Piłka nożna

ponoc EPL w chuj slaba. :D

City vs Roma to bedzie wojna w nastepnej kolejce!!! :)

nie bylo cohones wiec nie pisalem, ale jak sie kurwa ucieszylem z wygranej z AFC to glowa mala - 4 miejsce w lidze dla mnie na ten moment to wielki kurwa sukces, heeeeeeej!!! UNITED!!!
 
Dla mnie jakoś te 3-0 nie robi wrażenia. Bayern z awansem, Borussia z awansem. Mecze o pietruchę. Popatrzcie w tabele. Tylko Chelsea na szczycie. Liverpool i ManC na 3. A po tej kolejce 3 ekipy z bundesligi na topie.
 
jakoś nie chce mi się wierzyć, że Bayern czy Borussia traktowały te mecze jak o "pietruchę". W końcu to LM i w meczach niemiecko-angielskich to raczej nie przejdzie(wystarczy rzucić okiem na składy)

Liverpoolu nie brałbym w ogóle pod uwagę, bo to w tej chwili parodia zespołu piłkarskiego ;]
 
ja pierdole, europy juz nie ma :|
real sprzedaje za petrodolary ciapatych krzyz na herbie...
 
3 lata temu było to samo w ZEA i oczywiście żadnemu kibiców i się to nie spodoba jednak trzeba zrozumieć, że jeśli takie kluby jak Barca czy Real mają konkurować z zespołami typu PSG czy City to zmuszone będą do tak radykalnych ruchów ... tak śmiałem się tu z koszulki Barcy :)
 
Jeśli wg Ciebie w sporcie na najwyższym poziomie chodzi o wpajanie wartości to proponuje ściągnąć różowe okulary.
 
Wiadomo że to biznes. Czyli według Ciebie wszystko można sprzedać tylko żeby się hajs zgadzał?
 
Działacze Los Blancos nie chcą drażnić muzułmańskich sponsorów.

ja pierdolee, co za potologia :O
 
nie chodzi o sam krzyz, herb jest symbolem klubu od ladnych paru lat, to jest historia klubu i za petrodolary chca to wyjebac do kosza
a wlasciwie nie chca juz, bo klub zdementowal, tylko w ZEA bedzie herb bez krzyza
 
Nie, ja się z tym nie zgadzam, ale widocznie takie są prawa rynku. Juz zmiana nazwy stadionu mocno mnie wkurwila, a krzyż w herbie to stary temat - juz 3 lata temu było o tym głośno.
 
No w krajach muslimskich go nie bedzie. To jest absurd, bo ten krzyz jest po prostu elementem korony umieszczonej na herbie.
 
@mat01 Też nie doczytałeś jak wszyscy którzy gdzieś coś słyszeli, ale nie pofatygowali się sprawdzić.

"Krzyż zostanie usunięty tylko i wyłącznie z produktów Narodowego Banku Abu Zabi (np. karty do bankomatu z herbem) w Zjednoczonych Emiratach Arabskich."
 
@Tar-Ellendil to jest dobre pytanie do Ciebie, u nas nic to nie zmienia w Hiszpanii też nic to nie zmienia i w 192 krajach też nic nie zmienia, tylko w jebanych Emiratach, ale trzeba głupka strugać że coś "wielkiego się w klubie stało"

Czy sama decyzja klubu mi się podoba - nie.
 
@aqua

przeciez wiem, ze tylko u ciapatych, pierwszy o tym napisalem
w kazdym razie i tak mi sie to nie podoba, bo to jest jedna z oznak uleglosci przed ciapatymi
jakos w europie nikt nie zakazuje herbow z polksiezycem, moze powinnismy to uczynic?
 
Oczywiście, że klub nie powinien się uginać i też mi się to nie podoba, ALE nadal tutaj chodzi o Bank w jednym Państwie, co niektórzy wyolbrzymiają i piszą nie prawdę dlatego prostuję.
 
B3eEz3mCQAAMNFd.jpg:large
 
Jędrzejczyk ma pół roku z głowy, więzadła krzyżowe zerwane. Szkoda go bo nieźle grał i w klubie i w reprezentacji. Na Irlandię nie zdąży, oby wrócił na pozostałe mecze.
 
Ktoś wie czemu przerwano mecz Dolcana z Widzewem?

P.S. Ponoć Atletico- Deportivo mordobicie pod stadionem, w ruch poszły noże, jest ofiara w stanie śmierci klinicznej. Na zachodzie sobie poradzili.
 
Back
Top