, którego prezentacja odbędzie się w poniedziałkowe południe.

FC Barcelona i Sevilla FC osiągnęły porozumienie w sprawie transferu Aleixa Vidala. 25-letni zawodnik podpisze z katalońskim klubem pięcioletni kontrakt, co oznacza, że zwiąże się z Barceloną do 30 czerwca 2020 roku.

Piłkarz zostanie oficjalnie zaprezentowany w poniedziałek. O godzinie 8:30 uda się do Hospital de Barcelona, skąd później ruszy do Centrum Medycznego w Ciutat Esportiva w celu przejścia badań poprzedzających podpisanie kontaktu. Złożenie podpisu pod umową planowane jest na godzinę 13.

Około 13:45 ubrany w koszulkę Barcelony Vidal weźmie udział w oficjalnej sesji zdjęciowej na murawie Camp Nou. Jego pierwszy dzień w nowym klubie zakończy się konferencją prasową. Rozpocznie się ona o 14:15 w położonej na stadionie sali imienia Ricarda Maixenchsa.

Ze względu na sankcje transferowe nałożone na klub przez FIFA, kataloński zawodnik nie będzie mógł grać w oficjalnych spotkaniach Barcelony do stycznia 2015 roku. Dopiero wtedy klub będzie w stanie zarejestrować Vidala we wszystkich rozgrywkach. Do tego czasu będzie trenował razem z zespołem.
 
Back
Top