Piłka nożna

Zmarł i Smolarek i także Marquitos...



Przed kilkunastoma minutami madridismo obiegła smutna informacja - Marcos Alonso Imaz, bo tak brzmiało pełne imię i nazwisko byłego piłkarza, zmarł w wieku 79 lat.Profesjonalną karierę rozpoczął na początku lat pięćdziesiątych w Racingu Santander, z którego przeszedł w 1954 do Realu. W barwach Królewskich osiem lat występował obok takich legend jak Ferenc Puskós czy Alfredo Di Stófano, sięgając po pięć mistrzostw Hiszpanii i tyle samo Pucharów Europy. Był w tamtym czasie jednym z najlepszych defensorów świata.
 
Jakiś czas temu w tym temacie była zdaje się dyskusja na temat rankingu FIFA, sposobu jego tworzenia itp. Także darujcie sobie pisanie kto to nie jest przed nami i jak to nisko jesteśmy, bo jest to normalne następstwo organizowania w charakterze gospodarza wielkiej imprezy. Zainteresowanych odsyłam do strony 12.
 
Barcelona się rozstrzelała. Bayer - dno i metr mułu.



Bramkarz grał gorzej niż chłopaki w A-klasie. Obrońcy w sumie nie lepiej.



Ale mniejsza o to. Apoel w ćwierćfinale !! :-)
 
Kurwa , nie obrażac mi tu A klasy, w B klasie mamy lepszych bramkarzy niż ten z Bayeru (to tylko odniesienie do jego wczorajszej dyspozycji)
 
Strzeliłem dziś 7 bramek w mniej niż 90 minut, także sorry kolego!


Rozdzielanie złotej piłki w marcu, która jak każdy interesujący się piłką człowiek powinien wiedzieć, przyznawana jest w głównej mierze za osiągnięcia, jest co najmniej kpiną.
 
A moim zdaniem niezależnie od osiągnięć i tak dostanie nagrodę Messi , choćby CR miał z 20 bramek więcej i Real wygrał Ligę i LM. Messi to Messi. W 2010 roku nie powinien być w 3 najlepszych , a był , to jeszcze w dodatku wygrał. W tym roku inaczej nie będzie..
 
Chłopie, ogranicz jad bo zejdziesz na coś dziwnego :D Uwielbiam czytać takie posty kolesi z herbem RM w avatarze. Nie wiem czy troll czy po porstu głupi.
 
Ale w kwestii roku 2010 ma rację, przynajmniej o tyle, że złota piłka zdecydowanie należała się Sneijderowi.
 
Pchła nie zdobędzie w tym roku Złotej Piłki, z jednego prostego powodu, a mianowicie, że Barca nic nie wygra oprócz Pucharu Króla :]
A tak poważnie, to nie wydaje mi się, aby zrobili znowu taki szajs jak ze Sneijderem i Złotą Piłkę zdobędzie wyróżniający się gracz mistrzów Europy ... Wg mnie murowany faworyt to Niemcy i tam szukałbym owego jegomościa.



Chylę czoła przed APOELem, drużyna o funduszach zbliżonych do polskich "potentatów" w której we wczorajszym meczu praktycznie 80% drużyny to zawodnicy sprowadzeni za darmo, na duże kontrakty, robi furorę w CL i nabija kabzę właścicielom. Czy i my doczekamy takich czasów gdzie polska drużyna awansuje do CL i nie będzie chłopcem do bicia czy jesteśmy skazani na opowieści naszych ojców lub dziadków?
 
Hang, mów o co konkret Ci chodzi. Jest gdzies cos nieprawdziwego tam co napisałem? dla Ciebie najlepszym piłkarzem świat może być i Messi , dla mnie jest CR , ale jeżeli ktoś mowi , że Messi to oki. Jednak złota piłka to nie nagroda dla tego kogo ludzie uważają , ze jest najlepszy , tylko kto był najlepszy i najwięcej wygrał w danym roku ,a tu bez wątpienia Sneijder.







@up







To taki piłkarz , który się nasuwa na mysl to Ozil . Gra genialnie , gra w Realu w którym może wygrać Ligę i LM , a z pewnością daleko tam zabrnie w tych rozgrywkach. Ligę sądze , że na 90% ma juz wygraną . Niemcy sa też moim zdaniem faworytem , więc Mistrzostwo Europy,Hiszpanii i być może (czysto teorytycznie) LM powinno wystarczyć.
 
