Piłka nożna

Lisowski zdecydowanie zasługuje na powołanie. No, ale Smuda zamiast lewych obrońców woli powoływać Wojtkowiaka czy Wołąkiewicza celem wystawienia ich na środku obrony...

PS
Co do bramkostrzelnych napastników to okropne czasy nastały...
 
Smuda, w wielu przypadkach kieruje się sympatią, niekoniecznie umiejętnościami. Takie decyzje mogą mieć uzasadnienie w klubie, gdzie zawodnicy ze sobą żyją i atmosfera jest fundamentem do dobrej gry na boisku, natomiast w kadrze przede wszystkim mają grać najlepsi. Niestety do naszego selekcjonera to nie przemawia. Mogą go usprawiedliwić jedynie wyniki i w pewnym sensie jego opinia na temat samego siebie, że on jest trenerem klubowym, a nie reprezentacyjnym.
 
http://www.givemefootball.com/premier-league/premier-league-team-of-the-week-march-5 - pozdro hejterzy Wojtka ;p
 
Szczęsny graczem tygodnia na świecie wg goal.com



http://www.goal.com/en/news/2318/world-player-of-the-week/2012/03/05/2947285/world-player-of-the-week-wojciech-szczesny-arsenal-poland
 
Kafarski za Pasiekę w Lechii.

EDIT:

Fakt twierdzi, że Jacek Bednarz ma wrócić na stanowisko dyrektora sportowego Wisły Kraków.

Wojciechowski miał stwierdzić, że Daniel "nie trafię do bramki nawet, gdy wydaje się być to niemożliwym" Sikorski nie zagra już w Polonii.
 
Kafar przez dwa sezony fajną pakę zrobił z Lechii, dopiero jak przenieśli się na nowy stadion (no może trochę wcześniej) wszystko zaczęło się sypać, a teraz słychać głosy, że może być trenerem który w jednym sezonie spuści dwa kluby z ekstraklasy :]



Pan Józef W. z Polonii to jest koleś, płaci to wymaga, jak nie klub kokosa, to wywala kolejnego zawodnika za którego zapłacił krocie na zbity pysk, zdanie Zielińskiego ma w dupie ^^



A co do Bednarza, to straciłby intratną fuchę eksperta w OS ^^ Przykład Valckxa razem z Maskantem pokazuje jak szybko w Polsce z cudotwórcy stajesz się błaznem ...



EDIT:



Arsenal - Milan 1-0



Kościelny ma dobry bilans w tym sezonie 4 gole w tym dwa samobójcze :]
 
Pan Józef W. z Polonii to jest koleś, płaci to wymaga, jak nie klub kokosa, to wywala kolejnego zawodnika za którego zapłacił krocie na zbity pysk, zdanie Zielińskiego ma w dupie ^^
Jeżeli Sikorski ma beknąć za to pudło to imho przesada. Ale to nie mój cyrk...
Jeżeli wierzyć Faktowi to problemy może mieć także Bruno, który miał spiskować przeciwko Zielińskiemu.
 
Jeszcze dwie bramki i Szczęsny znowu będzie samotnie szalał na kolanach jak z Barcą :]



Na razie była tylko zajawka ...



arsenal-celebration.gif
















KARNY !!!
 
@raphaólius



heh to ci dopiero przekonanie, ale jeśli mnie pamięć nie myli to Ty pisałeś, że Bayern dopadnie jeszcze BVB, więc no offence, ale żyjesz w krainie marzeń ^^ to, że Milan strzeli jedną bramkę i będzie po zawodach jest wielce prawdopodobne, ale o doporowadzenie chociażby do remisu raczej bym "Włochów" nie podejrzewał :]







GLF



było 4-0 dla Milanu
 
Gambit,



ja sie do bundesligi nie mieszam:-) musiales mnie z kims pomylic w tej sytuacji.







Jesli chodzi o "moje" druzyny, to zawsze jestem niepoprawnym optymista.



FORZA MILAN!
 
Świetny mecz Arsenalu i mimo ze nie udalo sie awansowac to przytarli troszke nosa Robinho i Ibrze którzy twierdzili przed meczem ze nie ma zadnych szans na awans angielskiej druzyny. Niestety kilku zawodnikow nie zrobilo nic ciekawego jak od poczatku sezonu a wartosciowych zmiennikow brak ( czepiam sie Walcota hehe).
 
którzy twierdzili przed meczem ze nie ma zadnych szans na awans angielskiej druzyny.






nie chce nic mowic, ale chyba troche racji mieli - na gorzej dysponowany Milan trafic kanonierzy nie mogli, a mimo wszystko dwoch bramek zabraklo:-)
 
@Raphaelius dopoki pilka w grze w to wszystko sie moze zdarzyc. Mowienie o koncu gdy zostało 90minut gry to po prostu brak szacunku dla przeciwnika i tyle ale w sumie Ibra nigdy go nie mial.
 
Kogoś w ogóle interesują i "ruszają" te rankingi ? Nie wiem po co o tym w ogóle wspominać.
 
Back
Top