Piłka nożna

Dolcan - Widzew nie został przerwany, tylko w ogóle się nie odbył. Powodem był stan murawy.

Co do Atletico - Deportivo, tak jak piszesz, jedna osoba w stanie śmierci klinicznej, pozostałych jedenaście również hospitalizowanych .

Edit: przebywający w stanie krytycznym kibic Deportivo, zmarł kilka minut przed godziną 14.00, czyli tuż po zakończeniu meczu.
 
Last edited:
Ciekawe ile sond puścili wcześniej żeby zobaczyć czy nie ma jakichś łebków z Pragi pochowanych po sklepach.
 
Lech-Górnik 3:0 z dupy takie ale wygrali. Druga brama zajebista. Sadaev trochę krytykowany za bardzo, ktoś musi mieć jaja w drużynie. Mamy w Poznaniu swojego rodzaju Mameda : D
 
Lech-Górnik 3:0 z dupy takie ale wygrali. Druga brama zajebista. Sadaev trochę krytykowany za bardzo, ktoś musi mieć jaja w drużynie. Mamy w Poznaniu swojego rodzaju Mameda : D
Niby tak ale lepiej go zdjąć niż 10 minut później grać w osłabieniu.
 
Valencia - Barcelona 0:1
Ciekawe widowisko, szczególnie druga połowa bardzo dobra i mnie jako kibica Barcy cieszy wynik :)
 
Messi dostał żółtą kartkę bo ktoś w niego rzucił butelką i wracał za długo na drugą połowę boiska i sędzia dał kartkę za zabieranie czasu :D
 
Jak dla mnie 1. Ronaldo, 2. Messi, 3. Neuer. Co prawda wcale mnie to nie zdziwi jak wygra Messi bo w dobrym momencie wybral sobie bicie rekordow i jest on lubiany w przeciwienstwie do Krychy. Wygrana niemca tez mnie mocno nie zszokuje. Zreszta ten plebiscyt jest slaby i tyle
 
Mojso Ty z Bialego jestes? Bo jak teraz o Juve zaczeliscie pisac to mi zaczelo switac, bo czasami mi sie ktos o podobnym nazwisku przewija jako znajomy znajomych na fb... jestes kumplem Judzia moze?
 
Wiem, że kibice z juvepoland cyklicznie zloty organizują ale niestety nie miałem okazji się na takim pojawić
 
Raz byłem na takim, fajna atmosfera, wakacje były i meczu co prawda nie oglądaliśmy, ale polecam bo takie zloty kibicowskie świetna sprawa.
 
Mojso Ty z Bialego jestes? Bo jak teraz o Juve zaczeliscie pisac to mi zaczelo switac, bo czasami mi sie ktos o podobnym nazwisku przewija jako znajomy znajomych na fb... jestes kumplem Judzia moze?

Hahaha trafłiłeś w sedno :D Mój ziomek/przyjaciel najlepszy :) znamy się od dziecka :)
 
no wlasnie, jakos mi sie w oczy ta ksywka rzucila :D ale na zlocie to chyba ani razu jeszcze nie byles?
 
Back
Top