Dobrze kombinujesz mój drogi Watsonie :]







Ależ Bilbao pocisnęło ManU, chociaż sędzia się nie popisał, a to bramka ze spalonego, a to przerwanie akcji bo Evra kopał piłkę w samej skarpetce, a to ręka w czy poza polem karnym?



Sprint Muniaina przy bramce na 3-1 godny pochwały ...
 
Fakt, sędzia pare razy się pomylił, ale trzeba oddać, że drużynie z Hiszpanii zdecydowanie zwycięstwo się należało.
 
Barcelony i Reale.. A ja was pogodze! Moje Juve w 2003 pokonało i tych i tych w LM :-)











http://facedl.com/fvideo.php?f=aqauqanqqooknaxku&champions-league-q-f-barcelona-vs-juventu


 
Wczoraj czarny dzien dla Manchasteru. City poległo w Lizbonie ze sportingiem a United dostali u siebie od Bilbao. Nasuwa się pytanie, czy olewają ligę europy czy pojawił się w tych dwóch drużynach jakiś kryzys. Przecież Legia sobie całkiem dobrze radziła ze Sportingiem będąc przed sezonem a dużo mocniejsze kadrowo City poległo.
 
Wróciłem z Cypru i jestem zażenowany graniem Lyonu.... ale tak to jest jak Garde wpuszcza Lacazette prawie że pod koniec... Gomis to wogóle jedno wielkie drewno, ma przebłyski że mu coś wejdzie, ale co wyprawiał w środe to żenada.... jestem załamany
 
Kotwica Kołobrzeg vs. Dania




Są takie momenty, gdy futbol lokalny, ale będący przecież solą tej dyscypliny, musi stawać do walki z futbolem światowym. Jest to oczywiście walka nierówna.



Do przedziwnej sytuacji doszło w Kołobrzegu. W czasie Euro 2012 to miasto będzie bazą reprezentacji Danii. I w porządku. Dziwne jest to, że Duńczycy już od 8 stycznia NA WYŁĄCZNOŚĆ
zarezerwowali sobie lokalny stadion. To oznacza, że na tym obiekcie przez blisko pół roku nie mogą odbywać się żadne mecze. Nie mogą z niego korzystać ani juniorzy, ani trampkarze, ani seniorzy. Niedozwolone jest ani granie, ani przeprowadzanie treningów. Mówiąc krótko - Duńczycy zamknęli stadion w Kołobrzegu na cztery spusty.



W tym samym Kołobrzegu jest też drużyna piłkarska, która nazywa się Kotwica. Kotwica to lider trzeciej ligi (w swoim regionie) i zespół, który jest zdecydowanym faworytem do zajęcia pierwszego miejsca na koniec sezonu, chociaż Orkan Rumia czy Gryf Wejherowo też na pewno będą chciały powalczyć o awans. Pytanie, co jest ważniejsze dla lokalnej społeczności - mecze Kotwicy, na które przychodzi po tysiąc osób (a czasami więcej) czy treningi Danii? Duńczykom zaproponowano układ: pozwólcie Kotwicy grać na swoim stadionie, a miasto przed Euro 2012 wymieni murawę na nowiutką. Nic z tego. Nie zgodzili się.



Teraz Kotwica została bez stadionu. Kibice martwili się sześcioma walkowerami (czyli spadkiem zamiast awansem), bo klub uwierzył w zapewnienia miasta, że "sprawa zostanie załatwiona" i zgłosił do rozgrywek jedynie obiekt w Kołobrzegu. Uspokajamy, walkowerów nie będzie. Mówi Dariusz Królikowski z Zachodniopomorskiego Związki Piłki Nożnej: - Zdarzają się sytuacje losowe i tak traktujemy właśnie tę. Gdyby komuś stadion na przykład spłonął, czego nie życzę, to oczywiście dostałby zgodę, by grać gdzie indziej. Tak samo będzie z Kotwicą. Dziś dostaliśmy z klubu pismo - chcieliby grać mecze rundy wiosennej na pobliskiej sztucznej murawie, z tym że wyklucza to obecność kibiców drużyn przyjezdnych. Jutro ocenimy, czy tamto boisko nadaje się do gry na poziomie trzeciej ligi. Jeśli tak - przychylimy się do wniosku. Na pewno Kotwicy żadne walkowery nie grożą.



