Piłka nożna

Jak to świętej pamięci Janek Tomaszewski mówi, rzucali race kryminalisci i legia powinna się cieszyć, że jej na 10 lat z pucharów nie odsuneli
 
Jese wejście smoka! Ciekawe z kim będzie rotowany w składzie. Ja bym go próbował na pozycji 9 oraz momentami na pozycji na której teraz gra James, również za Bale może być rotacja.
 
Zgranie Chicharito zajebiste ale bramkarz się nie popisał w ustawieniu.

Jese na 9tce? Warunki fizyczne ma marne więc nie powalczy o górne piłki, nie zastawi się. Chyba, że ma to być fałszywa 9tka coś na wzór Fabregasa w Barcy za Guardioli ale też jakoś mi nie pasuje. Nie wiem jakby się sprawdził w rozgrywaniu na 10tce ale ciężko mi sobie to wyobrazić. On ma świetne cechy motoryczne więc skrzydło dla niego jest wymarzone, typowo żeby się podłączyć.
 
Last edited:
no wlasnie, jakos mi sie w oczy ta ksywka rzucila :D ale na zlocie to chyba ani razu jeszcze nie byles?

Na zlocie nie, bo nie jestem hardkorowym fanem Juve :) jak to mnie u nas w mieście określają "przyjaciel Juve" :D A pod jaką ksywką funkcjonujesz na zlotach? To pozdrowie Juve z Białegostoku :)
 
Ja bym go próbował na pozycji 9 oraz momentami na pozycji na której teraz gra James, również za Bale może być rotacja.

Nie ma opcji, żeby grał na pozycji na której gra teraz James bo gdy nie ma Modricia to i Kolumbijczyk w trójce z Isco i Kroosem ma dużo zadań defensywnych. W ogóle to jakby ktoś powiedział mi dwa lata temu, ze Real będzie grał bez typowego DMa i osiągał takie wyniki to bym wyśmiał. Nie wiem co ten Carlo wyprawia, ale obecnie czego się dotknie to zamienia w złoto. Nie przypominam sobie tak ofensywnie ustawionej drużyny w ogóle, w obecnej jedenastce Real ma tylko trzech piłkarzy, którzy są lepsi w defensywie niż ofensywie (bramkarz i dwóch OŚ) - reszta ma robić różnice w ataku. Rekord Barcy w ilości zwycięstw z rzędu w praktyce na wyciągnięcie ręki bo kolejny poważny przeciwnik dopiero w styczniu.

Chwilo trwaj jak najdłużej :)
 
Na zlocie nie, bo nie jestem hardkorowym fanem Juve :) jak to mnie u nas w mieście określają "przyjaciel Juve" :D A pod jaką ksywką funkcjonujesz na zlotach? To pozdrowie Juve z Białegostoku :)

ostatnio bylo ogolnopolskie spotkanie w wwie to sie z z kilkoma osobami widzielismy ;)
 
Ale mecz się zrobił na Stamford Bridge.. Po pierwszym kwadransie dla kogutów do głosu doszła Chelsea i prowadzi już 2:0.
 
Wybiera się ktoś w niedzielę na meczyk Wisła-Lech ? Wyrobienie *karty kibica :D kosztuje 10 zl a bilet na mecz 5 jeżeli jest się pierwszy raz - polecam po gali zostać jeszcze jeden dzień :D

1512812_10153012341516282_3636301076016402739_n.jpg


EDIT:
@FlyingKnee tak pomyłka, chodziło mi o kartę kibica :)
 
Last edited:
Stoke!!! :D haha, szykuje sie idealna kolejna jesli Diably rozpierdola Swietych. :)
 
huh, zaczyna pracowac AFC. dlaczego niby nie zostala uznana bramka Krkicia? :O

omg, pierdolony zart, prawidlowa bramka dla Stoke, karny tragiczny dla Arsenalu. PRZYPADEG?
 
W meczu Newcastle - Chelsea 6min doliczyli, w Stoke - Arsenal 5min, aż chce się oglądać :)
 
chujowe to pojecie wzgledne, haha. :) swietne wyniki dzisiaj w EPL! tylko zeby Everton jeszcze ogarnal. nawet nie chce mi sie smiac z kibicow Lpoolu ktorzy tak 'pieknie' wykorzystywali okres bezradnosci najwiekszy United - wiedzialem, ze ich czas przyjdzie bardzo szybko. #karmaisabitch
 
No cóż, ten sędzia już tak ma - ja się pytam, gdzie w takim razie czerwona kartka dla obrońcy ? ;)

 
Obaj walczą o złotą płetwę roku, ale dopóki sędziowie są tacy, a nie inni to zawodnicy będą symulować nawet Ci najlepsi.

I dlatego Piłka nożna cierpi.
 
Back
Top