Piłka nożna

Nawrt niezly mecz w finale CA. Ciekawe czy Argentyna na dobre w koncu przejmie inisjatywe, czy bedzie kontrowac az do konca ?
 
Co jak co, ja to współczuję Messiemu takich paralityków jak Higuain czy Lavezzi w reprezentacji.
 
Haha Krzysiu płacze a u mnie w pubie prawie wszyscy za chile. Jak Argentina marnowala karne to radosc prawie jakby Polska grała.
 
Już nie chodzi kto za kim był,tylko o to jak ten debil obraża piłkarzy na takim poziomie... I za każdy razem jak Messi nic nie wygra z reprezentacją to zwala winę na kolegów z drużyny lub trenera, szkoda że zawsze o tym pajac zapomina jak Cristiano ze swoją słabą reprezentacją robi co może.
No ale to jest mentalność pewnego pokroju kibica.
 
Ehhh... ja się naprawdę dziwię, że ktoś jeszcze zwraca uwagę na komentarze Stanowskiego.

Szkoda tej sety Higuaina... To była piłka meczowa. Gość naprawdę gra piach w reprze.
 
Stano u niektorych powoduje taki bol dupska, a mimo wszystko i tak go czytaja - cos pieknego. xD
 
Gość naprawdę gra piach w reprze.

*gość naprawdę gra piach w ważnych meczach. Tak to powinno być. Bo gdy grają przeciwko ogórkom to Pipita jest skuteczny. Tak było w Realu, jest w Napoli i w Argentynie. Pamiętam jak w dwóch meczach z Barceloną (w CdR jak było 2-2 i w Superpucharze jak Real wygrał 2-1) do 30 minuty spieprzył po 4 setki.
 
@sw no wlane nie obserwuje go ale inni którzy maja z niego beke podają jego TT dalej i zawsze to jakoś do mnie trafi...
 
Co jak co, ja to współczuję Messiemu takich paralityków jak Higuain czy Lavezzi w reprezentacji.
Jak trener stawia Higuaina ponad Tevezem to tak jest.
A Stanowski? Bez komentarza. Z niego taki dziennikarz jak z koziej...
 
Te Weszło to taka huśtawka. Czasami pojawiają się tam naprawdę ciekawe teksty, dobre historie, czy ciekawa satyryczna ocena czyjegoś zachowania. A czasami, szczególnie jeśli chodzi o Messiego, Stanowskiemu zwyczajnie odpierdala.
 
*gość naprawdę gra piach w ważnych meczach. Tak to powinno być. Bo gdy grają przeciwko ogórkom to Pipita jest skuteczny. Tak było w Realu, jest w Napoli i w Argentynie. Pamiętam jak w dwóch meczach z Barceloną (w CdR jak było 2-2 i w Superpucharze jak Real wygrał 2-1) do 30 minuty spieprzył po 4 setki.
No i co z tego, że strzela ogórom, jak na ważnych turniejach Argentyna gra bez napastnika. Tak było na MŚ 2014 i teraz na CA. Aguero i Pipita w najważniejszych meczach zawodzą. Albo są niewidoczni, albo lamią. A to chyba takie mecze są najlepszymi wyznacznikami.
 
Te Weszło to taka huśtawka. Czasami pojawiają się tam naprawdę ciekawe teksty, dobre historie, czy ciekawa satyryczna ocena czyjegoś zachowania. A czasami, szczególnie jeśli chodzi o Messiego, Stanowskiemu zwyczajnie odpierdala.
bo te dobre teksty do zazwyczaj pisze Leszek Milewski
 
Z Higuaina nawet się już śmiać nie opłaca. Po prostu faceta nie brać za rok na turniej.

Brawo Bravo ! :)

Argentyna z dobrym trenerem na luzie wygrywa turnieje. Tata Martino wystawiając Higuaina się nie popisał. Jeszcze najlepszego na boisku po Messim Pastore ściągnął.
 
bo te dobre teksty do zazwyczaj pisze Leszek Milewski
Ale Leszek przy dobrych dlugich tekstach się podpisuje, zresztą jak każdy i to samo jest przy wywiadach. natomiast niepodpisane teksty są stanowiskiem redakcj i może je pisać każdy. Czy to Milewski, czy Ćwiąkała czy Borkowski czy jeszcze inni, którzy piszą na weszło. Informacja z pierwszej ręki od jednego z redaktorów Weszło.
 
Powodzenia Iker. Dzięki za to co zrobiłeś swego czasu dla Realu, teraz pora ustąpić pola. Jak będzie chciał kończyć karierę to niech wróci na pół roku i dostanie jakiś pożegnalny duży mecz :)

 
Negocjacje trwają, ale ciekawe kto za niego ?

No jak to? Przecież poleciał po resztę klamotów do Manchesteru xD

Swoją droga fajną ekipę zmontowało New York City
- David Villa
- Andrea Pirlo
- Frank Lampard

Pastore wniósł symulowanie na zupełnie nowy poziom

11403104_1092029187492633_7934579299736228168_n.jpg
 
Last edited:
Back
Top