Piłka nożna

Za symulowanie powinny być kary nawet po meczu. Skończyło by się wydurnianie. Nawet jak by się komuś udało podczas meczu to by pauzował w następnej kolejce.
 
Messi w piękny sposób odpowiedział na wczorajszy hat-trick Cristiano Ronaldo :)
 
Ktoś mi powie jak się nazywa ten sędzia który wyrzucił Fabiana? Bo chyba będę miał z gościem niezłe rachunki do wyrównania.... Jest mi krewien 260zł i 4 punkty w FPLu ... :D
 
Podejrzewam że nie chodziło o to że mają taką samą liczbę bramek tylko że obaj od kilku spotkań naparzają bramki aż miło patrzeć ;)
 
na taką pozycję west hamu w tabeli mogłem patrzeć przez ostatnich kilka lat głównie w football managerze...
jest fantastycznie.
no i carroll....
w jakiej formie są młoty, skoro taki patałach strzela dwie!!!!
grudzień jednak to wszystko zweryfikuje i wtedy dopiero będziemy mogli się przekonać kto jest kto w tym sezonie.
 
Fan naszej ekstraklasy na cohones:) witam chlebem i solą. Myślałem, że tylko ja to oglądam bo wszyscy inny co weekend podniecają się Barcelonami czy innymi Liverpoolami ;(
 
@Arlovski Oczywiście, ekstraklasa jest ciekawa ale trzeba się w tą ligę wkręcić i interesować :D

Następny przystanek Łęczna-Legia na żywo w niedzielę :D
 
United 3 w lidze, 8 punktow straty do CFC... SAAAAAAAAAAAAAAY WHAT!?!?!

OOOOH ROBIN!!! :)
 
yep, Na$ri jak nie on, przynajmniej ostatnio, haha. pamietam jak byl wielkim talentem, 'francuski messi', afera z hajsem, kontuzje i transfer do city = przykro sie na to patrzylo.
 
Ponoć słabo doprawiony był yo go nie wpieprzyła :]

Milika w tym Amsterdamie lubią.

Roma, dziękuję, dobranoc.
 
i chuj po Romie w lm. Moze chociaz na Legie trafia w 1/8 bo jak w 1/16 to i tak nie obejrze :D. Najchetniej to w finale
 
@mat01 - a nie Gourcuff? :D Yoann to byla dopiero gwiazda, haha. masakra, Francuzi psychiki chyba nie maja + szklanki. :) nowe pokolenia ich gwiazdek czesto zawodza, to nie Zizou, Henry czy nawet Ribery.

Milik jest wielkim kocureem, oby jak najdluzej trwala ta forma. City z taka chujowa gra w LM gra dalej, haha. oby trafili na RM. :D
 
@baju

ja pierdziele, ale faux pas, te zabojady... ale gouffran tez byl kocur jak sie go podtrenowalo
ja tylko mam nadzieje, ze pogba sie nie zablokuje w rozwoju i zostanie w juve do konca, bloby pieknie

teraz w losowaniu chcialbym barce, bo spokojnie jest do objechania
 
Co do Milika w Ajaxie ...
comment_bdoTgXyrLUjOoHDgXl0g0Ap5D2wnHexf.jpg

Wiadomo ze statystki mocno naciagane ale i tak robia wrazenie. :D
 
Tyle, że liga holenderska teraz jest o wiele słabsza niż za czasów Suareza i Ibrahimowicza. Nie wspominając już o samym Ajaksie, który nawet z grupy LM nie może wyjść.
 
Jesli mialbym sie do czegos przyczepic to nie sila ligi tylko fakt ze Milik 8 bramek nastrzelal w pucharze przeciwko amatorskim zespolom :)
 
Legia wygrywa 2-0, zajmuje pierwsze miejsce i jest rozstawiona na wiosnę.

potencjalni rywale :

Villarreal
Young Boys
Torino
Aalborg
Tottenham Hotspur
Guingamp
Celtic
PSV
Anderlecht
Dnipro Dniepropetrowsk
Ajax
Sevilla
Liverpool
VfL Wolfsburg
AS Roma

losowanie w poniedziałek 15 grudnia
 
Back
Top