Tyle dobrego. Ale tylko tyle.



Szkoda, że stadion, który - jak widać chociażby po napisie na krzesełkach - został zbudowany dla Kotwicy nie może jej służyć w tak ważnym momencie, ponieważ ktoś podpisał z Duńczykami aż tak głupią umowę. Czy wyobrażacie sobie, że Polonia Warszawa miałaby przez pół roku nie grać u siebie, ponieważ na jej obiektach w czasie Euro trenować będzie Polska?




Źródło: weszlo.com
 
ale kretyństwo. Wychodzi na to, że grają cała rundę na wyjeździe. a duńczycy pewnie rzucili drobnymi a Kotwica w dupie
 
Wiem, że jest tu kilku czytelników weszło. Jak podchodzicie do ich artykułów o korupcji?

Zmierzam do tego, że nie do końca są uczciwi. Jasne, jadą po Piszczku, Bojarskim czy Nicińskim. Tak, wypominają Smudzie premię, którą otrzymał z Zagłebia.
Pytanie, dlaczego milczą na temat Czesława CM-711 Michniewicza? Dlaczego posty nt. przyjaciela właściciela portalu są tak sprawnie kasowane?

Już pal licho te (nie)słynne połączenia telefoniczne "polskiego Murinho" z Fryzjerem. Proponuję zapoznać się z zeznaniami byłych pracowników Lecha: obrońcy (Zbigniewa Wójcika) oraz masażysty z czasów urzędowania Cześka na Bułgarskiej. Obaj stwierdzają, że premia od Świtu została "uczciwie podzielona" i nie wspominają by ktoś odmówił jej przyjęcia. Proponuję zapoznać się z nazwiskami piłkarzy grającymi w tym meczu. Ładnie, co? Reprezentanci Polski, zarobieni na zachodzie też godzili się z takimi "bonusami". Ch*j wam w du*ę szmaciarze.

Żałosne tym bardziej, że Stanowski atakował Kołtonia za zbytnie spoufalanie się z ludźmi ze świata piłki, a teraz wybiórczo cytuje blog piłkarskiej mafii...
 
Hubi jakim kuźwa cudem uznajesz CR7 lepszego od Messiego??? 85% pilkarzy jesli nie wiekszosc powie ze, to Messi. Jestes za fanatykowanym kibicem Realu. Wszystko Real, Real, Real. Piłkarze z Realu The Best, nawet Ozila juz wymieniasz jako najlepszego gracza ME i zdobywcę złotej piłki. Trochę rozumu, bo to żałosne jest... Wiem, że kochasz Real, ale trochę obiektywizmu...
 
@ Droni



a jakim cudem Ty uznajesz, że messi jest lepszy ? Czy ja czasem nie widzę kolorów fcb w Twoim avatarze ? Możesz go lubić bądz nie ale Cristiano jest na chwilę obecną jest najlepszy na świecie w tym co robi. wystarczy popatrzyć na jego grę, na jego statystyki jako zawodnika nie Realu a zobaczysz, że to co on wyprawia jest ponad wszystkich
 
notagain.jpg
 
Na forum MMA nie ma sensu pisać więcej o piłce nożnej jak ktoś dalej uważa, że Ronaldo i Snaijder są lepsi od Messiego na przestrzeni ostatnich trzech lat.



42 mecze 48 goli 20 asyst i ktoś tu mówi że CR7 zdobędzie 20 goli więcej :-)



Co ktoś wrzuci coś o Messim to odrazu jad od kibiców Realu i antykibiców. Tacy są kibice w piłce nożnej sami ślepi fanatycy obrażają wszystko co z wrogiej drużyny.



Szkoda się użerać na forum, boisko wszystko weryfikuje na korzyść argentyńczyka.



i jeszcze jak ktoś uważa że 5 goli to mało to pogadamy jak Cris tyle strzeli ;p



Ps. kończę dyskusję na ten temat bo ona się nigdy nie skończy.
 
Back
Top